Valmieras Ziņas

Valmieras Pārgaujas sākumskola labdarības akcijā iepriecina līdzcilvēkus

Lasīšanas laiks: < 1 min

Valmieras Pārgaujas sākumskolā decembris ir pasludināts par konditoru mēnesi, tāpēc bērni kopā ar vecākiem tika aicināti cept piparkūkas un cepumus, lai iepriecinātu pansionāta “Valmiera” iemītniekus.

Akcija guva lielo atsaucību, kā rezultātā našķu bija tik daudz, ka iepriecināt izdevās pansionāta iemītniekus Rīgas ielā un Kauguru ielā, kā arī Zupas virtuves apmeklētājus.

“Daudzi kārumi un apsveikumi bija īsts mākslas darbs, kur acīmredzami bija ieguldīta mīlestība un sirds siltums, kas aizkustināja ne tikai dāvanu saņēmējus, bet arī mūs – skolotājus. Tāpēc no sirds sakām LIELU PALDIES visiem bērniem, vecākiem un darbiniekiem, kuri piedalījās šajā akcijā. Kopā mēs varam palīdzēt līdzcilvēkiem, jo labo darbu nekad nevar būt par daudz.
Lai gaiši svētki Jūsmājās!” novēl Valmieras Pārgaujas sākumskolas kolektīvs.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Promo Cash & Carry  Ed. Lācera iela 4, Valmierā  aicina savai komandai pievienoties  tirdzniecības zāles darbinieku/-ci "Frozen" (-18 grādi) nodaļā.Darba apraksts:- Izvietot preci saldētavās un tirdzniecības zāles plauktos;- Sekot līdzi preču apritei un derīguma termiņiem;- Uzturēt kārtību ledusskapī un tirdzniecības zālē;- Atbilstoši prasībām, izvietot cenu zīmes un reklāmas materiālus.Prasības:- Spēja veikt fizisku darbu;- Vēlama iepriekšējā pieredze tirdzniecībā;- Augsta precizitāte un atbildības sajūta.Uzņēmums piedāvā:- Atalgojumu 650.00 - 675.00EUR uz rokas;- Apmācības darba vietā;- Bezmaksas tēju un kafiju;- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;- Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;- Redzes korekcijas līdzekļu kompensāciju;- Draudzīgas cenas PROMO Cash&Carry produktiem;- Labus piedāvājumus pie sadarbības partneriem (piemēram mobilo sakaru pakalpojumiem).Lūgums sūtīt pieteikumu un sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu - darba pārrunām.Jūsu personas dati, kas ietverti CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA “Sanitex” Privātuma politiku. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Eduarda Lācera iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-26 Darba sākšanas datums: 2024-04-19 Kontaktpersona: Tālrunis: 22309306 E-pasts: ieva.sp@sanitex.eu

Mūsu partneri