Valmieras Ziņas

Augustā satiksmes negadījumos bojā iet 28 cilvēki – traģiskākais šā gada mēnesis

Lasīšanas laiks: < 1 min

Augustā uz Latvijas ceļiem satiksmes negadījumos bojā gājuši 28 cilvēki, aģentūra BNS uzzināja Valsts policijā.

Visa gada laikā nevienā citā mēnesī nav bijis tik liels bojā gājušo skaits. 

“Lai arī ceļu satiksmes negadījumu skaita pieaugums vasarā vērojams ik gadu, tomēr šī gada augusts izvērties par vienu no traģiskākajiem mēnešiem,” aģentūrai BNS sacīja Valsts policijas Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieks Normunds Krapsis.

Policijai vēl nezināmu iemeslu dēļ šajos negadījumos cietušie autovadītāji, netika galā ar automašīnas vadāmību un nobrauca no ceļa vai iebrauca pretējā braukšanas joslā. Traģisko negadījumu apstākļus policija vēl skaidros, taču sākotnējā informācija norāda uz iespējamu pārgalvību, bezatbildību pret savu un līdzcilvēku drošību, kā arī atsevišķos gadījumos uz nogurumu, norāda policijas pārstāvis.

Starp bojāgājušajiem ir arī bērni. Vecumā līdz 14 gadiem dzīvību satiksmes negadījumos zaudējuši trīs bērni, bet vecumā no 15 līdz 18 gadiem – četri jaunieši.

Jau vēstīts, ka tostarp 30.augustā Kuldīgas novada Kurmāles pagastā avārijā gāja bojā trīs cilvēki, kā arī trīs cilvēki zaudēja dzīvību 27.augustā Gulbenes novada Rankas pagastā, saduroties vieglajam auto ar kravas mašīnu, kuram bija atņemtas tiesības.

Aktuālais jautājums

Vai 2026. gada ziema un aukstums tev sagādāja kādas problēmas ar apkuri vai ūdensapgādes pakalpojumiem?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Aicinām komandā radošu pavāru mūsu ēdnīcā! Vai Tev patīk radīt no vienkāršiem produktiem gardus ēdienus? Vai esi meklējis vietu, kur Tava kulinārā izdoma tiek novērtēta? Tad mums ir ko piedāvāt! Mēs, “GATVE” – mājīga ēdināšanas vieta Kocēnos – meklē radošu un aizrautīgu pavāru. 🧑‍🍳 Tev uzticēsim: • Gatavot siltas pusdienas un citus ēdienus pēc ēdienkartes • Piedāvāt jaunas idejas ēdienkartes uzlabošanai • Nodrošināt ēdiena kvalitāti un estētisku pasniegšanu • Ievērot higiēnas un drošības prasības virtuvē • Darboties komandā un palīdzēt radīt pozitīvu noskaņu darba vietā ✅ Mēs sagaidām: • Pieredzi pavāra darbā (vēlams ēdnīcā vai līdzīgā vietā) • Mīlestību pret ēdienu un radošu pieeju gatavošanai • Spēju strādāt organizēti un atbildīgi • Gatavību eksperimentēt, bet arī sekot plānam 🎁 Piedāvājam: • Darbu radošā un atbalstošā kolektīvā • Iespēju piedalīties ēdienkartes veidošanā • Apmaksātas pusdienas • Darba algu no 7 EUR (bruto) stundā + piemaksas no apgrozījuma 📩 Sūti savu pieteikumu uz e-pasta adresi: viduspartneri@inbox.lv vai zvani uz tel nr. 29168814 Profesija: PAVĀRS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 7, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-05-31 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu viduspartneri@inbox.lv vai zvanīt uz mob.t. 29168814 veikala vadītājai. Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri