Valmieras Ziņas

Covid-19: Valmierā slēdz viesnīcas “Naktsmājas” un “Wolmar” (atjaunota aktuālā informācija)

Intervija tapa piektdien, 20.martā. Sestdien tika saņemta informācija par viesnīcas “Wolmar” slēgšanu no 21. marta līdz 14. aprīlim drošības apsvērumu dēļ.

Portāls “Valmieras Ziņas” turpina sekot līdzi, kā koronavīrusa Covid-19 izplatības dēļ izsludinātais ārkārtējais stāvoklis Latvijā un citviet pasaulē ietekmē Valmieras uzņēmumu darbu. Jau publicējām informāciju par uzņēmumu “Valmieras piens”, “Akācija E.V.”, SIA “VALPRO” un AS “Valmieras stikla šķiedra” . Pašlaik vissmagāko triecienu izjūt tūrisma un viesmīlības nozare. Šajā rakstā, par to, kāda situācija ir divās lielākajās Valmieras viesnīcās.

Viesnīcas “Wolmar” saimniece Liāna Dance portālam “Valmieras Ziņas” pastāstīja:

“Esam krīzes situācijā, bet viesnīca turpina darbu. No pirmdienas pilnībā tika slēgts restorāns. Viesnīcā veikti visi pasākumi, lai varētu droši uzņemt viesus. Vienlaikus esam pie ieejas izvietojuši paziņojumu ar brīdinājumu, lūdzot neapmeklēt viesnīcu personas, kuras nesen atgriezušās no ārzemēm, kā arī cilvēkus, kuriem ir Covid-19 slimības pazīmes. Savukārt tiem viesiem, kuri iecerējuši apmesties viesnīcā, ir rakstiski jāapliecina, ka viņi nav nesen atgriezušies no ārzemēm un viņiem nav Covid-19 slimības pazīmju,”

pastāstīja “Wolmar” saimniece.

Liāna Dance atklāja, ka viesnīcā pašlaik ir apmetušies daži klienti. Tie ir sportisti, kuri pārcēlušies no citas Valmieras viesnīcas. Taču “Wolmar” neplāno sekot vairāku citu Latvijas viesnīcu piemēram, kuras piedāvā klientiem pavadīt savās telpās pašizolācijas periodu.

“Mēs nepiedāvājam pašizolācijas iespējas, jo uzskatu, ka nodrošinot šo pakalpojumu, ir jāveic nopietni sagatavošanās pasākumi. Bez iepriekšējas sagatavošanās uzņemot šādus klientus, tiktu apdraudēta darbinieku veselība. Šis jautājums bija jārisina valstiskā līmenī jau pirms Latvijā ieradās daudzie repatrianti, sagatavojot vietas, kur šos cilvēkus uzņemt, apgādājot personālu ar individuālajiem aizsardzības līdzekļiem un nodrošinot mediķu uzraudzību,”

skaidroja viesnīcas īpašniece.

Liāna Dance pastāstīja, ka pašlaik lielākā daļa no 32 darbiniekiem ir devušies kārtējā apmaksātajā atvaļinājumā, izņemot pāris cilvēkus, kur sagatavo brokastis viesnīcas klientiem. Šis ir pagaidu risinājums, kas darbosies līdz aprīļa sākumam, taču “Wolmar” saimniece ar nepacietību seko līdzi valdības lēmumiem par iespējamo atbalstu krīzes situācijā nonākušajiem uzņēmumiem un plāno to izmantot, lai varētu palīdzēt saviem darbiniekiem.

“Komandu centīsimies noturēt un bez naudas cilvēkus neatstāsim! Ļoti ceram tuvāko divu līdz trīs mēnešu laikā atsākt normālu darbību. Protams, šī vasaras sezona nebūs tāda, kā ir ierasts, taču raugāmies nākotnē optimistiski un ceram, ka drīzumā viss nostāsies savās vietās,”

uzsvēra Liāna Dance.

Savukārt Vidzemes Olimpiskajam centram (VOC) piederošā viesnīca “Naktsmājas” pašlaik ir pilnībā pārtraukusi darbu. 

VOC vecākā sabiedrisko attiecību un komunikācijas speciāliste Lelde Bukovska informēja:

“Vidzemes Olimpiskā centra struktūrvienības ir slēgtas, un nedaudz vēlāk tika slēgta arī viesnīca “Naktsmājas”. Šāds lēmums tika pieņemts straujā rezervāciju krituma un drošības apsvērumu dēļ. Neviens no viesnīcas darbiniekiem nav atlaists un iespēju robežās centīsimies to nedarīt, kas būs atkarīgas arī no valdības lēmuma par atbalsta mehānismiem. Līdz šim ir izdevies darbiniekus pasargāt.”

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Tevi satrauc koronavīrusa izplatība?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Rimi veikals Valmierā, Rīgas ielā 74 aicina darbā pavāru/-i: Ja Tev ir svarīgi: Algas pieaugums pēc pārbaudes laika - 3 mēnešiem Atlaides Tev un Tavam tuviniekam līdz 15% pirkumiem mūsu veikalos Apmaksāta pirmreizējā obligātā veselības pārbaude Veselības apdrošināšana pēc 1 gada Apmaksāti nodokļi, atvaļinājums, slimības lapas Elastīgs darba grafiks un bezmaksas pusdienas Kopīgi darba pasākumi, pabalsti, dāvanas Ievadapmācība darbā un karjeras izaugsmes iespējas Apmaksāta viesnīca un transports, braucot strādāt uz Rīgu Draudzīgi, atsaucīgi kolēģi un pozitīva darba vide Ja Tev ir: Latviešu valodas zināšanas Spēja strādāt precīzi un augsta atbildības sajūta Pozitīva attieksme un vēlme strādāt komandā Vēlama atbilstoša izglītība Vēlama darba pieredze sabiedriskās ēdināšanas sektorā Mēs Tev uzticēsim: Dienas sortimentam atbilstošas produkcijas ražošanu Kārtības un tīrības nodrošināšanu savā darba vietā Atalgojums: 3.50 EUR/h – 4.00 EUR/h dienas maiņā (pirms nodokļu nomaksas) 7.00 EUR/h – 8.00 EUR/h svētku dienā (pirms nodokļu nomaksas) Iespēja saņemt ikmēneša bonusu līdz 80 EUR Piesakies, sūtot savu CV uz e-pastu personals@rimibaltic.com (norādot vakanci) vai zvanot uz 80007464. Profesija: PAVĀRS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 74, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-04-22 Kontaktpersona: CV sūtīt uz personals@rimibaltic.com (norādot vakanci_Valmierā) vai zvanot uz 80007464.

Rimi veikals Valmierā, Rīgas ielā 74, aicina darbā pārdevēju-kasieri. Ja Tev ir svarīgi: Algas pieaugums pēc pārbaudes laika - 3 mēnešiem Atlaides Tev un Tavam tuviniekam līdz 15% pirkumiem mūsu veikalos Apmaksāta pirmreizējā obligātā veselības pārbaude Veselības apdrošināšana pēc 1 gada Apmaksāti nodokļi, atvaļinājums, slimības lapas Elastīgs darba grafiks un bezmaksas pusdienas Kopīgi darba pasākumi, pabalsti, dāvanas Ievad apmācība darbā un karjeras izaugsmes iespējas Apmaksāta viesnīca un transports, braucot strādāt uz Rīgu Draudzīgi, atsaucīgi kolēģi un pozitīva darba vide Ja Tev ir: Vēlme strādāt un iegūt jaunas prasmes un zināšanas Latviešu valodas zināšanas Spēja strādāt precīzi un augsta atbildības sajūta Pozitīva attieksme un spēja strādāt komandā Iepriekšēja pieredze mazumtirdzniecībā vai klientu apkalpošanā tiks uzskatīta par priekšrocību Mēs Tev uzticēsim: Veidot pozitīvu un profesionālu uz klientu orientētu servisa līmeni Nodrošināt efektīvu, ātru pircēju apkalpošanu, konfliktsituāciju novēršanu Veikt skaidras un bezskaidras naudas norēķinus Atalgojums: 3.30 EUR/h – 3.90 EUR/h dienas maiņā (pirms nodokļu nomaksas) 6.60 EUR/h – 7.80 EUR/h svētku dienā (pirms nodokļu nomaksas) Iespēja saņemt ikmēneša bonusu līdz 80 EUR Piesakies, sūtot savu CV uz e-pastu personals@rimibaltic.com (norādot vakanci_Valmierā) vai zvanot uz 80007464. Informējam, ka iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat, ka Jūsu un/vai Jūsu likumiski aizbilstamā personas dati tiks apstrādāti, lai izvērtētu pieteikumu Rimi Latvia atlases procesa gaitā, saskaņā ar Rimi Latvia Informāciju par personas datu apstrādi atlases procesu ietvaros, ar kuras pilnu versiju varat iepazīties Rimi mājas lapā sadaļā Privātuma noteikumi. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 74, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-04-22 Kontaktpersona: CV sūtīt uz personals@rimibaltic.com (norādot vakanci_Valmierā) vai zvanot uz 80007464. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Rimi veikals Valmierā, Rīgas ielā 74, aicina darbā pārdevēju (vitrīnas zonā): Ja Tev ir svarīgi: Algas pieaugums pēc pārbaudes laika - 3 mēnešiem Atlaides Tev un Tavam tuviniekam līdz 15% pirkumiem mūsu veikalos Apmaksāta pirmreizējā obligātā veselības pārbaude Veselības apdrošināšana pēc 1 gada Apmaksāti nodokļi, atvaļinājums, slimības lapas Elastīgs darba grafiks un bezmaksas pusdienas Kopīgi darba pasākumi, pabalsti, dāvanas Ievad apmācība darbā un karjeras izaugsmes iespējas Apmaksāta viesnīca un transports, braucot strādāt uz Rīgu Draudzīgi, atsaucīgi kolēģi un pozitīva darba vide Ja Tev ir: Vēlme strādāt un iegūt jaunas prasmes un zināšanas Latviešu valodas zināšanas Spēja strādāt precīzi un augsta atbildības sajūta Pozitīva attieksme un spēja strādāt komandā Iepriekšēja pieredze mazumtirdzniecībā vai klientu apkalpošanā tiks uzskatīta par priekšrocību Mēs Tev uzticēsim: Nodrošināt lapinu un profesionālu klientu apkalpošanu vitrīnas zonā Nodrošināt vizuāli labu preču izkārtojumu plauktos, vitrīnās Sekot preču realizācijas termiņiem Atalgojums: 3.40 EUR/h – 3.80 EUR/h dienas maiņā (pirms nodokļu nomaksas) 6.80 EUR/h – 7.60 EUR/h svētku dienā (pirms nodokļu nomaksas) Iespēja saņemt ikmēneša bonusu līdz 80 EUR Piesakies, sūtot savu CV uz e-pastu personals@rimibaltic.com (norādot vakanci_Valmierā) vai zvanot uz 80007464. Informējam, ka iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat, ka Jūsu un/vai Jūsu likumiski aizbilstamā personas dati tiks apstrādāti, lai izvērtētu pieteikumu Rimi Latvia atlases procesa gaitā, saskaņā ar Rimi Latvia Informāciju par personas datu apstrādi atlases procesu ietvaros, ar kuras pilnu versiju varat iepazīties Rimi mājas lapā sadaļā Privātuma noteikumi. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 74, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-04-22 Kontaktpersona: CV sūtīt uz personals@rimibaltic.com (norādot vakanci_Valmierā) vai zvanot uz 80007464. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri