Turpinās pusfinālu cīņa Valmieras Pilsētas čempionāta basketbolā 1.līgā

Sestdien, 16.aprīli, Valmieras 5. vidusskolā otrās pusfināla cīņas Valmieras Pilsētas čempionāta basketbolā 2015./2016.gada sezonā aizvadīja 1.līgas komandas. Cīņās identisku spēļu bilanci 1-1 sasnieguši abi pusfinālu pāri – „Valmiera Glass” pret „Rūjiena” un „Limbažu ceļi” pret „MR Auto”.

Sestdien pusfinālu otrajās cīņās pirmās tikās komandas „Valmiera Glass” pret „Rūjiena”, kur kā favorīti bija rūjienieši, kas pirmajā spēlē guva uzvaru pār „Valmiera Glass”. Abas komandas spēli uzsāka vienlīdzīgi, pirmo ceturtdaļu noslēdzot ar minimālu starpību „Rūjiena” labā (20-19), taču turpmākajās desmit minūtēs „Valmiera Glass” spēlētāji pārņēma spēles gaitu un noslēdza pirmo puslaiku ar sešu punktu pārsvaru (34-28). Arī otrajā puslaikā spēles gaitu vadīja valmierieši un otrajā pusfināla cīņā pārliecinošu uzvaru izdevās gūt „Valmiera Glass”, uzvarot rūjieniešus ar 84:59. Spēļu bilancē pusfinālos komandām 1-1.

Otrajā sestdienas cīņā tikās „Limbažu ceļi” ar „MR Auto”. Pusfinālu cīņā pozitīva bilance pirms otrās spēles limbažniekiem (1-0). Sestdienas mačā limbažnieki spēli uzsāka ar pārliecinošu pieteikumu uzvarai arī otrajā cīņā, pirmajās desmit minūtēs gūstot deviņu punktu pārsvaru (22-13), taču „MR Auto” negrasījās atdot uzvaru tik vienkāršā ceļā. Puslaika pārtraukumā dodoties ar astoņu punktu deficītu, „MR Auto” otro puslaiku aizvadīja spraigā cīņā. Laužot spēles gaitu un pēdējo ceturtdaļu aizvadot ar 20-9 „MR Auto” izdevās gūt uzvaru pār „Limbažu ceļi”, noslēdzot spēli ar uzvaru – 71:58 un pusfinālos gūt neizšķirtu spēļu bilancē (1-1).

Pusfinālu otrajās cīņās veiksmīgāk spēles aizvadījuši – Toms Kohanovs (MR Auto) ar 16 punktiem, 10 rezultatīvām piespēlēm un 9 atlekušajām bumbām. No „Limbažu ceļi” veiksmīga spēle Eduardam Ozolam – 12punkti un 11 atlekušās bumbas. Oto Grīnbergam (Valmiera Glass) 22 punkti, 12 atlekušās bumbas un 5 rezultatīvas piespēles, ber no „Rūjiena” rezultatīvākais Artis Penka, kuram 14 punkti un 10 atlekušās bumbas.

Pusfinālos abi pāri aizvadīs trešo spēli, kur tiks noskaidrotas komandas, kas finālā sacentīsies par Valmieras Pilsētas čempionāta basketbolā 1.līgas čempiona titulu un attiecīgi par 1.-2. un 3.-4.vietu.

Basketbola līdzjutēji tiek aicināti visas spēles vērot klātienē Valmieras 5. vidusskolā. Turnīra norisei iespējams sekot līdzi Valmieras plašsaziņas populārākajos ziņu portālos, kā arī basketbola kluba „Vidzemes Augstskola” mājaslapā, turnīra sadaļā (http://www.bkvia.lv/vpc).

Turnīru organizē Basketbola klubs „Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” sadarbībā ar Valmieras Pilsētas pašvaldību.

SIA "Lat Met" pamatā ir metālapstrādes uzņēmums, kas specializējies praktisku dekoratīvo metāla izstrādājumu ražošanas jomā (vieglie metāla izstrādājumi), pasūtījumi tiek izgatavoti gan pēc privātpersonu, gan industriālo klientu pasūtījumiem. Margas, kāpnes, tirdzniecības stendi, vides priekšmeti, parka soliņi, velo statīvi, nojumes, metināti nestandarta izstrādājumi būvniecībai un mašīnbūvei. Sadarbības partneri Latvijā un Skandināvijā. SIA "LAT MET" aicina darbā metinātāju Galvenie amata pienākumi: Metināšanas darbi izmantojot MIG/MAG, jāmetina margas, kāpnes u.c. Metināšanas darbu veikšana vadoties pēc rasējumiem SIA "Lat Met" nodrošina: Darba veikšanai nepieciešamos apstākļus, vidi un iekārtas Paveiktajam darbam un kvalifikācijai atbilstošu atalgojumu Prasības pretendentiem: Darba pieredze metināšanā (metālapstrādē) Spēja patstāvīgi un kvalitatīvi veikt darba uzdevumus Prasme lasīt tehniskos dokumentus Pozitīva attieksme, motivācija strādāt un mācīties Par priekšrocību tiks uzskatīts: Pieredze metālapstrādē Prasme metināt ar TIG Darba vieta: Rubenes metāla apstrādes cehs "Meistari", Rubene, Kocēnu pag., Valmieras nov., LV-4227 (300 metri no Rubenes baznīcas), saskaņā ar montāžas grafiku klientu objektos. Atalgojums : 1460,00 EUR (Bruto) Papildus informācija Mob. 27314092 (Artis) Profesija: METĀLMATERIĀLU METINĀTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Meistari, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-29