“Valmiera Glass FK” uzvar Staiceli un pakāpjas uz trešo vietu

Sestdien, 30.jūlijā, “Valmiera Glass FK/BSS” aizvadīja 16. kārtas izbraukuma spēli, viesojoties Staicelē, kur vietējā treniņu centra laukumā tikās ar “Staiceles bebri” komandu, informē Vidzemes Olimpiskais centrs.

Lielā mērā, pateicoties Mārča Ērgļa augstvērtīgajam sniegumam spēles izskaņā, valmierieši mājās spēja pārvest uzvaru ar rezultātu 3:1.

Spēles pirmajā puslaikā mača rezultātu atklāt izdevās “Staiceles bebri” spēlētājam Naurim Baranovskim, kurš jau 25.minūtē Valmieras vārtos pārspēja Elvi Arnavu. Atlikušajās pirmā puslaika minūtēs valmierieši centās rezultātu izlīdzināt, aktīvi veidojot uzbrukumus “Staiceles bebri” vārtu virzienā. Lai gan nevienu no uzbrukumiem noslēgt ar vārtu guvumu neizdevās, tomēr, cīnoties ar valmieriešu ātro spēli, noteikumus pārkāpt bija spiests staicelietis Jurijs Višņakovs, par to saņemot brīdinājumu un dzelteno kartiņu.

Mača otrais puslaiks padevās vārtiem bagāts, par to, galvenokārt, parūpējās tieši “Valmiera Glass” komanda, kuras rindās ātrus vārtus puslaika ievadā guva Bruno Bērziņš, tādejādi izlīdzinot rezultātu mača 50. minūtē – 1:1. Spēlei ritot saspringtā gaisotnē, laukumā parādījās arī vairāki asumi, no kuriem vienā epizodē, mača galvenais tiesnesis, ar dzelteno kartiņu palīdzību izlēma “nomierināt” iekarsušos spēlētājus, Lotāram Ustrisovam (“Staiceles bebri”) un Artūram Pallo (“Valmiera Glass”) izsakot brīdinājumu. Spēles turpinājumā valmierieši spēja demonstrēt disciplīnu, kas vainagojās ar Mārča Ērgļa vārtu guvumu mača 75.minūtē – 2:1 “Valmiera Glass” labā. Ritot atlikušajām spēles laika minūtēm, valmierieši kontrolēja notikumus laukumā un “Staiceles bebri” vienība nespēja izlīdzināt rezultātu. Staiceliešiem nepalīdzēja arī atkārtota Lotāra Ustrisova rupjā spēle, kurš saņemot otro brīdinājumu un līdz ar to sarkano kartiņu, bija spiests mača 89.minūtē pamest laukumu. Skaistu punktu spēlei pielikt izdevās “Valmiera Glass” komandas kapteinim Mārcim Ērglim, kurš pēdējās pamatlaika sekundēs gūstot vārtus panāca jau rezultātu 3:1.

Līdz ar uzvaru 16.kārtas mačā, “Valmiera Glass” 1.līgas kopvērtējumā pakāpusies uz trešo vietu, par vienu punktu apsteidzot agrāko Latvijas čempionvienību “Skonto”, tiesa, “Skonto” komandai par vienu aizvadītu spēli mazāk.

Nākamo spēli “Valmiera Glass” aizvadīs sestdien, 6. augustā plkst. 16:00 J.Daliņa stadionā tiekoties ar “FK Jēkabpils/JSC”.

Aicinām darbā AUTOBUSA VADĪTĀJU VALMIERAS AUTOPARKĀ DARBA PIENĀKUMI: pasažieru pārvadāšana saskaņā ar darba grafiku biļešu pārdošana darbs ar elektronisko kases aparātu pasažieru kvalitatīva apkalpošana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: D kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība, vēlams 95. kods vēlams D vai D 1 kategorijas transportlīdzekļa vadītāja stāžs vismaz divi gadi labas saskarsmes un komunikācijas prasmes latviešu valodas zināšanas UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā darba samaksu 1850 EUR (pirms nodokļu nomaksas) pilnas sociālās garantijas daļēju ceļa izdevumu apmaksu no dzīvesvietas uz darbavietu 95. koda apmācības apmācību pirms darba pienākumu uzsākšanas veselības apdrošināšanas iespējas iespēju savienot ar darbu citā uzņēmumā ikgadējās un 95. koda apmācības CV ar norādi vakancei „Autobusa vadītājs Valmieras autoparkā” iesniegt: sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv personīgi SIA „VTU Valmiera” personāla daļā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 („Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, Reģ.nr. 40003004220) Informācijai 29231565 * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOBUSA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-31