“Valmiera/ORDO” izcīna 27.uzvaru šajā “Aldaris” LBL sezonā (papildināts ar foto)

Trešdien, 13. aprīlī, “Aldaris” Latvijas Basketbola līgas spēlē “Valmiera/ORDO” ar rezultātu 73:63 pieveica “Latvijas Universitāte” komandu, izcīnot 27. uzvaru LBL turnīrā. Valmieriešiem 13 punktus guva Mārtiņš Laksa, informē Lelde Bukovska, “Basketbola kluba Valmiera” sabiedrisko attiecību vadītāja.

“Valmiera/ORDO” šajā spēlē deva atpūtu trīs pamatsastāva spēlētājiem – Artūram Bērziņam, Armandam Šķēlem un Kvameinam Mičelam. Neskatoties uz to, valmierieši mača sākumu iesāka rezultatīvi un Lauris Blaus ar diviem gūtiem groziem palīdzēja panākt 8:2. Pirmajā ceturtdaļā valmierieši saglabāja vadību, un pusotru minūti pirms ceturkšņa noslēguma Akselis Vairogs panāca +9, tomēr LU ceturtdaļas beigās veica izrāvienu, samazinot mājinieku pārsvaru līdz 20:16.

Otrajā ceturksnī “Valmiera/ORDO” centās palielināt starpību, bet Edgara Lasenberga rezultatīvie uzbrukumi saglabāja LU ciešā atstatumā. Otrās ceturtdaļas otrajā pusē no rezervistu soliņa spēlē iesaistījās Jānis Engers, uzreiz grozā raidot divus tālmetienus. Nelielu pārsvaru puslaika izskaņā atguva Viktors Iļjins, realizējot trīs punktu gājienu, bet puslaiku ar diviem punktiem noslēdza Jānis Kaufmanis – 44:37.

Otro puslaiku “Valmiera/ORDO” iesāka smagnēji, un LU, veicot astoņu punktu izrāvienu, panāca minimālu starpību. Ceturtdaļas ceturtajā minūtē LU izlīdzināja spēles rezultātu – 48:48. Pēc tam Aigars Šķēle un Jānis Kaufmanis divas reizes pēc kārtas izkārtoja Dāvim Rozītim brīvus metienus no groza apakšas, kas ļāva Valmieras komandai atgūt mača vadību. Trešās ceturtdaļas izskaņā Akselis Vairogs līdz ar beigu signālu gaisā izcīnīja atlēkušo bumbu un raidīja to grozā, panākot 65:55. Ceturtajā ceturksnī Zigmārs Raimo pietuvināja LU līdz septiņiem punktiem, tomēr Akseļa Vairoga tālmetiens atguva desmit punktu pārsvaru Valmieras komandai, nodrošinot “Valmiera/ORDO” uzvaru ar – 73:63.

“Valmiera/ORDO” – “Latvijas Universitāte” 73:63 (20:16, 24:21, 21:18, 8:8)

“Valmiera/ORDO”: Laksa 13, Rozītis 12, Vairogs 10, Blaus 10, Kaufmanis 6, Aig. Šķēle 6, Jonāts 5, Iļjins 5, Gabrāns 3, Vīņauds 3.

“Latvijas Universitāte”: Jaunzems 11, Raimo 11, Lasenbergs 10, Ozolinkevičs 8, Brizgalovs 6, Engers 6, Ginters 5, Eiduks 3, Saulītis 3, Grīnbergs.

SIA "Lat Met" pamatā ir metālapstrādes uzņēmums, kas specializējies praktisku dekoratīvo metāla izstrādājumu ražošanas jomā (vieglie metāla izstrādājumi), pasūtījumi tiek izgatavoti gan pēc privātpersonu, gan industriālo klientu pasūtījumiem. Margas, kāpnes, tirdzniecības stendi, vides priekšmeti, parka soliņi, velo statīvi, nojumes, metināti nestandarta izstrādājumi būvniecībai un mašīnbūvei. Sadarbības partneri Latvijā un Skandināvijā. SIA "LAT MET" aicina darbā metinātāju Galvenie amata pienākumi: Metināšanas darbi izmantojot MIG/MAG, jāmetina margas, kāpnes u.c. Metināšanas darbu veikšana vadoties pēc rasējumiem SIA "Lat Met" nodrošina: Darba veikšanai nepieciešamos apstākļus, vidi un iekārtas Paveiktajam darbam un kvalifikācijai atbilstošu atalgojumu Prasības pretendentiem: Darba pieredze metināšanā (metālapstrādē) Spēja patstāvīgi un kvalitatīvi veikt darba uzdevumus Prasme lasīt tehniskos dokumentus Pozitīva attieksme, motivācija strādāt un mācīties Par priekšrocību tiks uzskatīts: Pieredze metālapstrādē Prasme metināt ar TIG Darba vieta: Rubenes metāla apstrādes cehs "Meistari", Rubene, Kocēnu pag., Valmieras nov., LV-4227 (300 metri no Rubenes baznīcas), saskaņā ar montāžas grafiku klientu objektos. Atalgojums : 1460,00 EUR (Bruto) Papildus informācija Mob. 27314092 (Artis) Profesija: METĀLMATERIĀLU METINĀTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Meistari, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-29