Valmieras Ziņas

Covid-19: Valmierā slēdz viesnīcas “Naktsmājas” un “Wolmar” (atjaunota aktuālā informācija)

Intervija tapa piektdien, 20.martā. Sestdien tika saņemta informācija par viesnīcas “Wolmar” slēgšanu no 21. marta līdz 14. aprīlim drošības apsvērumu dēļ.

Portāls “Valmieras Ziņas” turpina sekot līdzi, kā koronavīrusa Covid-19 izplatības dēļ izsludinātais ārkārtējais stāvoklis Latvijā un citviet pasaulē ietekmē Valmieras uzņēmumu darbu. Jau publicējām informāciju par uzņēmumu “Valmieras piens”, “Akācija E.V.”, SIA “VALPRO” un AS “Valmieras stikla šķiedra” . Pašlaik vissmagāko triecienu izjūt tūrisma un viesmīlības nozare. Šajā rakstā, par to, kāda situācija ir divās lielākajās Valmieras viesnīcās.

Viesnīcas “Wolmar” saimniece Liāna Dance portālam “Valmieras Ziņas” pastāstīja:

“Esam krīzes situācijā, bet viesnīca turpina darbu. No pirmdienas pilnībā tika slēgts restorāns. Viesnīcā veikti visi pasākumi, lai varētu droši uzņemt viesus. Vienlaikus esam pie ieejas izvietojuši paziņojumu ar brīdinājumu, lūdzot neapmeklēt viesnīcu personas, kuras nesen atgriezušās no ārzemēm, kā arī cilvēkus, kuriem ir Covid-19 slimības pazīmes. Savukārt tiem viesiem, kuri iecerējuši apmesties viesnīcā, ir rakstiski jāapliecina, ka viņi nav nesen atgriezušies no ārzemēm un viņiem nav Covid-19 slimības pazīmju,”

pastāstīja “Wolmar” saimniece.

Liāna Dance atklāja, ka viesnīcā pašlaik ir apmetušies daži klienti. Tie ir sportisti, kuri pārcēlušies no citas Valmieras viesnīcas. Taču “Wolmar” neplāno sekot vairāku citu Latvijas viesnīcu piemēram, kuras piedāvā klientiem pavadīt savās telpās pašizolācijas periodu.

“Mēs nepiedāvājam pašizolācijas iespējas, jo uzskatu, ka nodrošinot šo pakalpojumu, ir jāveic nopietni sagatavošanās pasākumi. Bez iepriekšējas sagatavošanās uzņemot šādus klientus, tiktu apdraudēta darbinieku veselība. Šis jautājums bija jārisina valstiskā līmenī jau pirms Latvijā ieradās daudzie repatrianti, sagatavojot vietas, kur šos cilvēkus uzņemt, apgādājot personālu ar individuālajiem aizsardzības līdzekļiem un nodrošinot mediķu uzraudzību,”

skaidroja viesnīcas īpašniece.

Liāna Dance pastāstīja, ka pašlaik lielākā daļa no 32 darbiniekiem ir devušies kārtējā apmaksātajā atvaļinājumā, izņemot pāris cilvēkus, kur sagatavo brokastis viesnīcas klientiem. Šis ir pagaidu risinājums, kas darbosies līdz aprīļa sākumam, taču “Wolmar” saimniece ar nepacietību seko līdzi valdības lēmumiem par iespējamo atbalstu krīzes situācijā nonākušajiem uzņēmumiem un plāno to izmantot, lai varētu palīdzēt saviem darbiniekiem.

“Komandu centīsimies noturēt un bez naudas cilvēkus neatstāsim! Ļoti ceram tuvāko divu līdz trīs mēnešu laikā atsākt normālu darbību. Protams, šī vasaras sezona nebūs tāda, kā ir ierasts, taču raugāmies nākotnē optimistiski un ceram, ka drīzumā viss nostāsies savās vietās,”

uzsvēra Liāna Dance.

Savukārt Vidzemes Olimpiskajam centram (VOC) piederošā viesnīca “Naktsmājas” pašlaik ir pilnībā pārtraukusi darbu. 

VOC vecākā sabiedrisko attiecību un komunikācijas speciāliste Lelde Bukovska informēja:

“Vidzemes Olimpiskā centra struktūrvienības ir slēgtas, un nedaudz vēlāk tika slēgta arī viesnīca “Naktsmājas”. Šāds lēmums tika pieņemts straujā rezervāciju krituma un drošības apsvērumu dēļ. Neviens no viesnīcas darbiniekiem nav atlaists un iespēju robežās centīsimies to nedarīt, kas būs atkarīgas arī no valdības lēmuma par atbalsta mehānismiem. Līdz šim ir izdevies darbiniekus pasargāt.”

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Roullier Group ir 1959. gadā dibināts ģimenes uzņēmums, kurš mūsdienās ir viens no inovatīvākajiem uzņēmumiem pasaulē kultūraugu mēslojumu, kā arī augsnes uzlabošanas līdzekļu ražošanā un tirdzniecībā. Uzņēmuma pārstāvniecībās 102 valstīs strādā 8000 darbinieku, 2018. gadā sasniedzot 2.6 miljardu eiro apgrozījumu. Lauksaimniecības nozares produkti pasaulē tiek izplatīti ar zīmolu Timac Agro. Timac Agro Latvia ir uzņēmuma pārstāvniecība Latvijā, un uzņēmumam paplašinoties, aicinām pievienoties mūsu kolektīvam AGROTEHNISKOS KONSULTANTUS Tirdzniecības pārstāvis Lauksaimniecības industrijā Galvenie darba pienākumi: Aktīvi apmeklēt lauksaimniekus , izzināt viņu vajadzības, sniegt konsultācijas un pārdot Timac Agro ražotos augu mēslošanas līdzekļus Organizēt un piedalīties uzņēmuma mārketinga pasākumos, semināros un tirdzniecības izstādēs Ikdienā izmantot CRM sistēmu savu aktivitāšu reģistrēšanai un atskaišu iesniegšanai Patstāvīgi organizēt savas ikdienas aktivitātes un plānot prioritātes Prasības kandidātam: Ar lauksaimniecību saistīta izglītība Pieredze agronomijā vai pārdošanā tiks uzskatīta par priekšrocību Patiesa vēlme un spēja strādāt pārdošanā un ikdienā komunicēt ar lauksaimniekiem Neatlaidība un vēlme mācīties Spēja klausīties, argumentēt un pārliecināt  “B” kategorijas autovadītāja apliecība Teicamas valsts valodas zināšanas Mēs piedāvājam: Iespēju pārstāvēt vienus no pasaulē labākajiem laukaugu mēslošanas līdzekļiem Pieredzējušus un atsaucīgus kolēģus Konkurētspējīgu atalgojumu kurš sastāv no fiksētās darba algas un neierobežotas iespējas nopelnīt komisijas un bonusus Uzņēmuma auto, datoru, telefonu un citus nepieciešamos darba instrumentus teicama rezultāta sasniegšanai Lai pieteiktos, sūtiet savu CV uz e-pastu recruitment@lv.timacagro.com . Timac Agro Latvia, SIA Profesija: TIRDZNIECĪBAS PĀRSTĀVIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-07-31 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu recruitment@lv.timacagro.com Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Pievienojies mūsu komandai! Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Valmieras sākumskola uz noteiktu laiku aicina darbā sētnieku (1,0 slodzes) Galvenie darba pienākumi: teritoriju kopšana un uzturēšana atbilstoši sezonalitātei, zāles pļaušana, sniega tīrīšana un ietvju kaisīšana, labiekārtošanas darbu veikšana, valsts karoga izkāršana svētku un atceres dienās, un Jums ir: fiziskā izturība un gatavība veikt fizisku darbu, teicama saskarsmes kultūra, vispārējā vidējā izglītība, mēs piedāvājam: sociālās garantijas, atalgojumu EUR 430,00 mēnesī, pirms nodokļu nomaksas, labus darba apstākļus, aktīvu, dinamisku darbu un iespēju gūt jaunu pieredzi. CV ar norādi "Sētnieks" lūdzam nosūtīt uz e-pastu: vs@valmiera.edu.lv vai iesniegt personīgi Valmieras sākumskolā, L.Paegles ielā 40A, Valmierā līdz 2020. gada 17.jūlijam plkst.12.00. Tālrunis papildu informācijai: 25505453. Iesniegtos personas datus Valmieras sākumskola (turpmāk – Iestāde) izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Iestādes iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Iestādes personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: SĒTNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Leona Paegles iela 40A, Valmiera Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-07-17 Kontaktpersona: CV ar norādi "Sētnieks" sūtīt uz vs@valmiera.edu.lv, tālr. 25505453.

Mūsu partneri