Valmieras hokejisti atzīst “HK Tukums” pārākumu

Gandrīz pēc mēneša pauzes Valmieras hokejisti savā laukumā aizvadīja spēli, tiekoties ar principiālajiem pretiniekiem “HK Tukums”. Mājiniekiem nācās atzīt tukumnieku pārākumu ar 3:5, vārtus valmieriešu labā guva Lauris Žagariņš un Pauls Krūmiņš.

Spēli aktīvi iesāka abas komandas, par to pārliecināties varēja perioda otrajā minūtē, kad ar abpusēju rupjību apmainījās Jēkabs Birzulis un raženais Elvis Veldze. Ceturtajā minūtē rezultātu atklāja valmierieši, no zilās līnijas precīzs bija Lauris Žagariņš (1:0). 11 sekundes vēlāk viesi pamanījās izlīdzināt rezultātu. Perioda 11. minūtē, kad “Valmieras HK” spēlēja mazākumā, viesi izmantoja viena vīra pārsvaru (1:2). Valmierieši nepalika atbildi parāda, pusminūti pirms trešdaļas beigām, vairākumā izlīdzināja rezultātu. Periods noslēdzās ar neizšķirtu 2:2.

Otrajā trešdaļā “Valmieras HK” azarts mazliet noplaka, bet “HK Tukums” turpināja uzņemt apgriezienus. Sestajā minūtē, pēc kārtīga karuseļa mājinieku aizsardzības zonā, tukumnieki panāca 3:2. Pretinieku zonā “HK Tukums” vairākas reizes izveidoja vārtu gūšanas iespējas. Perioda vidū viesi mazākumā guva vārtus, izvirzoties vadībā ar divu vārtu pārsvaru. Līdz trešdaļas beigām neviena no komandā neguva vārtus (2:4).

Trešā perioda pašā sākumā “Valmieras HK” bija spiesti spēlēt četru minūšu mazākumā, par bīstamu spēli ar augstu paceltu nūju sodu izcieta Mikus Ozols. Septītajā minūtē, ar brīvās cīņas elementiem, uz ledus lauzās Aivars Anis un pretinieku komandas uzbrucējs. Abi hokejisti saņēma sodu uz četrām minūtēm. 14. minūtē “HK Tukums” guva piektos vārtu spēlē, precīzs no zilās līnijas bija aizsargs Viesturs Cimermanis (2:5). Mazāk kā četras minūtes pirms perioda beigām, Pauls Krūmiņš guva otros vārtus spēlē, panākot 3:5. Tomēr laika bija par maz, lai atspēlētu divus vārtus. Spēle noslēdzās ar Valmieras komandas zaudējumu 3:5.

Valmieras HK – HK Tukums 3:5 (2:2, 0:2, 1:1)

Vārti: 03:42 Žagariņš (Ozols) 1:0, 03:53 Sprukts 1:1, 10:21 Rutkis (Jansons, Vilmanis, maz.) 1:2, 19:27 Krūmiņš (Zunde, Bīnerts, maz.) 2:2, 26:55 Sprukts (Bērziņš, Batraks) 2:3, 29:17 Rutkis (Veršūns, Kaimiņš) 2:4, 53:45 Cimermanis (Kaimiņš, Pūliņš) 2:5, 55:26 Krūmiņš (Zunde, Ozols) 3:5.

Nākamo spēli valmierieši aizvadīs jau trešdien, 8.februārī, kad mājās uzņems Jūrmalas hokejistus. Spēles sākums plkst.20. Visi ir gaidīti atbalstīt Valmieras hokejistus klātienē.

SIA „Firma Madara 89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā un ēdināšanā, piedāvā darbu  PAVĀRAM (-EI) ēdināšanas uzņēmumā “Pasēdnīca”,Rīgas ielā 64, Valmierā. Prasības kandidātiem: • vēlama atbilstoša izglītība vai darba pieredze pavāra amatā; • godīgums un augsta atbildības sajūta; • pozitīva attieksme pret darbu; • spēja strādāt komandā un maiņu darbā. Galvenie darba pienākumi: • garšīga un kvalitatīva ēdiena gatavošana saskaņā ar kalkulācijām; • tehnoloģisko procesu pārzināšana un ievērošana; • sekot produkcijas kvalitātei, produktu glabāšanas un gatavās produkcijas realizācijas termiņiem. Piedāvājam: • veselības apdrošināšanu; • mūsdienīgu darba vidi; • papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; • atmaksātus papildatvaļinājumus; • svētku dāvanas; • profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; • darba alga no EUR 1000 – 1050 (bruto)/6.00 - 6.50 EUR/h. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv ar norādi - Pavārs Valmierā,vai pieteikties personīgi WhatsApp vai zvanot pa mob.tel.nr. +371 26167218. Profesija: PAVĀRS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-16 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv Vai pieteikties WhatsApp: +371 26167218