Valmieras Ziņas

Valmieras Valsts ģimnāzijai straujš kāpums Ata Kronvalda fonda Latvijas skolu reitingā

Lasīšanas laiks: 2 min

Publicēts 2020./2021.mācību gada Latvijas skolu reitings darbā ar talantīgajiem skolēniem, ko veido Ata Kronvalda fonds. Reitings veidots, apkopojot skolēnu sniegumu dažādās olimpiādēs un zinātniski pētniecisko darbu konferencēs.

2020./2021.mācību gada skolu reitingā ir iekļautas 20 valsts ģimnāzijas, 33 “lielās” skolas un 34 “mazās” skolas. 

Ģimnāziju grupā straujš kāpums no 18.vietas uz piekto ir Valmieras Valsts ģimnāzijai, savukārt Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija ierindojusies 15.vietā (pērn – 20.vieta).

Lielo skolu grupā Valmieras Viestura vidusskola ierindojās 10. vietā (pērn 18. vieta).

Mazo skolu grupā reitingā no Valmieras skolām iekļuvusi tikai Universum mūzikas un mākslas pamatskola – 18.vietā.

Savukārt Zvaigžņu reitingā, kurā tiek ņemti vērā skolēnu rezultāti starptautiskajās olimpiādēs, Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija 3.vietā starp 7 skolām.

Šogad balva tiks pasniegta pieciem skolotājiem, tostarp Valmieras Valsts ģimnāzijas vēstures skolotājai Inetai Amoliņai.

Šogad Ata Kronvalda fonda veidotajā reitingā nav atrodama Valmieras 2. vidusskola, kas pērn Lielo skolu grupā dalīja 51.-52.vietu, kā arī Naukšēnu novada vidusskola, kas pērn Mazo skolu grupā bija 7.vietā, Rūjienas vidusskola, kas pērn bija 21.vietā, un Mazsalacas vidusskola, kas dalīja 60.-74.vietu.

Ata Kronvalda fonds ir sabiedriska organizācija, kuras uzdevums ir Latvijas talantīgāko skolēnu apzināšana un viņu izglītības sekmēšana. Ar savu darbību fonds vēlas palīdzēt valstij un sabiedrībai izaudzināt talantīgos skolēnus, kas nākotnē būs valsts intelektuālais balsts.

Aktuālais jautājums

Kā vērtējat ielu un ceļu uzturēšanas kvalitāti Valmieras pilsētā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri