Valmieras vieglatlētiem Latvijas čempionātā divi čempionu tituli

29. un 30.augustā Ogres novada sporta centra stadionā norisinājās 2016.gada Latvijas čempionāts vieglatlētikā, kurā tika sadalītas medaļas 40 disciplīnās. Čempionu titulus izdevās izcīnīt Valmieras vieglatlētikas kluba sportistiem Lindai Ozolai un Jānim Muceniekam, informē Vidzemes Olimpiskais centrs (VOC).

Valmieras sportistiem par veiksmīgāko disciplīnu Latvijas čempionātā jāuzskata lodes grūšanu, kurā no Ogres pārvests pilns medaļu komplekts. Sieviešu konkurencē trešo reizi pēc kārtas par Latvijas čempioni kļuva Linda Ozola. Valmieriete ar 14,09 m tālu grūdienu izcīnīja zelta medaļu, Savukārt pie bronzas, ar 12,54 m tālu lodes grūdienu, tika 17 gadus jaunā Valmieras sportiste Kristīne Strazdīte. Savukārt vīru konkurencē ar rezultātu 14,77 m sudraba medaļu ieguva Arnis Žvīriņš, piekāpjoties tikai šobrīd Latvijas vadošajam lodes grūdējam, Cēsu pārstāvim Mārim Urtānam, kura rezultāts 16,09 m. Attiecīgi piekto un septīto vietu ieņēma Valmieras vieglatlētikas kluba sportisti Jānis Markevics un Pēteris Krauja.

Otru zelta medaļu uz Valmieru atveda augstlēcējs Jānis Mucenieks, kurš pārvarēja 1,99 m augstu latiņu. Šo augstumu sportistam izdevās pārvarēt ar trešo mēģinājumu, nodrošinot Latvijas čempiona titulu. Uzreiz aiz godalgoto pjedestāla palika cits Valmieras pārstāvis Didzis Siksalietis, kurš ar rezultātu 1,80 m ierindojās ceturtajā vietā.

Savu otro bronzas medaļu šajā Latvijas čempionātā Kristīne Strazdīte izcīnīja diska mešanas sektorā, raidot rīku 44,03 m tālu. Savukārt vīriem diska mešanas sektorā lodes grūšanas vicečempions Arnis Žvīriņš ar rezultātu 47,29 m zaudēja vienu centimetru trešās vietas ieguvējam Laurim Kaufmanim no Baskas, paliekot ceturtajā vietā. Sesto vietu ar 42,05 m tālu diska metienu ieņēma Jānis Markevics.

Divas individuālās medaļas no Latvijas čempionāta pārveda vidējo distanču skrējējs Rihards Linde. Čempionāta pirmajā dienā valmierietis 1500 m distancē ar rezultātu 3:57.08 izcīnīja bronzas medaļu. Savukārt dienu vēlāk 800 m skrējienā saspringtā cīņā ar Austri Karpinski, Valmieras skrējējs ar 1:53.84 izrāva sudraba medaļu, pārspējot konkurentu par divām sekundes simtdaļām.

Sudraba medaļas izdevās iegūt Valmieras vīru 4×400 metru stafetes komandai. Ar rezultātu 3:26.14 valmierieši izcīnīja otro vietu. Komandā startēja Aleksandrs Madjarovs,Toms Biernis, Antons Fjodorovs un Rihards Linde, kuram šī bija trešā medaļa sacensībās.

Līdz medaļām neizdevās aizsniegties Valmieras 4×100 m stafetes komandai. Ar rezultātu 43,39 pietrūka pusotra desmitdaļa līdz trešajai vietai un valmierieši ierindojās ceturtajā vietā. Stafetes komandā startēja Didzis Siksalietis, Edmunds Ivanovs, Antons Fjodorovs un Sandis Sabajevs.

Latvijas čempionāta vieglatlētikā finālskrējienā 100 m distancē iekļuva 16 gadus jaunais Edmunds Ivanovs, ieņemot septīto vietu ar rezultātu 11,51 s. Tā pat Ivanovs iekļuva 200 m finālā, kur ar rezultātu 23,48 s ieņēma piekto vietu. Savukārt 400 m barjerotajā distancē Toms Biernis ar rezultātu 1:00.09 ieņēma piekto vietu.

Sieviešu tāllēkšanas sektorā līdz fināla lēcieniem tika divas Valmieras sportistes. Septīto un astoto vietu attiecīgi ieņēma Valērija Bogdanova (5,54 m) un Kristīne Deruma (5,28 m).

Vidzemes slimnīca aicina savā komandā MĀSU/VISPĀRĒJĀS APRŪPES MĀSU Ambulatorās daļas Funkcionālās diagnostikas nodaļā Galvenie amata pienākumi: veikt pacienta novērtēšanu un sistemātisku datu apkopošanu par pacienta veselības stāvokli; veikt pacientam izmeklējumu un uzraudzību izmeklējuma laikā; pārzināt specialitātē izmantojamās aparatūras pareizu pielietošanu; uzturēt drošu darba vidi; noformēt nepieciešamo dokumentāciju. Prasības kandidātiem: māsas/vispārējās aprūpes māsas izglītība; reģistrācija ārstniecības personu reģistrā; vēlama pieredze EEG izmeklējumu veikšanā; spēja strādāt patstāvīgi un komandā; spēja ātri reaģēt un rīkoties neatliekamās situācijās; precizitāte un atbildība; zināšanas darbā ar datoru; valsts valodas zināšanas saskaņā ar Valsts valodas likumu; veselīgas profesionālās ambīcijas. Jaunā kolēģa ieguvumi: iespēja veikt atbildīgu un interesantu darbu vienā no labākajām ārstniecības iestādēm Vidzemē; darba līgums uz nenoteiktu laiku; summētais darba laiks, dienas darbs: (no 1470 EUR); papildus piemaksas un kompensācijas; atbildīgs, dinamisks un interesants darbs profesionāļu komandā; stabils atalgojums vienmēr laikā un sociālās garantijas; darba devēja apmaksātas profesionālās izaugsmes iespējas; iespēja iziet apmācības EEG izmeklējuma veikšanā; veselības apdrošināšanas polise (pēc pārbaudes laika beigām); stabila, droša un sakārtota darba vide; darba vieta: Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201 Ja Jūsu kompetence un pieredze atbilst mūsu prasībām, gaidīsim CV un motivācijas vēstuli līdz 2024.gada 1.martam uz e-pastu: darbs@vidzemesslimnica.lv vai uz adresi: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību „Vidzemes slimnīca”, Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201. Sīkāka informācija pie Ambulatorās daļas virsmāsas Sanitas Tarakānovas, tel. 26354711. Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13.pantu, SIA “Vidzemes slimnīca” informē, ka: 1) Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “Vidzemes slimnīca” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos SIA “Vidzemes slimnīca” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. 2) Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir SIA “Vidzemes slimnīca”, kontaktinformācija: Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201, tālrunis 25277799. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi SIA “Vidzemes slimnīca”: https://vidzemesslimnica.lv/par-slimnicu/privatuma-politika/informacija-par-personala-atlases-funkcijas-nodrosinasanu/ Profesija: MĀSA/ vispārējās aprūpes MĀSA Darba vietas adrese: LATVIJA, Jumaras iela 195, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-06-01