Valmieras Ziņas

Valmieras novada pašvaldība piedalīsies skatē “Gada labākā būve Latvijā 2021”

Lasīšanas laiks: 3 min

Valmieras novada pašvaldība dalībai skatē “Gada labākā būve Latvijā 2021” pieteiks divus pērn ekspluatācijā nodotus objektus – atjaunoto Jāņa Daliņa stadionu un jauno vieglatlētikas manēžu, kā arī sporta un aktīvās atpūtas parku “Mežs”. Tāpat konkursa žūrijas komisijas vērtējumam iecerēts nodot atjaunoto Rubenes evaņģēliski luterisko baznīcu, kuras restaurācijā cieši līdzdarbojās tolaik Kocēnu novada pašvaldība, nodrošinot līdzfinansējumu un sniedzot Rubenes evaņģēliski luteriskajai draudzei atbalstu nozīmīgā un apjomīgā projekta vadīšanā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Upīte.

Sporta un aktīvās atpūtas parks “Mežs” nodots ekspluatācijā 2021. gada novembrī. 11 152 m2 plašais “Mežs” ir apstādījumiem bagātīga teritorija, aicinot blakus pilsētas dzīvākajai ielai aizmirst par ikdienas steigu un baudīt aktīvu atpūtu – skeitojot, skrituļojot, braucot ar velosipēdu, spēlējot strītbolu, trenējoties āra trenažieru zālē vai kopā ar bērniem atpūšoties rotaļu laukumā. “Mežs” ir apmeklētājiem ērts un drošs – tas ir atbilstoši apgaismots, šeit pieejams brīvkrāns un labierīcības, kas ir ērtas arī ģimenēm ar maziem bērniem, kā arī piemērotas cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem.

Atjaunoto Jāņa Daliņa stadionu un jauno vieglatlētikas manēžu svinīgi atklāja 2021. gada augustā. Pēc ievērojamiem pārbūves darbiem Jāņa Daliņa stadionā sportistus gaida pasaules standartiem atbilstoša vieglatlētikas infrastruktūra – starptautiski sertificētā stadionā un jaunajā manēžā ir iespēja trenēties un organizēt sacensības 24 vieglatlētikas disciplīnās. Pusgada laikā, kopš ēkas atklāšanas, šeit aizvadītas gan Latvijas mēroga, gan starptautiskas sacensības, kurās sportisti uzrādījuši augstvērtīgus rezultātus, labojot gan personīgos, gan pārstāvētās valsts rekordus. Šī ir arī Latvijas olimpiešu treniņnometņu norises vieta, gatavojoties svarīgiem startiem. Ikdienā stadions un vieglatlētikas manēža ir treniņu un izaugsmes vieta Valmieras novada jaunajiem sportistiem un vietējām sporta organizācijām, komandām.

Rubenes evaņģēliski luteriskā baznīcas, kurai ir nozīmīga loma kristietības pirmsākumos Latvijā un kultūrvēsturē, atjaunošana norisinājās no 2018. gada līdz 2021. gadam. Apjomīgo būvdarbu laikā baznīca ir ieguvusi atjaunotu fasādi un restaurētu torņa gaili, apsildītas un gaišas telpas, jaunu grīdu, baznīca padarīta pieejamāka personām ar kustību traucējumiem. Projektā izbūvēts automašīnu stāvlaukums un restaurēta Rubenes draudzes kalpotāju māja, baznīcas telpās izveidota multimediāla ekspozīcija, kas ikvienam interesentam apskatāma jebkurā diennakts laikā, ar baznīcu un tās draudzi saistītos notikumus un personības iespējams izzināt āra ekspozīcijās. Baznīca ir ieguvusi atjaunotus vēsturiskos solus, jaunus logus. Rubenes baznīcā notiek ne tikai vietējās draudzes dievkalpojumi, tā ir arī tūrisma objekts un apmeklētāju iemīļota koncertu norises vieta. Kopš 2015. gada šeit norisinās Indriķa diena, kas veltīta priesterim Indriķim, kas Rubenē sarakstīja Livonijas Indriķa hroniku, – ar populārzinātniskiem lasījumiem, izglītojošām un aizraujošām norisēm.

Skate norisināsies jau 24. reizi, un to organizē Latvijas Būvnieku asociācija (LBA) un Latvijas Būvinženieru savienība sadarbībā ar 21 profesionālo biedrību un nozares institūciju. 2021. gadā ekspluatācijā nodoto objektu īpašnieki, arhitekti, projektētāji, būvnieki pieteikumus var iesniegt astoņās nominācijās līdz 2022. gada 7. martam. Pieteikumu iesniegšanas kārtība un vērtēšanas nosacījumi lasāmi nolikumā.

Valmieras novada pašvaldība aicina bērnus piedalīties zīmējumu konkursā “Mana novada dārgakmens – jaunā būve”, kas tiek organizēts skates “Gada labākā būve Latvijā 2021” ietvaros. Zīmējumi jāiesūta līdz 30. aprīlim, un tajos bērni vecumā līdz 16 gadiem pēc paša izvēles aicināti attēlot Latvijas būvnieku celtu būvi novadā vai Latvijā. Vairāk informācijas konkursa nolikumā.

  SIA „VTU Valmiera” aicina darbā Telpu un teritorijas uzkopēju (Valmieras AO) uz noteiktu laiku DARBA PIENĀKUMI: · uzkopt darba, palīgtelpas un autoostas teritoriju PRASĪBAS PRETENDENTIEM: · pamatizglītība · vēlama iepriekšēja darba pieredze uzkopšanas un tīrīšanas darbos · iemaņas darbā ar sadzīves tehniku · vēlamas zināšanas telpaugu kopšanā UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: · darbu stabilā uzņēmumā · sociālās garantijas · darba algu – valstī noteikto minimālo stundas tarifa likmi CV vēstuli ar norādi vakancei „Telpu un teritorijas uzkopējs” lūdzam līdz 2023. gada 06.decembrim iesniegt: · sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv · personīgi Valmieras autoostas kasē Stacijas ielā 1, Valmierā vai SIA „VTU Valmiera” administrācijas ēkas „Brandeļi”, Brandeļos, Kocēnu pagastā, Valmieras novadā, 205. kabinetā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 Ar pretendentiem, kuri būs izvirzīti nākamajai atlases kārtai, sazināsimies divu nedēļu laikā pēc sludinājumā norādītā pieteikšanās termiņa beigām. * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Informācija 26558027 Profesija: APKOPĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Stacijas iela 1, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-12-06 Kontaktpersona: CV ar norādi vakancei sūtīt uz e-pastu info@vtu-valmiera.lv, tālr. 26558027.

Aicinām darbā TEHNISKĀS PALĪDZĪBAS AUTOMOBIĻA VADĪTĀJU DARBA PIENĀKUMI: · tehniskās palīdzības sniegšana · transportlīdzekļu evakuācija · transportlīdzekļu remonts · transportlīdzekļu sagatavošana tehniskai apskatei PRASĪBAS PRETENDENTIEM: · profesionālā vai vispārējā vidējā izglītība · DE, CE kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība · vēlama D, CE kategorijas transportlīdzekļa vadītāja pieredze vismaz 2 gadi · labas saskarsmes un komunikācijas prasmes · pieredze transportlīdzekļu remontu veikšanā UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā darba samaksu no 1300 EUR (bruto) darba laiku pēc grafika: 1.dežūra 0800 - 1700, 2.dežūra 1630 - 0100, 7.dežūra 0800 - 2100. pilnas sociālās garantijas veselības apdrošināšanas iespējas dinamisku un profesionālu darba vidi CV ar norādi vakancei „Tehniskās palīdzības automobiļu vadītājs” iesniegt līdz 15.decembrim (ieskaitot): · sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv · personīgi SIA „VTU Valmiera” administrācijas ēkas 205. kabinetā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 („Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Valmieras novads) · 1 nedēļas laikā pēc konkursa termiņa beigām sazināsimies ar pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz tikšanos klātienē. * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOMOBIĻA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-12-15

Aicinām darbā AUTOVIRSBŪVJU REMONTATSLĒDZNIEKU (uz nenoteiktu laiku) DARBA PIENĀKUMI: · transportlīdzekļu remonts · transportlīdzekļu tehniskās apkopes PRASĪBAS PRETENDENTIEM: · arodizglītība vai profesionālā vidējā izglītība · vēlama pieredze transportlīdzekļu remontu veikšanā · labas saskarsmes un komunikācijas prasmes UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā darba samaksu 1000 - 1400 EUR (bruto) motivējošu bonusu sistēmu atbilstoši sasniegtajiem darba rezultātiem normālu darba laiku – piecu dienu darba nedēļa, 40 stundas nedēļā pilnas sociālās garantijas veselības apdrošināšanas iespējas dinamisku un profesionālu darba vidi CV ar norādi vakancei „Autoatslēdznieks” iesniegt līdz š.g. 15. decembrim: · sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv · personīgi SIA „VTU Valmiera” administrācijas ēkas 205. kabinetā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 („Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Valmieras novads) * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOVIRSBŪVJU REMONTATSLĒDZNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-12-15

Mūsu partneri