“Valmieras HK” izcīna vienu punktu pret Daugavpils hokejistiem

Pēc gandrīz mēneša pauzes, aizvadītajā svētdienā, spēles ritenī atgriezās Valmieras hokejisti. Viesos valmierieši uzņēma principiālos pretiniekus no Daugavpils. Spraigā cīņā tika iegūts viens punkts, zaudējums pēcspēles metienos – 3:4. Vārtus mājinieku labā guva Dāvis Zunde, Lenards Roze un Mikus Ozols, portālu “Valmieras Ziņas” informēja “Valmieras HK” pārstāvis Lotārs Zariņš.

Valmieras komandas vārtos stājās Dāvis Dakša, kuram šī bija pirmā spēle jaunajā sezonā Latvijas 1. līgā. Debiju mājinieku komandas sastāvā piedzīvoja aizsargs Silvestrs Kūliņš.

No spēles pirmajām minūtēm Valmieras komandas vārtos lieliski darbojās Dāvis Dakša, ar savu spēli vārtsargs lika sportiski uzvilkties visai komandai. “Valmieras HK” vairākkārt bija iespēja doties pretuzbrukumos, no kuriem efektīvs nebija neviens. Tomēr ar spēli aizsardzībā varēja uzslavēt visu komandu. Divas reizes visiem bija iespēja spēlēt vairākumā, abas netika izmantotas. Pirmā trešdaļa noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu.

Mača otrais nogrieznis pagalam neveiksmīgi iesākās Valmieras komandai. Četru minūšu laikā tika zaudēti divi vārti. Pirmajā vārtu guvumā divi valmierieši uzskrēja virsū vienam oponentam, kurš pamanījās atdod piespēli savam komandas biedram, vienatnē pret Dakšu daugavpilietis bija pārāks. Otro vārtu guvumu atveda paši mājinieki, izveidojot paniku savā zonā. Pēc ātri zaudētajiem vārtiem tika pieprasīts pusminūtes pārtraukums. Trīsdesmit sekunžu atelpas brīdis par labu nāca “Valmieras HK”. Perioda 7. minūtē veiksmīgā pretuzbrukumā vārtus valmieriešu labā guva Dāvis Zunde. Daugavpils komandā bija jūtams neliels satraukums. Toties ar dzelžainu pārliecību savā aizsardzības zonā darbojās Valmieras hokejisti. Trešdaļas pusē ar spēcīgu metienu no zilās līnijas rezultātu izlīdzināja Lenards Roze – 2:2. Otrā trešdaļa noslēdzās ar neizšķirtu.

Trešā trešdaļa tika aizvadīta saspringtā gaisotnē. Jebkura mazākā kļūda varēja maksāt zaudētus vārtus. Spēle ritēja no vieniem vārtiem uz otriem. Perioda 12. minūtē daugavpilieši tomēr pamānījās izvirzīties vadībā. Precīzs bija ekskurbadietis Ēriks Bisenieks – 2:3. Valmieras hokejisti negrasījās padoties. Viesu eiforijas palielināšanai, trīs minūtes pirms perioda beigu signāla, noraidījumu Valmieras HK rindās nopelnīja debitants Silvestrs Kūliņš. Mājinieki viesus pārsteidza zibenīgi. Pēc aizsarga kļūdas uz Valmieras komandas zilās līnijas, sesto ātru ieslēdza Mikus Ozols, kurš pilnā gaitā devās uz pretinieku komandas vārtiem. Uzbrucēja papēžos mina daugavpilietis, Mikum tas netraucēja pārspēt pretinieku komandas vārtsargu mazākumā. Eksplodēja viss Vidzemes Olimpiskais centrs. Līdz perioda beigām nācās vēl pasvīst, bet rezultāts palika nemainīgs – 3:3.

Pēcspēles metienu sērijā pārāki šoreiz izrādījās viesu hokejisti. Valmieras HK bija pelnījuši, ko vairāk par vienu punktu.

Metienu attiecība par labu viesiem – 20:45.

Nākamās divas spēles valmierieši aizvadīs Vidzemes Olimpiskajā centrā 12.decembrī un 14.decembrī. Pirmo reizi Latvijas 1. līgā “Valmieras HK” spēkosies ar hokejistiem no Ventspils – “Venta 2002”.

Valmieras HK – Daugavpils/LDZ CARGO 3:4 PM (0:0, 2:2, 1:1, 0:1)

Vārti: 21:59 Jevgeņijs Moisejevs (Anatolijs Ļeončiks, Ēriks Bisenieks) 0:1, 23:17 Andrejs Kondrovskis-Kudrjavskis (Aleksejs Bihanovs) 0:2, 26:33 Dāvis Zunde (Matīss Megnis, Mikus Ozols) 1:2, 30:01 Lenards Roze (Lauris Žagariņš) 2:2, 51:09 Ēriks Bisenieks (Aleksejs Bihanovs, Renāts Vabiščevičs) 2:3, 56:42 Mikus Ozols 3:3.

PM: Mikus Ozols – garām, Renāts Vabiščevičs – garām, Lenards Roze – garām, Dmitrii Lvov – garām, Lauris Žagariņš – garām, Aleksejs Bihanovs – precīzs.

Aicinām darbā AUTOBUSA VADĪTĀJU VALMIERAS AUTOPARKĀ DARBA PIENĀKUMI: pasažieru pārvadāšana saskaņā ar darba grafiku biļešu pārdošana darbs ar elektronisko kases aparātu pasažieru kvalitatīva apkalpošana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: D kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība, vēlams 95. kods vēlams D vai D 1 kategorijas transportlīdzekļa vadītāja stāžs vismaz divi gadi labas saskarsmes un komunikācijas prasmes latviešu valodas zināšanas UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā darba samaksu 1850 EUR (pirms nodokļu nomaksas) pilnas sociālās garantijas daļēju ceļa izdevumu apmaksu no dzīvesvietas uz darbavietu 95. koda apmācības apmācību pirms darba pienākumu uzsākšanas veselības apdrošināšanas iespējas iespēju savienot ar darbu citā uzņēmumā ikgadējās un 95. koda apmācības CV ar norādi vakancei „Autobusa vadītājs Valmieras autoparkā” iesniegt: sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv personīgi SIA „VTU Valmiera” personāla daļā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 („Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, Reģ.nr. 40003004220) Informācijai 29231565 * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOBUSA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-31