Valmieras Ziņas

Vidzemes Augstskola finansēs desmit Baltkrievijas pilsoņu studijas maģistrantūrā un doktorantūrā

Lasīšanas laiks: < 1 min

Ņemot vērā politisko situāciju Baltkrievijā un nepieciešamību sniegt palīdzību Baltkrievijas sabiedrībai, Vidzemes Augstskola (ViA) no saviem līdzekļiem finansēs desmit Baltkrievijas pilsoņu studijas augstskolā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja ViA pārstāve Vera Grāvīte.

Lēmumu komentē ViA rektors Gatis Krūmiņš: “Mums nedrīkst būt vienalga, kas notiek mūsu kaimiņvalstīs un visiem spēkiem jāiesaistās, kad situācija to prasa. Un šobrīd tas brīdis ir atkal pienācis. To mums māca arī vēsture. Procesi ap mums tiešā veidā ietekmē arī mūs pašus. Tā bija gan pirms simts gadiem, kad slēdzām miera līgumu ar Padomju Krieviju, gan 1940.gadā, kad zaudējām neatkarību, gan arī pirms trīsdesmit gadiem, kad cīnījāmies par savas neatkarības atjaunošanu.”

Pilsoņiem no Baltkrievijas būs iespēja pretendēt uz studiju vietām divās maģistra studiju programmās:

  • Stratēģiskā komunikācija un pārvaldība
  • Virtuālā realitāte un viedās tehnoloģijas

Kā arī studijām doktorantūrā:

  • Sociotehnisko sistēmu modelēšana
  • Ekonomika un uzņēmējdarbība

Visas programmas tiek piedāvātas angļu valodā.

(Reģ.nr. LV90001342592) izsludina konkursu uz vakanto programmētāja amatu uz nenoteiktu laiku (nepilns darba laiks – 20 stundas nedēļā) Prasības pretendentam: augstākā izglītība datorzinībās vai inženierzinātnēs (vai pēdējā kursa students), zināšanas HTML, PHP, CSS, JavaScript, MySQL, par priekšrocību tiks uzskatīta iepriekšēja pieredze tīmekļa sistēmu izstrādē, kā arī pieredze CMS, labas latviešu un angļu valodas zināšanas, augsta atbildības sajūta, precizitāte, labas komunikācijas prasmes, prasme patstāvīgi organizēt savu darbu un operatīvi risināt problēmas, augstas darba spējas un radoša pieeja darbam, analītiska domāšana, iniciatīva. Galvenie pienākumi: esošo tīmekļa sistēmu uzturēšana un optimizēšana, jaunu tīmekļa sistēmu izstrāde un ieviešana. Mēs piedāvājam: interesantu un atbildīgu darbu, sociālās garantijas, izaugsmes iespējas un iespēju iesaistīties projektos, garantētu un regulāru atalgojumu 890,00 EUR pirms nodokļu nomaksas mēnesī Pretendentiem motivācijas vēstuli, dokumentu kopijas, kas apliecina izglītību (vai izziņu par studijām) un CV sūtīt pa e-pasta adresi agrita.somase@va.lv vai iesniegt personīgi Valmierā, Cēsu ielā 4, kabinetā Nr.C204 ar norādi „Konkursam uz programmētāja amatu” līdz 2022.gada 26.jūlijam. Par tehniskajiem jautājumiem un darba pienākumiem zvanīt: 29340322 (Jānis Kleinbergs, IT grupas vadītājs) Profesija: PROGRAMMĒTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cēsu iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Nepilnais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-07-26 Kontaktpersona: Motivācijas vēstuli, izglītības dok. kopijas ( izziņu par studijām) un CV sūtīt pa e-pastu Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri