Valmieras Ziņas

“Vidzeme Fashion show” pārsteidz ar dizaineru kolekcijām, deju uzvedumiem un uguns šovu

Lielākie modes svētki ārpus Rīgas – „Vidzeme Fashion show” aprīļa beigās priecēja skatītājus ar jaunākajām un aktuālākajām latviešu dizaineru kolekcijām, svētkiem dzirkstot tika svinēts jau astotais šova pastāvēšanas gads un Latvijas 100.

Pēdējos trīs gadus „Vidzeme Fashion” komanda ir izvēlējusies dažādas pasākuma norises vietas, kas ikreiz pārsteidz ne vien valmieriešus, bet arī citus apmeklētājus. Par šī gada šova vietu tika izvēlēta LIAA Valmieras biznesa inkubatora zāle.

„Šovs bija lielisks,” stāsta ilggadējā šova dalībniece, dizainere Agnese Eiduka, kas prezentēja savu jaunāko apģērbu kolekciju „VIŅA”. „Valdīja pozitīva un draudzīga atmosfēra,” tā Agnese.

Kā ierasts, skatītājiem bija iespēja aplūkot jaunākās latviešu dizaineru  apģērbu kolekcijas, tostarp arī bērnu. Agnese Eiduka, In The Pit, Laima Jurča, Wild Spirit, QooQoo un Reinis Ratnieks. Savu debiju uz VFS skatuves piedzīvoja Anna Elizabete Kasparsone, Dinari Couture, Elīna Grīnberga un Sanita Kapeika, Rock and Mouse. Bet kā īpašs viesis bija Karīna Pētersone ar brīnišķīgu projektu “Aleksandra pasakas”.

„Modes skate man bija īstas ugunskristības un ekstrēms piedzīvojums, bet sajūta ir ļoti laba. Svarīgākais ir tas, ka sanāca nodot stāstu apmeklētājiem. Pats šovs, manuprāt, ir ļoti baudāms un kvalitatīvs,” pēc šova savos iespaidos dalās projekta „Aleksandra pasakas” autore Karīna Pētersone.

Jaunāko kolekciju prezentēja arī viesi no Baltkrievijas, dizainere „A.n.g.e.l.A.”, kas šovam piešķīra īpašu noskaņu „Esmu patīkami pārsteigta par šī pasākuma organizēšanas līmeni  un par attieksmi pret dizaineriem. Mūs ļoti silti uzņēma, deva iespēju izvēlēties jebkuru modeļu sastāvu un visādi citādi padomāja par mums. Mūsu zīmolam bija viens no pēdējiem iznācieniem, kas ir liels gods visai mūsu komandai,” stāsta zīmola „A.n.g.el.A” dibinātāja.

 Tāpat īpašu iznācienu šova noslēgumā sarūpēja dizainere Zane Zaharova sadarbībā ar “Brillante” komandu. Tā laikā uz skatuves kāpa neparastas modeles – latviešu modes blogeres, kas demonstrēja Zanes Zaharovas vakarkleitu kolekciju.

„Šī gada skate man bija ļoti īpaša. Izveidojās brīnišķīga sadarbība ar Lauru Vēveri un ”Brillante” blogeru dāmām. Sākotnējais uztraukums par to, vai meitenes spēs noiet pa mēli, pagaisa uzreiz kā satikos un iepazinos ar katru no viņām. Sadarbība bija ļoti interesanta un vērtīga. Šogad bija īpaši pacilājoša svētku sajūta arī tāpēc, ka šogad zīmols atzīmē savu desmitgadi. Ar Vidzeme Fashion komandu allaž ir prieks sadarboties, jo viss pasākums ir noorganizēts ļoti profesionāli,” stāsta Zane Zaharova.

Deju horeogrāfiju veidoja kustību režisore Linda Mīļā, pasākumu vadīja Ieva Florence, par muzikālo pavadījumu rūpējās DJ „All-viss” un perkusionists, kā arī uguns šova meistars Kristaps Krolls.

„Vidzeme Fashion” komanda saka lielu paldies visiem šī gada atbalstītājiem – Valmieras pilsētas pašvaldība, mākslas „Galerija Laipa”, DHL Express Latvia, Valmiermuižas alus darītava, Valmieras Kultūras centrs, skaistuma salons „Dīva”, Vacatio model management, Lauma lingerie, Styliste.lv, Augļu serviss, Knockout Barber shop Valmiera, Vidzemes papīrs, Reklāmas baloni, bistro „Abrakadabra”, Venden, Stenders, Skrīveru saldumi, DigiFix, MM design, Wella professional, Mūsu auto Valmiera, Peltors, Lillas Lavander, Oriflame, 80ART, skaistumkopšanas salons “Trio”, matu kosmētika Farouk CHI, MG show, veikals „Austris”, Henkel/Perwoll, atpūtas komplekss „Avoti”, kafejnīca „Tērbata”, Saules Kliņģeris un Dizaina centrs.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Galvenie darba pienākumi: • Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība. • Pircēju apkalpošana pie kases. • Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē. • Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: • Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; • Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; • Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: • Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; • Mūsdienīgu darba vidi; • Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; • Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba vietas: Tērbatas 43,Valmiera un Stacijas 44, Valmiera. CV ar norādi "Pārdevējs" lūdzam sūtīt uz e-pastu austris_ag@inbox.lv  vai pieteikties personīgi SIA "Austris AG" birojā Tērbatas ielā 43, Valmierā, 2 stāvā, vai zvanīt uz tālruni 29154756. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Tērbatas iela 43, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-10-31 Darba sākšanas datums: 2019-10-21 Kontaktpersona: CV ar norādi "Pārdevējs" sūtīt uz austris_ag@inbox.lv vai zvanīt uz t.29154756. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

4* viesnīca “Wolmar” Valmierā godam nes pilsētas vēsturisko nosaukumu no 2000. gada.  Pateicoties labai komandai un viesmīlīgai attieksmei, esam viena no iecienītākām viesnīcām Valmierā. Lai turpinātu priecēt viesus, aicinām komandai pievienoties brokastu un banketu VIESMĪLI. Darba pienākumu apraksts: · apkalpot viesus brokastīs un banketos · uzturēt viesmīlības atmosfēru restorānā  Prasmes un īpašības: · ievērot viesmīlības standartus viesu apkalpošanā un galdu klāšanā · prasme organizēt komandas darbu · pacietība, stila izjūta, spēja ievērot uzvedības, kultūras un pieklājības normas · apkalpot viesus, sazinoties latviešu un angļu valodā  Izglītības prasības un iemaņas: · Profesionālā izglītība un darba pieredze viesmīlības sfērā  Piedāvājam: · maiņu darbu · nepilnu darba slodzi /darbu iespējams apvienot ar studijām/ vai pilnu darba slodzi · iegūt labu darba pieredzi · apmaksātus ēdināšanas pakalpojumus · sociālās garantijas Ja gribi pieteikties, sūti CV uz e-pasta adresi liana@wolmar.lv . Tālrunis informācijai: 29469709. Profesija: VIESMĪLIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Tērbatas iela 16A, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-11-30 Darba sākšanas datums: 2019-10-21 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu liana@wolmar.lv, tālrunis informācijai 29469709. Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri