Valmieras Ziņas

Valmieru popularizēs Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā

2. un 3.jūnijā Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā jau 48.reizi notiks Latviešu tautas lietišķās mākslas darinājumu gadatirgus, kur individuālā stendā popularizēs arī Valmieras un apkārtējo novadu tūrisma piedāvājumu, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Valmieras Tūrisma informācijas centra tūrisma projektu vadītāja Inita Nerātne.

Stenda apmeklētāji tiks iepazīstināti ar gaidāmajiem pasākumiem: no 27. līdz 29.jūlijam tiks atzīmēta Valmieras 735.jubileja, savukārt no 3. līdz 5.augustam Valmierā norisināsies, nu jau par tradīciju kļuvušais, Valmieras vasaras teātra festivāls. Valmiermuižā 16.jūnijā notiks vasaras etnofestivāls “Sviests”, bet 14.jūlijā aicinās uz Indriķa dienu Kocēnu novadā. Arī šogad viesus laipni gaidīs Valmieras restorānu nedēļā, kas norisināsies no 5. līdz 11.novembrim. Tāpat varēs uzzināt informāciju par apskates objektiem, aktīvās atpūtas iespējām, piedāvājumiem ģimenēm ar bērniem, saimniecībām, amatniecību un tūrisma objektiem Valmierā un apkārtējos novados. Interesenti tiks iepazīstināti ar Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parka, Beverīnas koka skulptūru labirintu un parka, Mucu muzeja un citu objektu piedāvājumiem aktīvajā tūrisma sezonā.

Abas pasākuma dienas mazi un lieli stenda apmeklētāji varēs apskatīt šķirnes trušu audzētavas “Mežiņi” trušus. Būs iespējams vērot arī paraugdemonstrējumus trušu vilnas vērpšanā. Varēs nogaršot z/s “Zilūži” zaļumu sieru un AS “Valmieras piens” sarūpēto ķimeņu sieru. 2.jūnijā stenda apmeklētājus cienās ar Valmieras muzeja pagatavoto “Pavasara ziedu sīrupu”, savukārt 3.jūnijā Valmieras muzejs klātesošos priecēs ar dziesmām un kokles spēli, kā arī iepazīstinās ar īpašu jostu aušanas veidu – celošanu.

Valmieras Tūrisma informācijas centrs jau otro gadu piedalās Latvijas Etnogrāfiskā brīvdabas muzeja rīkotajā Latviešu tautas lietišķās mākslas darinājumu gadatirgū. Plašāka informācija pieejama mājaslapā http://brivdabasmuzejs.lv/.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

AS „Valmieras piens” aicina pievienoties komandai CEHA STRĀDNIEKUS/(-CES) ražošanas cehā.  GALVENIE DARBA PIENĀKUMI: • Ražot piena produktus atbilstoši tehnoloģiskām instrukcijām; • Pārbaudīt iepakojamā materiāla, piena produktu un ražošanas iekārtu stāvokli; • Veikt pasūtījuma komplektēšanu, sagatavošanu, iekraušanu; • Veikt darba telpu, iekārtu un inventāra mazgāšanu un dezinfekciju. PRASĪBAS KANDIDĀTAM: • Vidējā vai vidējā profesionālā izglītību (vēlams pārtikas rūpniecībā); • Darba pieredze pārtikas rūpniecībā (vēlams); • Iespēja strādāt fizisku darbu un summēto darba laiku; • Augsta atbildības sajūta. DARBA LAIKA VEIDS UN REŽĪMS: summētais darba laiks pēc grafika maiņās. Jāstrādā 4-5 darba dienas nedēļā, arī sestdienās un svētdienās, ja sanāk pēc grafika. Iespējamie maiņu darba laiki 6:30-18:00, 8:00-20:00, 10:00-22:oo un maiņas mainīsies pēc grafika, visu laiku nebūs darbs tikai vienā maiņā. MĒS PIEDĀVĀJAM: • Iespēju strādāt un pilnveidoties lielā un starptautiskā uzņēmumā; • Dinamisku darba vidi; • Apmācību, uzsākot darbu; • Atalgojumu sākot no 611 EUR pirms nodokļu nomaksas; • Bezmaksas uzņēmuma produkciju un citus labumus. Ja vēlies kandidēt uz šo amatu, CV ar norādi "Ceha strādnieks" sūti uz e-pasta adresi sannija.novika@foodunion.com Tālrunis informācijai: 27883303. Sazināsimies tikai ar tiem, kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām. Profesija: CEHA STRĀDNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 93, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 3 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-03-19 Kontaktpersona: CV ar norādi “Ceha strādnieks” sūtīt uz sannija.novika@foodunion.lv, t. 27883303. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri