Valmieras Ziņas

Autokrosa braucējs Ervīns Grencis: “Sezonas mērķi izpildīju”

Lasīšanas laiks: 2 min

Nule kā no Eiropas autokrosa čempionāta pēdējā posma atgriezies valmierietis Ervīns Grencis. Šajā sezonā Ervīns Latviju pārstāvēja Super Buggy klasē un kopvērtējumā sezonu noslēdza augstajā septītajā vietā. Piedāvājam nelielu interviju ar Ervīnu, kurā viņš dalās pārdomās par aizvadīto sezonu.

Vai kopumā esi apmierināts ar sezonu?

Pirmajā sezonas pusē īsti nenostartēju, kā biju iecerējis. Pirmajās sacensībās pievīla tehnika, līdz ar to dabūjām nulle punktus. Tad sekoja trīs labākas sacensības, lai gan finālā tāpat netikām, varbūt pat ne manas vainas dēļ. Sezonas otrajā pusē jau bija labāk, parādījās arī rezultāti. Sanāca arī paeksperimentēt, testējām jaunas lietas, un beigās tas arī attaisnojās.

Tātad pirmais posms neizdevās tehnisku iemeslu dēļ?

Jā, mums uzsprāga pilnīgi jauns motors, kurš bija paņemts no ražotājiem, bet viņš vienkārši neizturēja. Šajā gadījumā ražotāji to kompensēja un vietā iedeva pilnīgi jaunu motoru, bet, skatoties uz sezonas fona, tas, ka viņi iedeva jaunu motoru, mums neko nelīdzēja, jo posms tik un tā bija norakstīts.

Ar ko skaidrojams tas, ka sezonas beigas izdevās labākas nekā sākums?

Varētu teikt, ka uz sezonas beigām sāka parādīties iemaņas. Iemācījos labāk braukt pa cietajām trasēm un sapratu, kā jābrauc pa cietības segumiem, kur saķere ir citādāka. (Super Buggy klasē Ervīns startēja tikai otro sezonu – aut.piez.)

Un kā ir ar konkurenci?

Milzīga. Vienas sekundes robežās iebrauca pat 20 sportisti, un sanāk, ka cīņa jau notiek par desmitdaļām. Rekords šosezon bija, ka es iebraucu vienā simtdaļā ar vēl diviem braucējiem. Tik blīvi ir tie rezultāti. Nav arī tā, ka būtu viens konkrēts līderis, jo katrā sacensībā bija cits uzvarētājs. Bija pat gadījumi, ka tad, kad cilvēks uzvar posmā, nākamajā posmā pat netiek pie punktiem. Tur visur, protams, ir arī veiksmes faktors.

Vai izdevās izpildīt sezonas mērķi?

Mērķis bija desmitnieks, tad jau sanāk, ka mērķi izpildīju, bet nu līdz ceturtajai vietai pietrūka 13 punktu, un, ja rēķina, ka posma uzvarētājam piešķir 35 punktus, tad tā ir tāda pus sacensības tiesa. Skaidrs, ka varam labāk!

Nākamajā gadā TOP 3?

Tā jau vienmēr visi vēlās, bet nu, kā izrādās, šis ir tehnisks sporta veids, ļoti daudz izsaka arī veiksme. Labi, ka šajā sezonā gandrīz visos braucienos sanāca startēt no priekšējām rindām, un tas, protams, vieš cerību arī nākamajam gadam.  

Aktuālais jautājums

Vai 2026. gada ziema un aukstums tev sagādāja kādas problēmas ar apkuri vai ūdensapgādes pakalpojumiem?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Vīnkalnu picērija Valmierā meklē enerģisku un atbildīgu picu cepēju. Vīnkalnu picērija ir ģimenes picērija, kas piedāvā kvalitatīvu ēdienu, patīkamu apkalpošanu un pozitīvu darba vidi. Sūti mums savu CV, ja Tev piemīt:- pieredze un prasmes cept itāļu picas;- prasmes organizēt savu darbu;- pozitīva un godprātīga attieksme pret darbu un kolēģiem;- vēlme strādāt intensīvā darba ritmā, un prasme elastīgi reaģēt dažādās situācijās.Mēs piedāvājam:- darbu ģimenes picērijā ar draudzīgu komandu;- apmācības, uzsākot darbu;- elastīgu darba grafiku;- regulāru darba samaksu (sākot no 7,00 EUR/bruto, atkarīgs no individuālajām prasmēm, spējām un pieredzes + papildus bonusi); - iespēju piedalīties Ceļojošās picērijas izbraukumos vasaras sezonā.Darbs būs uz noteiktu laiku līdz 02.09.2026. Ja Tu vēlies pievienoties mūsu komandai, tad sūti CV līdz 23. aprīlim uz e-pasta adresi personals@vinkalniesi.lv. Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks izvēlēti otrajai atlases kārtai. Pieteikumā norādītie personas dati tiks apstrādāti tikai šī konkursa norisei. Personas datu apstrādes pārzinis ir SIA FRENX. Pēc konkursa noslēgšanas, personas dati tiks dzēsti. Profesija: CEPĒJS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Bruņinieku iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-04-23 Darba sākšanas datums: 2026-05-01 Kontaktpersona: Kintija Vesmane Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

SIA „Firma Madara’89”, Reģ.Nr.40003115846- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “top!” Valmierā, Ziemeļu ielā 10. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu,marķējuma,kvalitātes,uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole; Darba laiku maiņās no plkst.8.00-22.00 Prasības kandidātiem: Labas komunikācijas prasmes; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte,  atbildības sajūta. Piedāvājam: Darba algu no 1000-1050 EUR (bruto) "top!Labumu karti" pusdienu un pārtikas preču iegādei summā līdz 700 EUR gadā ( pēc 3 mēnešiem) Īpaši labumi pirkumiem mūsu veikalos; Veselības apdrošināšanu un papildus bonusus pēc nostrādāta gada; Kompensāciju redzes korekcijas līdzekļiem 100 EUR Svētku dāvanas un pasākumus; Atmaksātus papildatvaļinājumus. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs Valmierā, Ziemeļu ielā vai pieteikties personīgi pie veikala vadītājas, vai WhatsApp +371 26 145 651. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Ziemeļu iela 10, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-04-22 Kontaktpersona: top! Valmiera, Ziemeļu iela 10

Mūsu partneri