Valmieras Ziņas

Valmieras viesnīcas pamazām atsāk darbu

Jau ziņojām, ka, sākoties ārkārtējai situācijai, Valmierā tika slēgtas divas lielākās viesnīcas – “Wolmar” un “Naktsmājas”. Tobrīd bez darba palika vai dīkstāvē bija vairāki desmiti šo uzņēmumu darbinieki. Noslēdzoties ārkārtējai situācijai, vairāki tūrisma un viesmīlības nozares uzņēmumi Latvijā ir atsākuši darbu, tādēļ skaidrojām, vai arī mūsu pilsētas viesnīcas jau gaida klientus.

Viesnīcas “Wolmar” saimniece Liāna Dance portālam “Valmieras Ziņas” pastāstīja, ka viesnīcu plānots atvērt no 1.jūlija. Visi darbinieki pašlaik saņem dīkstāves pabalstu un ar 1.jūliju atsāks darbu. Šobrīd viesnīcas restorānā, izmantojot dīkstāves laiku, tiek veikts remonts.

Liāna Dance ir pārliecināta, ka saglabātie ierobežojumi būtiski neietekmēs viesnīcas darbu, jo telpas ir pietiekami plašas, lai varētu ievērot visas noteiktās normas. “Protams, nenotiks pasākumi, jo pēc tiem pašlaik nav pieprasījuma, bet ikdienas darbs viesu izmitināšanā un ēdināšanā, ievērojot ierobežojumus, ir iespējams.”

Viesnīcas īpašniece atklāja, ka pašlaik rezervāciju ir ļoti maz. Pārsvarā interesējas klienti, kuri tūlīt vēlas apmesties viesnīcā. Starp potenciālajiem klientiem pārsvarā vietējie, kā arī igauņu tūristi. “Tas vieš optimismu, ka nozare sāk atdzīvoties. Ļoti ceru, ka pēc 1.jūlija šādi telefona zvani, ka cilvēki vēlas apmesties viesnīcā, būs arvien vairāk,” saka L.Dance.

Savukārt Vidzemes Olimpiskajam centram (VOC) piederošā viesnīca “Naktsmājas” ir atvērta kopš 18.maija, visi darbinieki ir atsākuši darbu, informēja VOC vecākā sabiedrisko attiecību un komunikācijas speciāliste Lelde Bukovska.

“Runājot par apmeklētājiem un viesnīcas noslodzi – līdz šim tā, protams, ir bijusi klusāka, jo vasaras periods mums ierasti ir bijis aktīvs sportistu izmitināšanas periods, kas tagad, protams, nenotiek. Rezervāciju skaits palielinās katru dienu arvien vairāk. No līdz šim uzņemtajiem viesiem puse bijusi vietējie un puse – ārvalstnieki. 80% nakšņotāju šobrīd viesojas Valmierā darba darīšanās un 20% atpūtas nolūkos,” pastāstīja L.Bukovska.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

ReTV Ziņu dienests aicina darbā ŽURNĀLISTU/-I Ja esi gatavs mesties izaicinājumos un kļūt par žurnālistu vienā no straujāk augošajiem Ziņu dienestiem, pievienojies ReTV komandai! Darba pienākumi: • Raidījumu un sižetu veidošana – informācijas meklēšana un informācijas avotu pārbaude, dalība filmēšanas procesā, montāžas plāna veidošana un dalība montāžas procesā, sižeta/raidījuma iesniegšana vadītājiem; • Radošu ideju ģenerēšana un ieteikumu iesniegšana producentam; • Sekot aktualitātēm politikā, kultūrā, ekonomikā un sabiedrībā. Nepieciešams: • Izpratne par TV nozares specifiku; • Teicamas komunikācijas, analītikas un argumentācijas prasmes; • Teicamas laika plānošanas prasmes un atbildība par padarīto; • Labas latviešu valodas zināšanas. Piedāvājam: • Profesionālo un personīgo attīstību; • Iespēju patstāvīgi plānot savu darba laiku; • Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu; • Algu EUR 600-1200 (bruto) – atkarībā no padarītā apjoma; • Darba vietu Valmierā. Ja vēlies pievienoties ReTV Ziņu dienestam, sūti savu CV un motivētu pieteikumu līdz 20.maijam uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv ar norādi "Žurnālista vakance". Profesija: ŽURNĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Purva iela 12A, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Mediji / Sabiedriskās attiecības Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-20 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv

Mūsu partneri