Valmieras Ziņas

Aicina Valmieras novada Mājas kafejnīcu dienas

Lasīšanas laiks: 2 min

Kā liecina informatīvie bukleti, ideja par Mājas kafejnīcu dienām aizgūta no mūsu ziemeļu kaimiņiem igauņiem. Latvijā tās notiek jau piekto gadu, bet Valmieras novadā – ceturto reizi. Kopumā šajā nedēļas nogalē apmeklētājiem durvis ver 29 māju kafejnīcas Valmierā, Rubenē, Kocēnos, Vaidavā, Burtniekos un citur. Neliels ieskats trīs interesantās vietās Valmierā.

Jau plkst.11.00 atvērta albergue Baumanis. It kā pašā pilsētas centrā, tomēr zaļā un klusā ielokā pie Vecpuišu parka. Skaļumu rada vien taksenīte Zīle, kas mazliet satraukta sagaida pirmos apmeklētājus.  Starp ēdiena pasniegšanu pavārs Didzis vēl paspēj parādīt arī svētceļnieku pases un parunāties par Santjago ceļu pasaulē un tepat Latvijā, kamēr citi darbinieki steidz noslaucīt lietus atstāto slapjumu no galdiem un krēsliem.

Kad tiek sasniegta kafejnīca „BrīvSOLIS”, saule visus mākoņus jau ir aizgaiņājusi un Rīgas ielas iekšpagalmā silda ciemiņus. Jāteic, ka šī nav parasta mājas kafejnīca, te darbojas dienas centrs „SOLIS”. Ar zināmu lepnumu oficianti stāsta, ka daudz kas tapis pašu rokām: koka kastītes galda piederumiem, glīti noformētas ēdienkartes, māla trauciņi rēķinam. Īsajā brīdī, kamēr tiek atnests ēdiens, var iepazīties ar daudzveidīgo dārzu kastēs. Te ir gan gurķi un kartupeļi, gan burkāni un bietes, jau apaļīgi ķirbji un gandrīz melni tomāti, te var uzspēlēt Cornhole un citas spēles. Kad pusdienas paēstas, var ļauties Silgas vadībai un iepazīt arī ēkas iekšpusi. Kā tik te nav! Skaisti krekli ar koku lapām, keramikas trauciņi, austi grīdceliņi un daudz kas cits. Te top pat lieli auduma maisi deju kolektīva „Savieši” tautastērpiem!

Kad jau sāk krēslot, tiek iemests skatiens Krāču kakta „Šķūnī”, kur Bogdanovu kuplā ģimene šogad sarīkojusi Biezpienfestu. Ēdienkartē ir biezpiena klimpu zupa, biezpiena pica, sacepums, plāceņi un pončiki. Protams, neiztikt arī bez latviešiem tik mīļajiem kartupeļiem ar biezpienu un siļķi! „Šķūņa” komanda padomājusi ne tikai par apmeklētāju vēdera priekiem, bet arī par viņu izglītošanu, jo ir sniegti dažādi fakti par biezpienā esošajām minerālvielām, vitamīniem un citām biezpiena vērtīgajām īpašībām.

Sestdiena aizvadīta, bet Mājas kafejnīcu dienas daudzviet turpinās arī svētdien!

Uzņēmums “Rūjienas saldējums” aicina pievienoties savam kolektīvam apkopēju Tavi pienākumi būs: - Nodrošināt tīrību un kārtību, veicot mitro un sauso uzkopšanu atbilstoši pārtikas ražošanas prasībām; - Darba apģērbu sagatavošana nosūtīšanai uz mazgātuvi; - Pēc nepieciešamības veikt logu mazgāšanu: - Sekot līdzi tīrīšanas, dezinfekcijas līdzekļu, higiēnas preču izlietojumam; - Uzraudzīt uzņēmumā notiekošo un citi pienākumi. No Tevis sagaidām: - Prasmes saglabāt konfidencialitāti; - Fizisko noturību; - Nepieciešamības gadījumā spēja ierasties darbā no rīta, sestdienās vai svētdienās; - Precizitāti un augstu atbildības sajūtu; - Spēju strādāt dinamiskos apstākļos; - Prasmes organizēt savu darbu u.c. Piedāvājam: Atalgojumu no 780 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas; Sociālās garantijas; Apmācības darbu uzsākot, kas nepieciešamas darba pienākumu veikšanai; Bezmaksas kafiju un saldējumu; Iespēju iegādāties saldējumu par darbiniekiem draudzīgām cenām; Draudzīgu kolektīvu. Darba vieta: Rūjienā, Upes iela 5 Gaidīsim Tavu pieteikumu (CV) uz e-pastu: personals@rujienassaldejums.lv  Tālrunis informācijai: 29468727 (personāla vadītāja). Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām. Nosūtot savu CV, pretendents piekrīt, ka SIA “Rūjienas saldējums” reģ. nr. 44103057131, kā datu pārzinis, veiks personas datu apstrādi CV atlases procesā. Profesija: APKOPĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Upes iela 5, Rūjiena, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-02-27 Kontaktpersona: Nora Kārkliņa

SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS” aicina savā komandā kolēģi NAMU PĀRVALDĪŠANAS SPECIĀLISTS Galvenie amata pienākumi: pārzināt un prast piemērot Latvijas Republikas normatīvos aktus namu pārvaldīšanas jomā organizēt dzīvojamo māju pārvaldīšanu, t.sk.: nodrošināt sadarbību ar pārvaldīšanā nodoto dzīvojamo māju padomēm organizēt un vadīt dzīvokļu īpašnieku kopsapulces vest ar dzīvojamo māju pārvaldīšanu saistīto lietvedību organizēt dzīvokļu īpašnieku pieņemto lēmumu izpildi veikt klientu apkalpošanu klientu informācijas centrā klātienē, telefoniski un e-vidē. Prasības kandidātiem: nekustamā īpašuma pārvaldīšanas, tiesību, būvniecības vai citā līdzīgā jomā darba pieredze dzīvojamo māju pārvaldīšanā tiks uzskatīta par priekšrocību 5. kvalifikācijas līmenis namu pārvaldīšanā tiks uzskatīts par priekšrocību valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī labas MS Office lietošanas prasmes un zināšanas lietvedībā labas komunikācijas un saskarsmes prasmes B kategorijas autovadītāja apliecība vēlme mācīties un profesionāli pilnveidoties. Piedāvājam: dinamisku darbu vienā no lielākajiem namu pārvaldīšanas uzņēmumiem Vidzemē. stabilu atalgojumu no EUR 1350 (bruto) mēnesī atkarībā no pieredzes un prasmēm. veselības apdrošināšanu pēc nostrādātiem 6 mēnešiem. nelaimes gadījumu apdrošināšanu pēc nostrādātiem 3 mēnešiem. labumu grozu atbilstoši koplīgumam. līdzmaksājumu sporta aktivitātēm. Pieteikties līdz 2026.gada 20.februārim, sūtot CV un motivācijas vēstuli elektroniski uz personals@v-nami.lv vai iesniegt personīgi Semināra ielā 2a, Valmierā, Valmieras novadā. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz pārrunām. Tālrunis papildus informācijai: 28329013 Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS”, Semināra iela 2a, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Profesija: Namu PĀRVALDNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Semināra iela 2A, Valmiera, Valmieras nov. Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2026-02-20 Kontaktpersona: VALMIERAS NAMSAIMNIEKS VALMIERAS NAMSAIMNIEKS

Mūsu partneri