Valmieras Ziņas

“Valmiera Glass”/”Vidzemes Augstskola” LIBL mačā pēc 21 punkta deficīta pieveic Tallinas “Kalev”/”Cramo”

Lasīšanas laiks: 2 min

“Valmiera Glass”/”Vidzemes Augstskola” sestdien savā laukumā “Optibet” Latvijas-Igaunijas Basketbola līgas (LIBL) mačā atspēlēja 21 punkta deficītu un pieveica Tallinas “Kalev”/”Cramo”.

Valmierieši uzvarēja ar 78:76 (7:26, 30:10, 22:17, 19:23).

Uz diviem Patrika Tapē realizētiem soda metieniem mājinieki atbildēja ar precīzu Rostislava Novicka divpunktu metienu, bet pēc tam 12 punktus guva tallinieši, kuri turpināja palielināt pārsvaru līdz 28:7 otrās ceturtdaļas sākumā pēc Anrija Miškas divpunktu metiena.

Pēc tam valmierieši sāka strauji deldēt rezultāta starpību un pēc 14:0 izrāviena un Spīra trīspunktu gājiena pirmo reizi izvirzījās vadībā ar 35:34.

Otrā puslaika sākumā mājinieki guva septiņus punktus pēc kārtas, panākot līdz tam lielāko pārsvaru spēlē – 49:43 pēc viena realizēta Spīra soda metiena.

Pēc tam mājinieku pārsvars svārstījās no četriem līdz deviņiem punktiem, lielāko pārsvaru valmieriešiem panākot 38.minūtē pēc Vernera Koha Trīspunktu metiena – 74:64.

Viesi 22 sekundes pirms mača beigām pēc Stefana Vāksa tālmetiena spēja samazināt deficītu līdz 76:77, bet punktu mačam ar vienu realizētu soda metienu sekundi pirms spēles laika beigām pielika Kohs, otro metienu raidot grozam garām.

Valmieras komanda, kas sezonu sāka ar astoņām uzvarām desmit spēlēs, pēc diviem zaudējumiem pēc kārtas pēdējā aizvadītajā mačā ar 78:48 bija sagrāvusi citu Tallinas komandu “TalTech”/”Alexela”.

Savukārt tallinieši pirms spēles ar Valmieras vienību ar 70:84 zaudēja “Rīgas zeļļiem”, piedzīvojot tikai otro neveiksmi šosezon.

Valmieras basketbolisti ar desmit panākumiem 14 spēlēs ieņem trešo vietu, bet “Kalev”/”Cramo” ar septiņām uzvarām un trim zaudējumiem ir ceturtā.

Jau ziņots, ka “Rīgas zeļļi” sestdien savā laukumā ar 73:58 pieveica Raplas “Utilitas”, bet “VEF Rīga” mājās ar 94:55 sagrāva Igaunijas komandu “Keila Coolbet”.

LIBL Latviju pārstāv “Latvijas Universitāte”, “Liepāja”, “Ogre”, “Rīgas zeļļi”, “Valmiera Glass”/”Vidzemes Augstskola”, “Ventspils” un “VEF Rīga”, bet Igauniju – Tallinas “Kalev”/”Cramo”, “Keila”, Keilas “Coolbet”, “Parnu Sadam”, Tallinas “TalTech”/”Alexela”, “Tartu Universitāte”/”Maks & Moorits”, Raplas “Utilitas” un “Viimsi”.

Pamatturnīrā komandas izspēlē divus apļus, pēc kura astoņas labākās komandas iekļūst ceturtdaļfinālā, cīnoties par vietu finālčetriniekā.

Latvijas un Igaunijas labākie vīriešu basketbola klubi apvienotā čempionātā pirmo reizi spēlēja 2019.gada sezonā, kad sacensībās piedalījās 15 komandas. Finālčetrinieka turnīrā par līgas pirmajiem uzvarētājiem kļuva “Ventspils”.

Pagājušajā sezonā par čempioniem kļuva Slobožanskas “Prometey” no Ukrainas, kas vasarā pārtrauca darbību un šosezon LIBL vairs nespēlē.

Aktuālais jautājums

Vai 2026. gada ziema un aukstums tev sagādāja kādas problēmas ar apkuri vai ūdensapgādes pakalpojumiem?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS” aicina savā komandā kolēģi PROJEKTU VADĪTĀJU/TEHNIĶI Galvenie amata pienākumi: projektu sagatavošana, vadīšana un garantijas uzraudzība, lai sekmētu daudzdzīvokļu dzīvojamo māju energoefektivitātes, atjaunošanas un pagalmu labiekārtošanas pasākumus sadarboties ar projektos iesaistītām pusēm, tostarp būvkomersantiem, valsts un pašvaldības iestādēm sastādīt projektēšanas uzdevumus, iepirkumu tehniskās specifikācijas, veikt tirgus izpētes veikt ēku un būvju apsekošanas un sastādīt veicamo darbu izmaksu tāmes remontdarbu un būvdarbu plānošana, darbu izpildes kontrole noformēt darbu izpildes aktus par izpildītajiem darbiem un izlietotajiem materiāliem darba uzdevumu pārvaldības sistēmas ieviešana un uzturēšana Prasības kandidātiem: ne zemāka kā 1.līmeņa profesionālā augstākā izglītība, vēlams būvniecībā, nekustamā īpašuma pārvaldīšanā vai projektu vadībā zināšanas būvniecību reglamentējošos normatīvajos aktos izpratne par būvniecības procesiem un dokumentāciju argumentācijas prasme un precizitāte dokumentu sagatavošanā labas MS office zināšanas labas komunikācijas un saskarsmes prasmes B kategorijas autovadītāja apliecība valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī Piedāvājam: dinamisku darbu vienā no lielākajiem namu pārvaldīšanas uzņēmumiem Vidzemē. stabilu atalgojumu no EUR 1500 (bruto) mēnesī atkarībā no pieredzes un prasmēm. veselības apdrošināšanu pēc nostrādātiem 6 mēnešiem. nelaimes gadījumu apdrošināšanu pēc nostrādātiem 3 mēnešiem. labumu grozu atbilstoši koplīgumam. līdzmaksājumu sporta aktivitātēm. Pieteikties līdz 2026.gada 20.martam, sūtot CV un motivācijas vēstuli elektroniski uz personals@v-nami.lv vai uz adresi: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS”, Semināra iela 2a, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kurus aicināsim uz pārrunām. Tālrunis informācijai: 28329013. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS”, Semināra iela 2a, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Profesija: Būvniecības projektu VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Semināra iela 2A, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2026-03-20 Kontaktpersona: VALMIERAS NAMSAIMNIEKS VALMIERAS NAMSAIMNIEKS

SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS” aicina savā komandā JURISTA PALĪGU – PARĀDU PIEDZIŅAS SPECIĀLISTU Galvenie amata pienākumi: parādu monitorings un ikdienas saziņa ar parādniekiem – sarakste, zvanu veikšana, pārrunu vešana un rezultātu reģistrēšana iekšējā uzskaites sistēmā parādu piedziņas darbību veikšana – brīdinājumu un vienošanās sagatavošana  parādu piedziņas lietu sagatavošana tiesvedībai uzņēmuma pārstāvība tiesā parādu piedziņas lietās zvērinātam tiesu izpildītājam nodoto lietu kontrole klientu konsultēšana telefoniski un elektroniski priekšlikumu sniegšana uzņēmuma vadībai par debitoru monitoringa procesa uzlabošanu, par darba ar debitoriem rezultātu uzlabošanu un citi Prasības kandidātiem: ne zemāk kā 1. līmeņa profesionālā augstākā izglītība tiesību zinībās vai pēdējo kursu students pieredze parādu piedziņas jomā tiks uzskatīta par priekšrocību labas zināšanas lietvedībā un darbā ar datoru teicamas latviešu valodas zināšanas  labas saskarsmes, pārliecināšanas un komunikācijas prasmes precizitāte un atbildīga attieksme pret darbu Piedāvājam: Dinamisku darbu vienā no lielākajiem namu pārvaldīšanas uzņēmumiem Vidzemē Stabilu atalgojumu līdz EUR 1400 pirms nodokļu nomaksas Veselības apdrošināšanu pēc nostrādātiem 6 mēnešiem Nelaimes gadījumu apdrošināšanu pēc nostrādātiem 3 mēnešiem Labumu grozu atbilstoši koplīgumam Līdzmaksājumu sporta aktivitātēm Pieteikties līdz 20.03.2026., sūtot CV un motivācijas vēstuli elektroniski uz personals@v-nami.lv vai iesniegt personīgi Semināra ielā 2a, Valmierā, Valmieras novadā. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz pārrunām. Tālrunis papildus informācijai: 28329013 Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS”, Semināra iela 2a, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Profesija: JURISTA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Semināra iela 2A, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2026-03-20 Kontaktpersona: VALMIERAS NAMSAIMNIEKS VALMIERAS NAMSAIMNIEKS

Termo.lv (SIA Muwit) ir viens no vadošajiem nozares uzņēmumiem reģionā.  Augot uzņēmumam, aicinām darbā apkures tehniķi. Darba pienākumi: Siltumsūkņu montāža: hidraulika, iekšas/āra bloku montāža, sūkņi/akumulācijas tvertnes, pieslēgšanās mājas apkures sistēmai; Darbs Rīgā/Pierīgā/Vidzemē (vakaros pēc darba brauc atpakaļ mājās, retas reizes 1-2 naktis paliek objekta tuvumā, uzņēmuma nodrošinātā viesnīcā/apartamentos). Nepieciešama: Iepriekšēja pieredze apkures sistēmu montāžā (nav obligāti jāveic tieši siltumsūkņu montāža; to iemācīsim); B kategorijas vadītāja apliecība. Piedāvājam: Draudzīgus kolēģus un labus darba apstākļus; Nepieciešamās apmācības; Saprotošu un pretimnākošu uzņēmuma vadību; Visu nepieciešamo darbam: instrumentus, darba apģērbu, ņemot vērā Tavas vēlmes. Darba laiku: 8.30-17.30. Sagaidām: Pozitīvi noskaņotu personību ar augstiem kvalitātes un darba standartiem. Cilvēku ar pieredzi apkures sistēmu/hidraulikas montāžā. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu endijs@termo.lv vai pieteikties telefoniski pa mob. 26401098 (Endijs). Ja vēlies mūs redzēt, apmeklē mūsu sociālos tīklus - Youtube/Instagram/TikTok "Termo Siltumsūkņi". Profesija: SILTUMAPGĀDES UN APKURES SISTĒMU TEHNIĶIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Krautuves iela 1, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 2 Aktuāla līdz: 2026-05-31 Kontaktpersona: Endijs Melecis

Mūsu partneri