Valmieras Ziņas

Vidzemes slimnīca īsteno infrastruktūras attīstības projektus

“Vidzemes slimnīca” īsteno infrastruktūras attīstības projektus sadarbības partnera statusā gan ar Cēsu klīniku, gan Alūksnes slimnīcu, Limbažu slimnīcu un Sarkanā Krusta Smiltenes slimnīcu. Šādu projektu ietvaros plānots iegādāties medicīnas tehnoloģijas Vidzemes slimnīcas infrastruktūras uzlabošanai, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Vidzemes Slimnīcas Attīstības un mārketinga daļas vadītāja Jolanta Vaido.

2018. gada nogalē Cēsu klīnika un Centrālā finanšu un līgumu aģentūra parakstīja līgumu par Eiropas Savienības fonda projekta īstenošanu 1 394 049,00 eiro apmērā, papildus projektā piešķirtajam finansējumam 1,7 miljonus plānots nodrošināt no saviem līdzekļiem.

Projekts tiek realizēts kopā ar sadarbības partneri Vidzemes slimnīcu, kurai projekta ietvaros paredzēta jaunu medicīnisko tehnoloģiju iegāde.

“Sadarbības projektā ar Cēsu klīniku jau iegādāts videogastroskops, videokolonoskops un operāciju galds, kā arī plānots iegādāties vēl divas ultrasonogrāfijas iekārtas,” stāstīja Jolanta Vaido.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Viesnīca „Naktsmājas” izsludina konkursu Vakancei saimniecības dienestā uz noteiktu laiku (ar iespēju turpināt sadarbību): ISTABENE   Galvenās prasības kandidātiem: · Augsta atbildības izjūta un precizitāte darbā; · Spēja patstāvīgi plānot savu darba laiku; · Labas latviešu valodas zināšanas; · Krievu vai angļu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī; · Pieredze līdzīgā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību. Amata apraksts: · Nodrošināt tīrību un kārtību viesnīcas numuros un koplietošanas telpās; · Veikt uzkopšanas darbus pēc viesu aizbraukšanas. Piedāvājam: · Darbu draudzīgā un profesionālā kolēģu komandā; · Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas; · Atalgojums:Stundas tarifa likme (pirms nodokļu nomaksas)– no 3.30 €/h līdz 3.65 €/h · Darbu maiņās no plkst. 6:00; Pieteikuma vēstuli un CV lūdzu sūtīt uz e-pastu – vakances@naktsmajas.lv Tiks izskatīti tikai tie pieteikumi, kuros būs gan CV, gan motivācijas (pieteikuma)vēstules. Informācija par piedāvāto amatu pa tālruni: 64201200 vai 25464433 Kontaktpersona: Egita Ķīse Informācija par viesnīcu: www.naktsmajas.lv Pieteikumus uz vakanci iesniegt līdz 02.02.2020 Profesija: VIESNĪCAS ISTABENIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-02-02 Kontaktpersona: pieteikuma vēstuli un CV uz e-pasta adresi vakances@naktsmajas.lv

Mūsu partneri