Valmieras Ziņas

Vidzemes čempionātā hokejā komandas trīs līgās jau cīnās pusfinālos

Vidzemes Olimpiskā centra organizētajā “Vidzemes čempionātā hokejā” ir sākušās izslēgšanas spēles par “VČH” kausa iegūšanu trīspadsmito reizi. Šajā sezonā kausa izcīņa norisinājās trīs līgās.

1.līgā startēja sešas komandas:

 1. HK Inflekss
 2. HK Woltec
 3. HK Raunas Bruģakmens
 4. HK Buta
 5. HK Smiltenes Vanagi
 6. HK Vijciems

Komandas savstarpēji izspēlēja trīs spēles apļus, kopumā čempionātā izspēlētas 90 spēles, lai noskaidrotu, kuras ir stiprākās komandas līgā.

2.līgā startēja desmit komandas:

 1. HK Skorpions
 2. HK Biko Logi
 3. HK Smiltene’09
 4. HK Vilki
 5. HK Cēsis
 6. HK Ledus Vilki
 7. HK Alūksne
 8. SK Pārgauja
 9. HK SCO Centrs
 10. HK Cēsu Auto/Stingers

Komandas savstarpēji izspēlēja divus spēles apļus, kopumā čempionātā izspēlētas 180 spēles, lai noskaidrotu, kuras ir stiprākās komandas līgā.

1/4 fināla izslēgšanas spēlēs sacentās šādi komandu pāri:

HK Skorpions – HK Cēsu Auto/Stingers

HK Vilki – HK Cēsis

HK Smiltene’09 – HK Ledus Vilki

HK Biko Logi – HK SCO Centrs

1/2 fināla izslēgšanas spēlēs šobrīd sacenšas:

HK Skorpions – HK Cēsis

HK Smiltene’09 – HK Biko Logi

Veterānu 40+ līgā startēja sešas komandas:

 1. HK Seda
 2. HK Inflekss
 3. HK Skorpions
 4. HK Tartu Dinamo
 5. HK Raunas Bruģakmens/S!
 6. HK Cēsis

Komandas savstarpēji izspēlēja četrus spēles apļus, kopumā čempionātā izspēlētas 120 spēles, lai noskaidrotu, kuras ir stiprākās komandas līgā.

1/4 fināla izslēgšanas spēlēs sacentās komandas:

HK Tartu Dinamo – HK Raunas Bruģakmens/S!

HK Skorpions – HK Cēsis

1/2 fināla izslēgšanas spēlēs šobrīd sacenšas:

HK Seda – HK Tartu Dinamo

HK Inflekss – HK Skorpions

Visu komandu izslēgšanas spēles var vērot klātienē Vidzemes Olimpiskā centra ledus hallē, kā arī sekot līdzi teksta tiešraidei portālā www.vochokejs.lv. 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā vērtējat Saeimas vēlēšanu rezultātus?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Zemessardzes 2.Vidzemes brigādes štābs VALMIERĀ piedāvā darbu SABIEDRISKO ATTIECĪBU SPECIĀLISTAM Darba pienākumi: · Nodrošināt sabiedrības informēšanu par Zemessardzes 2.Vidzemes brigādes darbību; · Veikt sadarbība ar plašsaziņas līdzekļiem, sagatavot un nosūtīt preses paziņojumus; · Veikt preses monitoringu; · Organizēt reprezentatīvos pasākumus;  · Nodrošināt mājas lapas un sociālo tīklu lapu satura papildināšanu; · Veikt pasākumu fotografēšanu, foto un video arhīva uzturēšanu. Pamatprasības: · 1. līmeņa augstākā vai augstākā izglītība sociālajās zinībās (sabiedriskajās attiecībās, žurnālistikā, politoloģijā, stratēģiskajā komunikācijā, psiholoģijā u.c.), var būt pēdējo kursu students (pieredze līdzīgā darbā tiks uzskatītas par priekšrocību); · Teicamas latviešu un angļu valodas zināšanas; · Labas organizatoriskās, saskarsmes un prezentēšanas prasmes; · Profesionālas prasmes darbā ar MS Office programmām un sociālajos tīklos; · Augsta atbildības izjūta, spēja strādāt individuāli un komandā; · Psiholoģiskā noturība; · Spēja un motivācija pilnveidot savas zināšanas un iemaņas; · Spēja uzņemties atbildību par savas profesionālās darbības rezultātiem. Piedāvājam: · Interesantu, dinamisku un daudzveidīgu darbu; · Labus darba apstākļus; · Veselības apdrošināšanu; · Bruto atalgojums, sākot no 675 eiro līdz 1190 eiro (7. vai 9. mēnešalgu grupa, atkarībā no izglītības un darba pieredzes), un sociālās garantijas atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam; · Par priekšrocību tiks izvirzīti kandidāti, kuri jau ir zemessargi vai ir gatavi iestāties Zemessardzē. Darba vieta Valmierā. Lai pieteiktos, sūti CV uz e-pastu aija.bumane@mil.lv līdz 25.10.2018. Tālrunis informācijai 27327669 Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula, turpmāk – VDAR) 13.pantu un Fizisko personu datu aizsardzības likumu informējam, ka: 1) jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi; 2) jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir ZS 2.Vidzemes brigādes Personālsastāva un administrēšanas daļa. Profesija: SABIEDRISKO ATTIECĪBU SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Drošība / Glābšanas dienesti / Aizsardzība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-10-25 Izglītības līmenis: 1.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri