Valmieras Ziņas

Valmieras dzīvnieku patversmē vairāki suņi un kaķi gaida saimniekus

Valmieras dzīvnieku patversmē vairāki suņi un kaķi gaida savus saimniekus. Patversme atrodas Mālu ielā 5/7, Valmierā. Tālrunis 29230307.

Divi pagājušā gada pavasarī dzimuši tumšas krāsas suņu puikas meklē jaunus saimniekus. Patversmē nokļuvuši kopā ar pārējo ģimeni. Ļoti ilgojas pēc cilvēka mīlestības, rūpēm un uzmanības. Augumā nebūs lieli.

Rudenī piedzima divas gaišas krāsas kucītes. Kopā ar pārējiem ģimenes locekļiem abas šobrīd nokļuvušas dzīvnieku patversmē un meklē jaunus saimniekus. Augumā būs nelielas. Ir gatavas mācīties un pielāgoties, lai kļūtu par saimnieka labāko draugu.

Divus gadus vecā Renda bija nokļuvusi uz ielas. Rodot pagaidu mājvietu Valmieras dzīvnieku patversmē, Rendai tiek meklētas jaunas mājas un gādīgs saimnieks.

Pēc rakstura mīlīgā un lēnprātīgā 4 – 5 gadus vecā kucīte Aļfa meklē jaunas mājas.

Smiltenes novadā, netālu no Brutuļiem, kādās lauku mājās pieklīda pēc izskata pajauns smilšu krāsas suņu puika. Šobrīd atrodas Valmieras dzīvnieku patversmē.

23.janvārī patversmē piedzima astoņi kucēni – četri puisīši, četras meitenītes. Visiem kucēniem un viņu māmiņai tiks meklēti saimnieki. Kucēni apskatei ir pieejami no 23.februāra. Kad izaugs, būs tikpat lieli kā māmiņa vai lielāki.

 

Astoņu kucēnu māmiņa šobrīd Valmieras dzīvnieku patversmē aprūpē savus mazulīšus, kas marta otrajā pusē būs pieejami adopcijai. Jaunas mājas meklēs arī pati kucīte.

Trīs gadus vecais Džeris meklē jaunas mājas. Džeris ir ļoti neparastas krāsas suņu puika ar plašu sirdi,kas pieķeras vienam saimniekam. Bija ļoti pieradis pie savas iepriekšējās saimnieces. Nonākot jaunajās mājās, būs vajadzīgs laiks pierašanai.

Kādās Kauguru pagasta mājās, netālu no Cempiem, Ziemassvētkos pieklīda liels, lādzīgs suņu puika. Suns nogādāts pagaidu mājvietā, taču ilgojas atgriezties savās īstajās mājās vai arī meklē jaunas mājas. Informācija Valmieras patversmē.

Astoņus gadus vecajam Argo tiek meklētas jaunas mājas. Būs piemērots dzīvei lauku sētā.

Pēc pārdzīvotiem grūtiem laikiem suņupuika Renco meklē jaunu saimnieku. Būs kārtīgs un labsirdīgs mājas sargs.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai atbalstāt iniciatīvu aizliegt videi nedraudzīgu maisiņu izmantošanu lielveikalos?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri