Valmieras Ziņas

Valmierā norisināsies stāstu un sarunu vakars “Ar pasaules pieredzi Valmierā”

Lasīšanas laiks: < 1 min

Ceturtdien, 25. jūlijā, plkst. 18:00 norisināsies stāstu un sarunu vakars “Ar pasaules pieredzi Valmierā”, kur vairāki cilvēki dalīsies savā dzīves pieredzē par atgriešanos vai pārcelšanos uz Valmieru pēc darba vai mācībām ārzemēs, portālu “Valmieras Ziņas” informēja pasākuma rīkotāji.

Pasākuma ietvaros savā pieredzē dalīsies četri cilvēki – Zanda Lapsa, kura uz dzīvi Latvijā atgriezusies pirms 3 mēnešiem un šobrīd ir Valmieras pilsētas arhitekte; Sanda Zīrāpe, kura dzimusi un augusi Vidzemē un pēc dzīves Lielbritānijā, kur vadījusi aģentūru un privāto koledžu, 2012. gadā atgriezusies Valmierā jau kopā ar savu vīru un diviem dēliem; Vismands Menjoks, kurš dzīvojis Amerikā, taču tagad dzīvo Valmierā un strādā IT (informācijas tehnoloģijas) nozarē un Klāvs Vasiļevskis, fotogrāfs, kas pus gadu nodzīvojis Jaunzēlandē. Vairāk par šiem cilvēkiem, viņu aizraujošo un dažādo pieredzi un stāstiem kā viņi atgriezušies vai nolēmuši pārcelties uz dzīvi Valmierā, varēs uzzināt vakara gaitā.

Pasākums norisināsies kafejnīcā “Tērbata”, Tērbatas ielā 2, Valmierā. Pasākumu vadīs Elīna Grīniece, biedrības “Ar pasaules pieredzi Latvijā” valdes priekšsēdētāja. Pasākumu organizē Vidzemes plānošanas reģions, biedrība “Ar pasaules pieredzi Latvijā” un Valmieras attīstības aģentūra.

SIA DAUPRO aicina darbā  METĀLA KRĀSOŠANAS OPERATORU LATVIJA, Kalēju iela 2, Valmiera, Valmieras nov., LV-4201 SIA DAUPRO ir metālapstrādes uzņēmums, kas ir specializējies margu, kāpņu, metāla konstrukciju un citu metālizstrādājumu ražošanā. Piedāvājam darbu augošā uzņēmumā, dinamiskā vidē, iesaistoties dažādu veida un sarežģītības projektu realizācijā  Galvenie pienākumi: Produkcijas sagatavošana krāsošanai Krāsošana Krāsošanas procesa organizēšana Kvalitātes kontrole Prasības: Iepriekšēja pieredze krāsošanā (vēlama) Motivācija un vēlme mācīties un pagūt jaunas tehnoloģijas un prasmes Atbildība un precizitāte darbā Spēja strādāt komandā un plānot savu darbu Augsta atbildības sajūta pret darba rezultātu un kvalitāti Piedāvājam: Pilna laika pastāvīgu darbu strauji augošā uzņēmumā Konkurētspējīgu atalgojumu, sākot no 8.00Eur/h, saskaņā ar Tavām prasmēm un pieredzi Regulāri izmaksāts, stabils atalgojums, sociālās garantijas Iespēju profesionālai izaugsmei, apmācībām un attīstībai Darba laiks: Pilna slodze CV ar amata norādi sūtīt uz e-pastu daupro@daupro.com , tālr. 26113460 Profesija: METĀLA KRĀSOŠANAS OPERATORS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Kalēju iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2025-12-31 Kontaktpersona: Igors Zinkevičs

Mūsu partneri