Valmieras Ziņas

Valmieras Valsts ģimnāzijai straujš kāpums Ata Kronvalda fonda Latvijas skolu reitingā

Lasīšanas laiks: 2 min

Publicēts 2020./2021.mācību gada Latvijas skolu reitings darbā ar talantīgajiem skolēniem, ko veido Ata Kronvalda fonds. Reitings veidots, apkopojot skolēnu sniegumu dažādās olimpiādēs un zinātniski pētniecisko darbu konferencēs.

2020./2021.mācību gada skolu reitingā ir iekļautas 20 valsts ģimnāzijas, 33 “lielās” skolas un 34 “mazās” skolas. 

Ģimnāziju grupā straujš kāpums no 18.vietas uz piekto ir Valmieras Valsts ģimnāzijai, savukārt Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija ierindojusies 15.vietā (pērn – 20.vieta).

Lielo skolu grupā Valmieras Viestura vidusskola ierindojās 10. vietā (pērn 18. vieta).

Mazo skolu grupā reitingā no Valmieras skolām iekļuvusi tikai Universum mūzikas un mākslas pamatskola – 18.vietā.

Savukārt Zvaigžņu reitingā, kurā tiek ņemti vērā skolēnu rezultāti starptautiskajās olimpiādēs, Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija 3.vietā starp 7 skolām.

Šogad balva tiks pasniegta pieciem skolotājiem, tostarp Valmieras Valsts ģimnāzijas vēstures skolotājai Inetai Amoliņai.

Šogad Ata Kronvalda fonda veidotajā reitingā nav atrodama Valmieras 2. vidusskola, kas pērn Lielo skolu grupā dalīja 51.-52.vietu, kā arī Naukšēnu novada vidusskola, kas pērn Mazo skolu grupā bija 7.vietā, Rūjienas vidusskola, kas pērn bija 21.vietā, un Mazsalacas vidusskola, kas dalīja 60.-74.vietu.

Ata Kronvalda fonds ir sabiedriska organizācija, kuras uzdevums ir Latvijas talantīgāko skolēnu apzināšana un viņu izglītības sekmēšana. Ar savu darbību fonds vēlas palīdzēt valstij un sabiedrībai izaudzināt talantīgos skolēnus, kas nākotnē būs valsts intelektuālais balsts.

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KOCĒNU KOMUNĀLĀ SAIMNIECĪBA" aicina SANTEHNIĶI Pienākumi: Veikt komercuzskaites mēraparātu, ūdens patēriņa skaitītāju un siltumenerģijas skaitītāju mezglu montāžas darbus; Veikt ūdenssaimniecības un siltumapgādes inženierkomunikāciju un iekārtu montāžas, ekspluatācijas, remonta un pilnveidošanas darbus, izmantojot atbilstošas iekārtas, instrumentus un tehnoloģiskos paņēmienus; Iesaistīties ūdenssaimniecības/siltumapgādes avāriju novēršanas darbos. Prasības: Prasme patstāvīgi organizēt sava darba pienākumu izpildi, noteikt prioritātes, plānot savu darbu; Prasme pielietot mūsdienu tehnoloģijas darba procesā; Teicamas saskarsmes spējas, spēja strādāt gan patstāvīgi, gan komandā; Augsta atbildības sajūta, mērķtiecīgums, iniciatīva. B kategorijas autovadītāja apliecība. Uzņēmums piedāvā: Darbu stabilā uzņēmumā; Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika; Darba līgumu uz nenoteiktu laiku; Darba pienākumu pildīšanai darba automašīnu; Darba vieta – Kocēnu un Burtnieku apvienības teritorija Valmieras novadā. CV sūtīt uz e-pastu birojs@siakks.lv ar norādi santehniķis. Profesija: SANTEHNIĶIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-05 Kontaktpersona: Māris Heinols Izglītības līmenis: Profesionālā pamatizglītība

Mūsu partneri