Valmieras Ziņas

Zemessardzes 2. Vidzemes brigāde saņem pirmos bruņutransportierus “Patria” 6×6

Lasīšanas laiks: < 1 min

Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes 22. kaujas nodrošinājuma bataljons saņems pirmos bruņutransportierus “Patria” 6×6, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes Komunikācijas daļa.

“Patria” 6×6 būs nozīmīgs elements kājnieku kaujas spēju pilnveidē un stiprināšanā, jo bruņutransportieris galvenokārt ir paredzēts kājnieku un cita personāla drošai pārvadāšanai operāciju rajonā. “Patria” 6×6 ir kaujas transportlīdzeklis, kas ir bruņots, mobils un ātrs, kā arī spējīgs pārvietoties un uzsākt kustību dažādos apvidos un tas būtiski paaugstina mobilitātes spēju vienībās.

Šobrīd Vidzemes brigādes karavīri un zemessargi piedalās apmācībā, kur gūst nepieciešamās zināšanas, lai pilnvērtīgi vadītu un spētu uzturēt šos bruņutransportierus.

Šī gada laikā plānota jaunās bruņutehnikas piegāde arī citos Vidzemes brigādes bataljonos.

“Patria” 6×6 projekts Latvijai ir nozīmīgs gan no aizsardzības spēju, gan tautsaimniecības attīstības viedokļa. Kopš pagājušā gada marta Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem, tostarp Zemessardzei, paredzētie  “Patria” 6×6 tiek daļēji komplektēti Cēsīs esošajā Latvijas uzņēmumā SIA “Defence Partnership Latvia”.

2. Vidzemes brigādes vienību aprīkošana ar bruņutransportieriem “Patria” 6×6 būtiski stiprinās Nacionālo bruņoto spēku mobilitāti, savukārt pašmāju uzņēmumiem ir sniegta iespēja veicināt savu atpazīstamību un konkurētspēju starptautiskā līmenī.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KOCĒNU KOMUNĀLĀ SAIMNIECĪBA" aicina SANTEHNIĶI Pienākumi: Veikt komercuzskaites mēraparātu, ūdens patēriņa skaitītāju un siltumenerģijas skaitītāju mezglu montāžas darbus; Veikt ūdenssaimniecības un siltumapgādes inženierkomunikāciju un iekārtu montāžas, ekspluatācijas, remonta un pilnveidošanas darbus, izmantojot atbilstošas iekārtas, instrumentus un tehnoloģiskos paņēmienus; Iesaistīties ūdenssaimniecības/siltumapgādes avāriju novēršanas darbos. Prasības: Prasme patstāvīgi organizēt sava darba pienākumu izpildi, noteikt prioritātes, plānot savu darbu; Prasme pielietot mūsdienu tehnoloģijas darba procesā; Teicamas saskarsmes spējas, spēja strādāt gan patstāvīgi, gan komandā; Augsta atbildības sajūta, mērķtiecīgums, iniciatīva. B kategorijas autovadītāja apliecība. Uzņēmums piedāvā: Darbu stabilā uzņēmumā; Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika; Darba līgumu uz nenoteiktu laiku; Darba pienākumu pildīšanai darba automašīnu; Darba vieta – Kocēnu un Burtnieku apvienības teritorija Valmieras novadā. CV sūtīt uz e-pastu birojs@siakks.lv ar norādi santehniķis. Profesija: SANTEHNIĶIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-05 Kontaktpersona: Māris Heinols Izglītības līmenis: Profesionālā pamatizglītība

Mūsu partneri