Valmieras Ziņas

Atskatoties uz Valsts Simtgades svētku nedēļu Valmieras tehnikumā

Aizvadīta krāšņa Valsts svētku nedēļa Valmieras tehnikumā, kuras laikā vairota patriotiskā gaisotne uz mīlestība pret savu valsti. Dažādos pasākumos no jauna iepazīta Latvija un tās kultūra.

Latvijas simtgades svētku koncertā, kurā izdejots uz izdziedāts cauri visiem Latvijas novadiem, piedalījās Valmieras Valsts ģimnāzijas deju kolektīvs “Pērkonītis”, Valmieras mūzikas skolas koklētāji, kā arī Valmieras tehnikuma vokālais ansamblis un koris. Koncerta laikā visu četru novadu dziesmas deklamēja Valmieras tehnikuma Audzēkņu pašpārvaldes meitenes, kuras ģērbtas novadu tradicionālajos tautas tērpos.

Spēlē “Es mīlu tevi, Latvija”, kurā spēkiem mērojās jauniešu un darbinieku komandas, uzzināts daudz jauna par valsti, kultūru un cilvēkiem. Kopīgi locītās lentītes piespraustas pie apģērba, lai vienoti dotos Lāčplēša dienas gājienā. Izlikām Latvijas Simtgades kontūru skolas priekšā, vienojāmies patriotiskajās dziesmās un kopīgi skatījāmies filmu “Sapņu komanda”. Šis ir bijis laiks, kad ar lielu cieņu esam atskatījušies uz iepriekšējiem Latvijas 100 gadiem un ar cerību pilnu skatu vērušies uz nākamajiem 100 gadiem.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri