“Valmiera Glass” neveiksmīgā spēlē Rīgā zaudē līderpozīciju

Lasīšanas laiks: 3 min

Sestdien, 20.jūnijā, Daugavas stadionā Rīgā no risinājās Latvijas futbola 1.līgas līdervienību duelis starp FK “Caramba/Dinamo” un “Valmiera Glass FK/BSS”. Savu spēli pretiniekiem jau no paša sākuma uzspieda rīdzenieki un izcīnīja uzvaru 3:1 pār valmieriešiem.

Mača pirmajās minūtēs komandas apmainījās ar bīstamiem momentiem. Ceturtajā minūtē FK “Caramba/Dinamo” uzbrucējs ar sitienu ar galvu apdraudēja valmieriešu vārtus, taču vārstsargs ar sitienu tika galā. Spēles septītajā minūtē “Valmiera Glass FK/BSS” spēlētājs Roberts Siksalietis pēc pārtvertas bumbas apvadīja divus rīdzeniekus un izrāvās viens pret vārtsargu un bumbu raidīja gar vārtu stabu. FK “Caramba/Dinamo” turpināja savu ofensīvu un pēc daudz bīstamiem momentiem, 20.minūtē no stūra izspēles ar vārtu guvumu izcēlās Māris Savinovs. Spēlei turpinoties, vēl vienus vārtus FK “Caramba/Dinamo” labā 30.minūtē guva Raitis Dzelzkalējs. Rīdzenieku spiediens nesamazinājās un laukuma centrā pārtverta bumba izvirza Takeo Ogava uzbrukuma smailē vienu pret vārtsargu. Noguldījis valmieriešu vārtu vīru viņš raidīja bumbu tukšu vārtu virzienā, taču sitien bija neprecīzs, par ko uzelpoja “Valmiera Glass FK/BSS” futbolisti. Valmierieši centās atgūt spēles garšu un paši sāka veidot vairāk momentu pie rīdzenieku vārtiem. 43.minūtē FK “Caramba/Dinamo” vārtsargs Niks Rubezis soda laukumā nopelnīja dzelteno kartīti par pārkāpumu pret valmieriešu kapteini Niku Savaļnieku, par kuru tika piešķirts 11 metru soda sitiens. Soda sitienu izpildīja Raimonds Brēža, taču FK “Caramba/Dinamo” vārtsargs parādīja savu meistarību un sitienu atvairīja. Pirmais puslaiks noslēdzās 2:0.

Otrais puslaiks sākās ar FK “Caramba/Dinamo” spiedienu, taču 53.minūtē valmierietis Niks Savaļnieks izvirzoties uzbrukuma smailē sit bumbu pāri vārtsargam un raida to vārtos, tomēr FK “Caramba/Dinamo” aizsargs izglābj komandu bumbu raidot uz laukuma centru tieši pirms tā šķērsoja vārtu līniju, saglabājot rezultātu 2:0 par labu savai komandai. Valmieriešu centienus uzbrukt un gūt vārtus apturēja rīdzenieku aizsardzīva, kas veiksmīgi darbojās arī pretuzbrukumos. 54.minūtē trešos vārtus FK “Caramba/Dinamo” labā gūst Takeo Ogava, kurš pēc lieliskas piespēles uz vārtu priekšu raidīja bumbu pāri vārtsargam tieši vārtos, palielinot rezultātu līdz 3:0. Spēles 67.minūtē rīdzenieks izpelnījās dzleteno kartīti soda laukumā pārkāpjot noteikumus pret Mārci Ērgli un valmieriešiem bija iespēja sist vēl vienu 11 metru soda sitienu. Uz 11 metru atzīmes stājās Niks Savaļnieks. Viņa sitiens bija precīzs un rezultāts izmainījās uz 3:1 par labu rīdzeniekiem. Pēc vārtu guvuma valmierieši sajuta spēles garšu un juta, ka vēl var izcīnīt uzvaru spēlē. Valmierieši vairāk kontrolēja bumbu, radīja momentus pie pretinieku vārtiem, taču rīdzenieku aizsardzība bija par daudz un “Valmiera Glass FK/BSS” spiediens nepārtapa vārtu guvumā. Spēle noslēdzās ar rezultātu 3:1 par labu FK “Caramba/Dinamo”.

“Valmiera Glass FK/BSS” zaudēja līderpozīciju Latvijas futbola 1.līgas turnīra tabulā, palaižot sev priekšā FK “Caramba/Dinamo”. Tagad valmierieši dala otro vietu ar Rīgas Futbola skolu. Abām komandām pa 31 punktam. Nākošā spēle “Valmiera Glass FK/BSS” notiks sestdien, 27.jūnijā, plkst.19 Valmierā, J.Daliņa stadionā, kur valmierieši mērosies spēkiem ar Salaspili.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras 2.vidusskolas struktūrvienība “Varavīksne” (turpmāk – Iestāde) aicina darbā skolotāja palīgu (1 slodze – 40 stundas nedēļā) uz noteiktu laiku.  Darba vietas adrese: Raiņa iela 11, Valmiera, Valmieras novads. Ja Tev ir vēlme: • veikt bērnu aprūpi ikdienā; • sadarboties ar grupas skolotājām, sniegt atbalstu bērniem mācību jomu apguvē; • veidot bērnos kulturālas uzvedības un higiēnas iemaņas; • rūpēties par bērnu dienas režīma ievērošanu; • nodrošināt telpu, inventāra tīrību un kārtību; un ja Tev ir: • vismaz vispārējā vidējā izglītība (vēlams auklītes sertifikāts vai praktiskā pieredze darbā ar bērniem); • valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: • atalgojumu EUR 702,00 mēnesī pirms nodokļu nomaksas; • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu darba un dzīves līdzsvaram par labu darba sniegumu; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli gaidīsim līdz 2024.gada 7.maijam personīgi (adrese: Raiņa iela 11, Valmiera, Valmieras novads) vai e-pastā: v2v@valmiera.edu.lv. Tālrunis papildu informācijai: 64281559. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Raiņa iela 11, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-07 Kontaktpersona: CV, motivācijas vēst.lūdzam sūtīt uz e-pastu: v2v@valmiera.edu.lv, tālrunis 64281559

SIA “Valmieras Olimpiskais centrs” viesnīca „Sports Hotel” aicina pievienoties savai komandai uz noteiktu laiku līdz 31.08.2024. VIESMĪLI Galvenās prasības klandidātiem: augstu atbildības izjūta un precizitāte darbā; uzturēt tīru un kārtīgu darba vidi un aprīkojumu; higiēnas un paškontroles normu ievērošana un to kontrolēšana; spēja patstāvīgi plānot savu darba laiku; labas latviešu valodas zināšanas; angļu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī; pieredze līdzīgā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību. Amata apraksts: plānot un organizēt viesu apkalpošanu brokastīs; organizēt pasūtījumu izpildi; pagatavot un sagatavot brokastu produkciju; nodarboties ar viesu uzņemšanu; iegādāties produktus un citus materiālus, kontrolēt to izlietošanu un uzgalbāšanu; piedalīties saimniecības struktūrvienības darba organizēšanā; brokastu zāles un virtuves sagatavošana brokastīm. Piedāvājam: pilnas slodzes darbu; draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu; stabilu atalgojumu un sociālās garantijas; atalgojums: stundas tarifa likme pārbaudes laikā 4,50 EUR/h, pēc pābaudes laika 5.00 EUR/h (pirms nodokļu nomaksas); summēto darba laiku, darbu maiņās (06.00-14.30); dažāda veida “bonusus” pēc pārbaudes laika; darba vieta: viesnīca "Sports Hotel", Vaidavas iela 15, Valmiera, Valmieras novads. Pieteikuma vēstuli un CV lūdzam sūtīt uz e-pastu –monta.martinsone@sportshotel.lv Tiks izskatīti tikai tie pieteikumi, kuros būs gan CV, gan motivācijas (pieteikuma) vēstule. Informācija par piedāvāto amatu pa tālruni +371 25464433 Kontaktpersona Monta Martinsone, Informācija par viesnīcu www.sportshotel.lv Pieteikumus uz vakanci iesniegt līdz 19.05.2024. Pretendentu iesūtītie dokumenti un personas dati, uz vakances laiku un noteiktu laiku pēc norādītā termiņa beigām, pārziņa leģitīmo interešu ietvaros tiks uzglabāti pārziņa lietvedībā. Iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat savu personas datu apstrādei norādītās vakances pretendentu izvērtēšanas un atlases procesā un saziņai ar Jums. Nosūtītajos dokumentos lūgums neiekļaut sensitīvus (īpašās kategorijas) personas datus. Savu piekrišanu datu apstrādei norādītajiem mērķiem varat atsaukt jebkurā laikā, sazinoties ar pārzini. Pārzinis garantē nenodot pretendenta personas datus trešajām personām, bez pretendenta rakstveida saskaņojuma. Pārzinis SIA “Valmieras Olimpiskais centrs”, reģistrācijas Nr. 54103025871, adrese: Čempionu iela 2, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Profesija: VIESMĪLIS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Vaidavas iela 15, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-19 Kontaktpersona: Monta Martinsone