Valmieras Ziņas

Valmieras novadā skolēni rada sveicienu Dziesmu un deju svētkiem

Lasīšanas laiks: 3 min

Aizvadītajā nedēļā topošajā Valmieras novadā skanēja skolu kolektīvu dziedātāju balsis, orķestru un vokāli instrumentālo ansambļu radītās skaņas, bija vērojami dejotāju soļi, teātra pulciņu etīdes un tērpu demonstrējumi. Tika ieskandināta Valmieras pilsētvide, Rūjienas estrāde un pieminekļa “Tālavas taurētājs” pakāje, Valmiermuižas parks, Naukšēnu estrāde un Kokmuižas parks Kocēnos. Vairāk nekā 40 vietējo skolu kolektīvu mazie un lielie mākslinieki veidoja īpašu videoklipu, noslēdzot XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku piecgades ciklu.

“Esam gandarīti par Valmieras kolektīvu vadītāju iniciatīvu apvienoties kopējā projektā, par izrādīto atsaucību un dalību. Vēlējāmies ar šo skaisto, sirsnīgo kopā būšanas mirkli videoformātā pabeigt darba ciklu, kuru skolēni ar saviem pedagogiem uzsāka pirms vairākiem gadiem, gatavojoties lielajiem svētkiem, un atstāt liecību vēsturei par šo laiku. Turklāt šis projekts deva iespēju kaut ar distanci, bet tomēr satikties klātienē, ieraudzīt vienam otru bez zoom ekrāna starpniecības un, iespējams, pirmo reizi uzvilkt tautastērpus un skatuves kleitas, kas tika gatavotas tieši lielajiem svētkiem, bet tā arī bija palikušas skapjos. Daudzi no mazajiem māksliniekiem nu jau izauguši lieli, šovasar absolvē vidusskolas, tāpēc skolēnu svētkos vairs nepiedalīsies, tāpēc jo svarīgāk mums šķita dot iespēju vēl reizi izdziedāties, izdejoties un muzicēt kopā ar savējiem, turklāt ne virtuālajā vidē,” stāsta Valmieras Jaunatnes centra “Vinda” direktore Sanita Loze.

Par videoklipa pavadījumu izvēlēta dziesma “Tu esi” ar Ojāra Vācieša dzeju un Raimonda Paula mūziku. Tā iekļauta Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku koru repertuārā. Piecu dienu laikā operators Gatis Priednieks-Melnacis vairāk nekā 30 norises vietās tikās ar skolēnu kolektīviem un viņu pedagogiem, lai iemūžinātu videomateriālā koru un ansambļu dziedāšanu, tautiskā un laikmetīgā stila deju soļus, instrumentālās spēles un citas mākslinieciskās izpausmes skolēnu izpildījumā. Jāatzīmē, ka filmēšanas procesā tika ievērotas valstī noteiktās epidemioloģiskās prasības.

“Esam pateicīgi kolektīvu vadītājiem un bērnu vecākiem par izrādīto atsaucību un veltīto laiku mazo mākslinieku sagatavošanai. Vēlējāmies dot viņiem iespēju atkal satikties tik plašā lokā un noķert uzstāšanās, skatuves sajūtu kopā, turklāt kopējiem spēkiem radīt kaut ko paliekošu arī šajos mainīgajos laikos, kas arī izdevās. Pieredzētais filmēšanas nedēļā vien stiprināja mūsu pārliecību, ka šie bērni arī turpmāk dziedās, dejos, spēlēs instrumentus, darinās tērpus, radīs mākslu un spēlēs teātri, jo viņi to dara no sirds. Viņi kādudien atkal būs tūkstošiem dalībnieku vidū Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos vai jau jauniešu kārtā Vispārējos latviešu dziesmu un deju svētkos,” stāsta Ingrīda Upīte, video projekta koordinatore.

Valmieras un topošā Valmieras novada tautas deju un mūsdienu deju dejotāju, koristu, skolēnu teātru dalībnieku, koklētāju, pūtēju orķestru, vokāli instrumentālo ansambļu mūziķu, šūšanas un modelēšana studijas un vizuālās mākslas pulciņu dalībnieku kopīgi veidotais video sveiciens pirmizrādi piedzīvos Valmieras pilsētas 738.dzimšanas dienas svinību laikā 24.jūlijā.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA "BONO" Meža īpašumu, Cirsmu un Lauksaimniecības zemju  Pārdevēju BONO ir kokrūpniecības un mežsaimniecības nozares uzņēmums. Uzņēmuma darbības virzieni aptver kokmateriālu ieguvi, loģistiku, pirmapstrādi, tālākapstrādi, tirdzniecību un koka māju ražošanu. BONO ir kļuvis par pilnībā integrētu uzņēmumu grupu, kas tiecās izmantot vismodernākās tehnoloģijas un ražošanas metodes, lai koksne iegūtu augstāku pievienoto vērtību visos vērtību ķēdes posmos. GALVENIE DARBA PIENĀKUMI: ▪ Veikt izejošos zvanus potenciālajiem klientiem, lai identificētu interesi par meža īpašuma/lauksaimniecības zemes pārdošanu vai meža izstrādi. ▪ Pārliecināt potenciālos klientus par izteiktā piedāvājuma priekšrocībām un vienoties par darījumu; ▪ Sadarboties ar citām uzņēmuma nodaļām-vērtēšanas/projektu vadības/juridisko nodaļu u.c. pēc nepieciešamības, lai veiksmīgi novērtētu īpašumus, nodotu informāciju par plānoto darījumu kolēģiem. ▪ Izpētīt un saprast uzņēmuma meža īpašumu; cirsmu un lauksaimniecības zemju pirkšanas piedāvājumus. GALVENĀS PRASĪBAS: ▪ Spēja efektīvi un laipni komunicēt, izmantojot tālruni; ▪ Iepriekšēja pieredze zvanu centrā, telemārketingā vai aktīvā pārdošanā pa telefonu B2C sektorā tiks uzskatīta par priekšrocību; ▪ Vēlme apgūt un izprast meža īpašumu; cirsmu un lauksaimniecības zemju biznesa nianses; ▪ Izturība un motivācija ikdienā strādāt ar lielu zvanu apjomu; ▪ Spēja strādāt komandā un sadarboties ar citiem departamentiem; ▪ Labas latviešu un vēlamas krievu valodas prasmes gan mutiski, gan rakstiski. MĒS PIEDĀVĀJAM: ▪ Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika; ▪ Apmācības un iespēju attīstīties uzņēmumā; ▪ Iespēja strādāt no mūsdienīgas un ērtas darba vides Beātes iela 5; Valmiera; LV-4201. ▪ Konkurētspējīgu atalgojumu sākot no 1800EUR bruto + kvartāla bonusu sistēma - balstīta uz sasniegto rezultātu; ▪ Draudzīgu darba vidi un atbalstošu kolektīvu; ▪ Apmaksātus telekomunikācijas pakalpojumus CV sūtīt uz e-pastu recruitment@bonotimber.com Profesija: PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Beātes iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Lauksaimniecība / Vide Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-21

Mēs, AS Brink’S Latvia, esam daļa no Amerikas Savienoto Valstu koncerna Brink’S, kas ir globāls līderis skaidras naudas pārvadājumu jomā. Šobrīd mēs aktīvi meklējam savā komandā inkasentu (-i) darbam Valmierā. Mēs lepojamies ar savu 120 cilvēku lielu un stabilu komandu Latvijā un 165 gadu pieredzi pasaulē. Mēs ar prieku sniedzam pakalpojumus vairāk kā 600 klientiem visā Latvijā. Mūsu vērtības ir Drošība, Fokuss uz klientiem, Ētika un godīgums, Darbinieku pieredze, Pastāvīgi uzlabojumi, Dažādība un komanda. Regulāri veikto personāla lojalitātes aptauju rezultāti rāda, ka mūsu darbinieki augstāk par visu vērtē savus kolēģus un darba saturu. Pievienojoties mums, TU iegūsi valstij nozīmīgu darbu starptautiskā, nozares lielākajā uzņēmumā, kā arī: - profesionālu kolēģu un zinoša vadītāja atbalstu - apmācības veiksmīgai darba uzsākšanai - finansiālu atbalstu apsardzes sertifikāta iegūšanai un pagarināšanai - veselības apdrošināšanu ar pirmo darba dienu - atalgojumu 6.2-7.0 EUR bruto/h, vienmēr laikā - darba apģērbu ērtam darbam, dienesta ieroci un citu ekipējumu Mēs TEV uzticēsim materiālo vērtību inkasāciju, apsardzi un pārvadāšanu, nodrošinot izcilu servisu mūsu klientiem. Mēs sagaidām, ka Tev ir: apsardzes sertifikāts un nepieciešamie dokumenti ieroča nēsāšanas apliecības noformēšanai, B kategorijas autovadītāja apliecība, latviešu valodas prasme un augsta atbildības sajūta. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: hr.lv@brinks.com AS “Brink's Latvia” apstrādās Jūsu personas datus, kas iegūti atlases procesā, lai veiktu atlasi amatam, uz kuru pretendējat, un aizsargātu mūsu intereses strīdu rašanās gadījumā. Atkarībā no amata mēs varam kopīgot Jūsu personas datus ar citiem Brink’s uzņēmumiem, kas ir iesaistīti atlases procesā, un daži no uzņēmumiem var atrasties ārpus ES. Ja Jūs netiksiet pieņemts darbā, mēs iznīcināsim Jūsu datus tā kalendārā gada beigās, kas seko gadam, kurā pieteicāties darbam. Ja vēlaties iegūt plašāku informāciju par to, kā mēs apstrādājam Jūsu datus, lūdzam sazināties ar mums pirms pieteikšanās šim amatam. Ja vēlaties saņemt piedāvājumus dalībai citos konkursos, tostarp uz citiem amatiem, lūdzam norādīt to savā pieteikumā. Lūdzam ņemt vērā, ka šādos gadījumos Jūsu dati tiks kopīgoti Brink's grupas ietvaros (tostarp ārpus ES), kā arī Jūs varat saņemt piedāvājumus dalībai konkursos no citiem Brink's grupas uzņēmumiem. Pateicamies par atsaucību. Profesija: INKASENTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-31 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: hr.lv@brinks.com

Mūsu partneri