Valmieras Ziņas

Valmieras viesnīcas pamazām atsāk darbu

Lasīšanas laiks: 2 min

Jau ziņojām, ka, sākoties ārkārtējai situācijai, Valmierā tika slēgtas divas lielākās viesnīcas – “Wolmar” un “Naktsmājas”. Tobrīd bez darba palika vai dīkstāvē bija vairāki desmiti šo uzņēmumu darbinieki. Noslēdzoties ārkārtējai situācijai, vairāki tūrisma un viesmīlības nozares uzņēmumi Latvijā ir atsākuši darbu, tādēļ skaidrojām, vai arī mūsu pilsētas viesnīcas jau gaida klientus.

Viesnīcas “Wolmar” saimniece Liāna Dance portālam “Valmieras Ziņas” pastāstīja, ka viesnīcu plānots atvērt no 1.jūlija. Visi darbinieki pašlaik saņem dīkstāves pabalstu un ar 1.jūliju atsāks darbu. Šobrīd viesnīcas restorānā, izmantojot dīkstāves laiku, tiek veikts remonts.

Liāna Dance ir pārliecināta, ka saglabātie ierobežojumi būtiski neietekmēs viesnīcas darbu, jo telpas ir pietiekami plašas, lai varētu ievērot visas noteiktās normas. “Protams, nenotiks pasākumi, jo pēc tiem pašlaik nav pieprasījuma, bet ikdienas darbs viesu izmitināšanā un ēdināšanā, ievērojot ierobežojumus, ir iespējams.”

Viesnīcas īpašniece atklāja, ka pašlaik rezervāciju ir ļoti maz. Pārsvarā interesējas klienti, kuri tūlīt vēlas apmesties viesnīcā. Starp potenciālajiem klientiem pārsvarā vietējie, kā arī igauņu tūristi. “Tas vieš optimismu, ka nozare sāk atdzīvoties. Ļoti ceru, ka pēc 1.jūlija šādi telefona zvani, ka cilvēki vēlas apmesties viesnīcā, būs arvien vairāk,” saka L.Dance.

Savukārt Vidzemes Olimpiskajam centram (VOC) piederošā viesnīca “Naktsmājas” ir atvērta kopš 18.maija, visi darbinieki ir atsākuši darbu, informēja VOC vecākā sabiedrisko attiecību un komunikācijas speciāliste Lelde Bukovska.

“Runājot par apmeklētājiem un viesnīcas noslodzi – līdz šim tā, protams, ir bijusi klusāka, jo vasaras periods mums ierasti ir bijis aktīvs sportistu izmitināšanas periods, kas tagad, protams, nenotiek. Rezervāciju skaits palielinās katru dienu arvien vairāk. No līdz šim uzņemtajiem viesiem puse bijusi vietējie un puse – ārvalstnieki. 80% nakšņotāju šobrīd viesojas Valmierā darba darīšanās un 20% atpūtas nolūkos,” pastāstīja L.Bukovska.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “LEGROLATVIA” (reģistrācijas nr. LV44103109749), kūdras substrātu ražošanas un iepakošanas uzņēmums aicina darbā “Laboratorijas vadītāju” (1223 03) (darba vietas atrašanās vieta: “Lakstīgalas”, Rūpnieki, Valmieraspagasts, Burtnieku novads, LV-4219, t.i. 6 km no Valmieras). Darba pienākumi: Organizēt, vadīt un koordinēt darbu laboratorijā, kontrolēt ražotāsprodukcijas kvalitāti ,ienākošās kūdras kvalitāti, gatavās produkcijaskvalitāti, veikt attiecīgās analīzes un pārbaudes . Uzturēt tehniskā kartībā laboratorijasiekārtas. Darba laiks 8.oo – 17.oo. Pēc nepieciešamības pagarināts vai maiņudarba laiks. Prasības: Atbilstoša izglītība, zināšanas par laboratorijas procesiem un iekārtām.Vēlama iepriekšēja pieredze līdzīgā amatā.  Valodas zināšanas – obligāti latviešuun angļu. B kategorijas autovadītāja apliecība, savs transports.  Iemaņas: Pozitīva attieksme pret darbu un darba kolēģiem, prasme strādāt komandā,pozitīva komunikācija. Vēlme mācīties,apgūt darba specifiku un strādāt ar atbildību, nezaudējot darba kvalitāteslīmeni. Piedāvājam: Darbu starptautiskā uzņēmumā, labus darba apstākļus un atsaucīguskolēģus.  Apmācību jaunajā amatā. Darba alga 1500 EUR bruto.  Veselības apdrošināšanas polise pēc pārbaudes laika. CV sūtīt uz info@seda.lv, ar norādi “Laboratorijasvadītājs”. Konfidencialitāti garantējam.Jautājumu gadījumā zvanīt 22498474 Profesija: LABORATORIJAS VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Lakstīgalas, Rūpnieki, Valmieras pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-12

Aicinām darbā AUTOBUSA VADĪTĀJU VALMIERAS AUTOPARKĀ DARBA PIENĀKUMI: pasažieru pārvadāšana saskaņā ar darba grafiku biļešu pārdošana darbs ar elektronisko kases aparātu pasažieru kvalitatīva apkalpošana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: D kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība, vēlams 95. kods vēlams D vai D 1 kategorijas transportlīdzekļa vadītāja stāžs vismaz divi gadi labas saskarsmes un komunikācijas prasmes latviešu valodas zināšanas UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā darba samaksu no 1200 EUR līdz 1600 EUR (pirms nodokļu nomaksas) pilnas sociālās garantijas daļēju ceļa izdevumu apmaksu no dzīvesvietas uz darbavietu 95. koda apmācības apmācību pirms darba pienākumu uzsākšanas veselības apdrošināšanas iespējas iespēju savienot ar darbu citā uzņēmumā ikgadējās un 95. koda apmācības CV ar norādi vakancei „Autobusa vadītājs Valmieras autoparkā” iesniegt: sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv personīgi SIA „VTU Valmiera” personāla daļā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 („Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, Reģ.nr. 40003004220) Informācijai 29231565 * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOBUSA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-12

Mūsu partneri