Valmieras Ziņas

Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijā 10.reizi noticis Labdarības koncerts un tirdziņš

Ceturtdien, 12.decembrī, Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijā jau 10.reizi notika Labdarības tirdziņš un koncerts “Reiz tu nāksi klusumā…” Šoreiz visi labie vārdi, visas dziesmas skanēja ar vienu mērķi – palīdzēt Valmieras Viestura vidusskolas absolventam Robertam Jurkam.

Kā parasti, pirms koncerta visi varēja apmeklēt labdarības tirdziņu un iegādāties dažādus Ziemassvētku rotājumus un kartītes, bet visbagātīgākais bija saldumu piedāvājums: piparkūkas, auzu pārslu cepumi, norvēģu vafeles ar brūno sieru un pīrādziņi ar novēlējumu… Bija arī tējas labai veselībai un labam noskaņojumam, burciņas ar marinētām beciņām un īpaši noformēti ķiploki – “antigripa”… Pārdevējiem un pircējiem skolas vestibilā vēl labāku noskaņojumu radīja 10.d klases muzikālie jaunieši.

Koncertā uzstājās ģimnāzijas pamatskolas un vidusskolas jauktais koris “Pārgauja”, pamatskolas un vidusskolas moderno deju grupa “Flash”, skanēja solo dziesmas, uzstājās dueti un ansambļi. Skolas psiholoģe Sabīne Petruseviča atcerējās, ka pirms apmēram 15 gadiem Svētdienas skolas vasaras nometnē ratiņos vizinājusi Robertu, bet šajā vakarā viņam veltīja “Buramdziesmiņu”.

Katru gadu skolotāji pārliecinās, ka aizgājušo absolventu vietā 7. un 10 klasēs iestājas gudri un talantīgi jaunieši, kas dzied, dejo, spēlē vijoli, ģitāru, saksofonu, klavieres, trombonu, flautu…

Koncertu ar Annas Auziņas un Ojāra Vācieša dzejas rindām kopā savija Sabīne Toča un Reinis Rikveilis.

LIELS PALDIES visiem koncerta un tirdziņa dalībniekiem, skatītājiem un atbalstītājiem, kuri kopā ar labajām domām Robertam saziedoja 855 eiro.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri