Valmieras Ziņas

Vidzemes uzņēmēju dienās Vidzemes slimnīca popularizēs Rehabilitācijas centra pakalpojumus

16. un 17.maijā Valmierā notiks Vidzemē lielākā izstāde-gadatirgus “Vidzemes Uzņēmēju dienas 2014″, kurā savu piedāvājumu jau trešo gadu prezentēs arī SIA “Vidzemes slimnīca”. Lai noskaidrotu vairāk par slimnīcas plāniem izstādē, portāls “Valmieras Ziņas” aprunājās ar SIA “Vidzemes slimnīca” sabiedrisko attiecību speciālisti Benitu Brilu.

 

Kādēļ, Jūsuprāt, izstāde ir vieta, kur iepazīstināt ar slimnīcas piedāvājumu?

Izstādi apmeklē ļoti dažāda vecuma un profesiju cilvēki. Ja labā veselības stāvokļa dēļ viņiem slimnīca šobrīd nešķiet interesanta, iespējams, informācija, ko viņi iegūst par slimnīcas piedāvātajiem veselības aprūpes pakalpojumiem, var izrādīties ļoti noderīga kaut kad vēlāk pašiem vai tuviniekiem.

Kā Vidzemes slimnīca gatavojas izstādei, lai maksimāli izmantotu visas tās sniegtās iespējas?

Stendā būs speciālisti, kas uzreiz varēs atbildēt uz apmeklētāju jautājumiem, kā arī gatavojam bukletus, ko interesenti varēs ņemt līdzi un rūpīgāk iepazīties ar piedāvājumu.

Kāds būs Vidzemes slimnīcas piedāvājums izstādē?

Tie būs Vidzemes Rehabiltācijas centra pakalpojumi – medicīniskās rehabilitācijas plašās iespējas, ko piedāvā centra pieredzējušie speciālisti un daudzveidīgais procedūru klāsts, tostarp ūdensdziedniecība, fizioterapija, fizikālā terapija, ārstnieciskā vingrošana, individuāli sagatavotas veselību veicinošas un skaistumu nostiprinošas programmas.

 Ar ko šī gada slimnīcas piedāvājums atšķirsies, kas būs jauns?

Viss ir jauns, jo pērn popularizējām savas laboratorijas plašās iespējas, izmantojot laboratoriskos izmeklējumus dažādu saslimšanu diagnostikai pieaugušajiem un bērniem.

Ar ko Vidzemes Uzņēmēju dienas ir īpašas Vidzemes slimnīcai?

Ar iespēju nepastarpināti, sarunājoties ar stenda apmeklētājiem, uzzināt viņu intereses veselības aprūpes pakalpojumu ziņā un arī viedokli par Vidzemes slimnīcu.

Kāds būtu Vidzemes slimnīcas vēlējums pārējiem izstādes dalībniekiem?

Lai meklētājs atrod meklēto un lai veidojas abpusēji noderīgas ilgtermiņa attiecības.

 

Jau ziņojām, ka Vidzemes Uzņēmēju dienās savu produkciju un pakalpojumus prezentēs aptuveni 200 dalībnieki no visas Latvijas, kā arī kaimiņvalstīm – Igaunijas un Lietuvas. Pasākumā viesosies uzņēmumu delegācijas no Krievijas un Baltkrievijas. Dalībnieku vidū būs arī novadi un izglītības iestādes.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs apmierina Valmieras novada pašvaldības vēlēšanu rezultāts?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Ugunsdzēsības aparātu korpusu un metāla degvielas kannu ražošanas uzņēmums aicina darbā: mārketinga un sabiedrisko attiecību speciālistu/-i Galvenie pienākumi: Produktu un pakalpojumu virzība starptautiskā tirgū Uzņēmuma iekšējās un ārējās komunikācijas veidošana un uzturēšana Uzņēmuma tēla veidošana un uzturēšana Sagaidām kandidātu ar: augstāko izglītību sociālo zinātņu jomā (mārketings, komunikācija vai tml.) veiksmīgu iepriekšējo darba pieredzi mārketinga un sabiedrisko attiecību jomā veiksmīgu iepriekšējo darba pieredzi projektu vadībā analītisku un radošu domāšanu un spēju kompleksi risināt problēmas teicamām svešvalodu zināšanām un visaptverošām komunikācijas prasmēm aktīvu, uz sadarbību un rezultātu orientētu personību ar inovatīvām idejām Piedāvājam: Interesantu un dinamisku darbu stabilā, uz attīstību orientētā uzņēmumā Iespēju mācīties, gūt pieredzi un realizēt sevi dinamiskā darba vidē un darbā ar starptautiskiem tirgiem Darba rezultātiem un kvalifikācijai atbilstošu atalgojumu no Eur 1000 mēnesī, dažādus papildu labumus Sakārtotu, ērtu darba vidi draudzīgā kolektīvā E-pasts pieteikuma nosūtīšanai: darbs@valpro.lv Tālrunis papildus informācijai: 64 207 235 Pateicamies par atsaucību un informējam, ka sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz pārrunām! Nosūtot pieteikumu, Jūs piekrītat, ka personas datu pārzinis SIA "VALPRO" (Reģ. nr. 40003058280) iekļauj Jūsu personas datus savā datubāzē un uzglabā 1 gadu no pieteikuma saņemšanas brīža. Piekrišanu Jums ir tiesības atsaukt, rakstot uz norādīto e-pasta adresi. Profesija: SABIEDRISKO ATTIECĪBU SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Linarda Laicena iela 2, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Mediji / Sabiedriskās attiecības Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-07-21 Kontaktpersona: E-pasts: darbs@valpro.lv; Tālr.: 64207235, 29413500; Adrese: L.Laicena iela 2, Valmiera. Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

SIA „VTU Valmiera” Reģ. Nr. 40003004220   aicina darbā Apkopēju (Valmieras AO) uz noteiktu laiku no š.g.5. jūlija līdz 2. septembrim DARBA PIENĀKUMI: · uzkopt darba, palīgtelpas un autoostas teritoriju PRASĪBAS PRETENDENTIEM: · pamatizglītība · vēlama iepriekšēja darba pieredze uzkopšanas un tīrīšanas darbos · iemaņas darbā ar sadzīves tehniku · vēlamas zināšanas telpaugu kopšanā UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: · darbu stabilā uzņēmumā · sociālās garantijas · darba algu – valstī noteiktā minimālā stundas tarifa likme CV vēstuli ar norādi vakancei „Apkopējs” lūdzam līdz 2021. gada 1. jūlijam iesniegt: · sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv · personīgi Valmieras autoostas kasē Stacijas ielā 1, Valmierā vai SIA „VTU Valmiera” administrācijas ēkas „Brandeļi”, Brandeļos, Kocēnu pagastā, Kocēnu novadā, 205. kabinetā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 Ar pretendentiem, kuri būs izvirzīti nākamajai atlases kārtai, sazināsimies divu nedēļu laikā pēc sludinājumā norādītā pieteikšanās termiņa beigām. * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Informācija 26558027 Profesija: APKOPĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Stacijas iela 1, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-07-01 Kontaktpersona: CV un pieteikuma vēstuli lūdzam nosūtīt uz info@vtu-valmiera.lv Izglītības līmenis: Pamatizglītība

Mūsu partneri