Valmieras Ziņas

Valmieras mūzikas maratonu noslēdz “Ducele”

Sestdien, 20.janvārī, pēc plkst. 22.00 koncertzālē „Valmiera” pēc vairāk nekā 12 stundu maratona noslēdzās XXVII Starptautiskais Ziemas mūzikas festivāls.

Īsi pirms grupas „Ducele” koncerta uzstājās Valmieras Mūzikas skolas vokālais pedagogu ansamblis AD REM, bet maratonu noslēdza četri stalti un koši muzikanti, kas no Kurzemes, Vidzemes un Latgales pirms neilga laika satikušies „Ducelē”, lai kopā apbraukātu dzimto zemi divriču ratos (`ducele` skaidrojums no suitu valodas).

Apceļot vienam otru un koķetējot ar klausītājiem, grupas dalībnieki izpildīja gan smeldzīgas un nopietnas, gan jautras un nebēdnīgas dziesmas. Šķelmīgie un lielākie „pasaku teicēji” Andris Alviķis un Arnis Veisbārdis atcerējās arī kopīgi pavadīto laiku karavīru ansamblī „Zvaigznīte”, savukārt Artūrs Uškāns – dziesmas ģitāru pavadījumā pie janvāra barikāžu ugunskuriem. Jaunākais dalībnieks grupā ir Mārcis Kalniņš, kurš klausītājus aizkustināja ar savu bandžo spēli.

Noslēdzot sestdienas maratonu un līdz ar to arī Ziemas mūzikas festivālu, Valmieras Mūzikas skolas direktore Inese Sudraba visus aicināja satikties atkal pēc gada janvārī nākamajā Ziemas festivālā, bet „Ducelei” – vismaz tikpat daudz radoši muzikālu gadu, cik ir festivālam.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Uzņēmums SIA „ECODUMAS” sakarā ar veikalu tīkla paplašināšanos jaunajā veikalā Valmierā aicina darbā PĀRDEVĒJUS KONSULTANTUS. Darbs: elektronisko cigarešu tirdzniecība. Prasības: - Labas latviešu valodas zināšanas, - Vēlamas vēl kādas svešvalodas (krievu, angļu) zināšanas, - Vēlama pieredze darbā ar kases aparātiem, - Datorprasmes lietotāja līmenī. Priekšrocība kandidātiem, kuriem ir zināšanas par elektroniskajām cigaretēm. Piedāvā apmācības veiksmīgai darba uzsākšanai. Darba laiks un režīms: summētais darba laiks maiņās pēc grafika no plkst. 10.00-20.00 (~15 darba dienas mēnesī). Alga: no ~500 euro (pēc nodokļu nomaksas). Darba vieta: tirdzniecības lielveikala „Maxima” telpās, Georga Apiņa ielā 10A, Valmierā. Darbam pieteikties var sūtot CV ar norādi "Pārdevējs Valmierā" uz e-pastu valerijus@ecodumas.lt . Ja ir kādi jautājumi, zvani uz tālruni 2170484. Sīkāka informācija par uzņēmumu: www.ecodumas.lt Sazināsies ar pretendentiem, kuru CV tiks izvirzīti uz tālāku konkursu. Paldies par atsaucību! Profesija: PĀRDEVĒJS KONSULTANTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 10A, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-12-01 Darba sākšanas datums: 2018-12-12 Kontaktpersona: Valerijus Ryžovas Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri