Valmieras Ziņas

“Valmieras” futbolisti virslīgas spēlē pieveic “Daugavpili”

Lasīšanas laiks: 2 min

“Valmiera” svētdien savā laukumā “Tonybet” Latvijas futbola virslīgas 26.kārtas spēlē pieveica “Daugavpili”.

“Valmiera” uzvarēja ar 4:1 (2:1).

Mājinieki vadībā izvirzījās jau pēc nospēlētas pusotras minūtes, kad precīzu, zemu sitienu no distances izpildīja Gustāvu Silva, bumbai pirms vārtiem atsitoties pret zemi un nonākot tīklā. Cīņas 29.minūtē Aliuns Ndojs ar sitienu no apmēram 13 metriem panāca 2:0 valmieriešu labā, bet 40.minūtē Bartlemijs Diediu vienus vārtus atguva.

47.minūtē Aleksejs Golijanins neizmantoja iespēju izlīdzināt rezultātu un nerealizēja 11 metru soda sitienu, kas tika piešķirts par Mīsas Diopa pārkāpumu, apturot Artūra Zjuzina došanos uz vārtiem soda laukuma kreisajā pusē. Golojanina labajā vārtu stūrī sisto bumbu atvairīja vārtsargs Dāvis Ošs.

86.minūtē 3:1 ātrajā uzbrukumā panāca Ndojs, kurš pēc Baambulā Džeisona piespēles, kreisajā soda laukuma pusē skrējienā apspēlējis Rinaldu Aizupu, pāri vārtsargam Frenkam Orolam raidīja bumbu vārtu labajā stūrī.

Mača kompensācijas laika piektajā minūtē 4:1 ātrajā uzbrukumā pēc Diopa piespēles atpakaļ no soda laukuma līnijas guva Jusuke Omori.

Vēl šodien plkst.20 “LNK Sporta parka” laukumā RFS tiksies ar “Grobiņu”/LFS.

Sestdien “Riga” viesos ar 4:2 pārspēja “Metta”, bet “Liepāja” savā laukumā ar 3:0 sagrāva “Jelgavu”.

Uz vēlāku laiku ir pārcelta “Audas” un “Tukums 2000″/”Telms” spēle.

RFS 24 mačos ir iekrājusi 62 punktus, 26 cīņās “Riga” komandai ir 61, bet “Valmierai” – 51 punkts. 25 mačos 34 punkti ir “Audai” un “Daugavpilij”, bet 29 punkti – “Grobiņai”/LFS. 26 punkti 26 cīņās ir “Metta” futbolistiem, 25 spēlēs 23 punktus ir sakrājis “Tukums 2000″/”Telms”, bet 26 cīņās 19 punktus ir sakrājusi “Liepāja” un 16 – “Jelgava”.

Virslīgas čempionāts ar desmit komandu līdzdalību notiek četros apļos, katrai komandai aizvadot 36 spēles. 180 spēles paredzēts aizvadīt līdz 9.novembrim.

Pagājušajā sezonā otro reizi par čempioni kļuva RFS, kas nodrošināja uzvaru tikai pēdējā kārtā, izcīnot uzvaru pār “Metta” komandu ar 1:0.

 

Aktuālais jautājums

Vai 2026. gada ziema un aukstums tev sagādāja kādas problēmas ar apkuri vai ūdensapgādes pakalpojumiem?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA Lāči veikals tc"Valleta"Rīgas ielā 4, Valmierā aicina darbā pārdevēju-kasieri.Pienākumi:-Piedāvāt un pārdot klientiem mūsu uzņēmuma ražotos gardumus.-Veikt produktu pasūtīšanu, pieņemšanu un izkārtošanu plauktos.-Rūpēties par veikala kārtību, tīrību.-Darbs ar kases aparātu.No Jums sagaidām:- Laipnu klientu apkalpošanu;- Latviešu valodas zināšanas;- Interesi par maizes un konditorejas izstrādājumiem;- Pozitīvu attieksmi pret veicamo darbu un kolēģiem.Mēs piedāvājam:-Elastīgu darbu dalītās maiņās, vienojoties;-Atalgojumu sākot no 5, 00 EUR/h (bruto), pēc 3 mēnešu pārbaudes laika 5, 50 EUR/ h (bruto) + bonusu sistēma;-25% atlaidi mūsu produkcijai;-Garšīgu kafiju ik dienas.LĀČOS ikvienam un ikviena darbam ir nozīme. Augsti vērtējam darbiniekus, kas ar vislielāko atbildības sajūtu, patiesu godaprātu un sirdsdegsmi veic savus darba pienākumus.Ja esi aizrautīgs, strādāt gribošs, draudzīgs un atbildīgs, pievienojies LĀČU kolektīvam.Gaidīsim Jūsu CV. E-pasts: andra.lielkalne@laci.lvMēs augstu novērtējam katru pieteikumu, bet lūdzam ņemt vērā, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks virzīti nākamajai atlases kārtai. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2026-05-15 Darba sākšanas datums: 2026-04-21 Kontaktpersona: Andra Lielkalne

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā "top!" VALMIERA Brīvības iela 62 Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu,marķējuma,kvalitātes,uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole; Darba laiku maiņās no plkst 8.00-22.00 Prasības kandidātiem: Labas komunikācijas prasmes; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, atbildības sajūta. Piedāvājam: Darba algu no 1000-1050 EUR (brutto); "top! Labumu karti" pusdienu un pārtikas preču iegādei summā līdz 700 EUR gadā ( pēc 3 mēnešiem; Īpaši labumi pirkumiem mūsu veikalos; Veselības apdrišināšanu un papildus bonusus pēc nostrādāta gada; Kompensāciju redzes korekcijas līdzekļiem 100 EUR; Svētku dāvanas un pasākumus; Atmaksātus papildatvaļinājumus. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs VEIK. "top!" VALMIERA Brīvības iela 62 vai pieteikties WhatsApp +371 29617749 Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Brīvības iela 62, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-05-05 Kontaktpersona: top! VALMIERA, BRĪVĪBAS 62 CV sūtīt uz e-pastu Vai pieteikties WhatsApp Izglītības līmenis: Vispārējā pamatizglītība

Mūsu partneri