Valmieras Ziņas

Tautas mūzikas kopa aicina uz Danču vakaru Valmierā

Lasīšanas laiks: 2 min

17. februārī plkst. 18.00 Valmieras Kultūras centrā norisināsies pirmais Danču vakars kopā ar Tautas mūzikas kopu. Valmieras Kultūras centra Tautas mūzikas kopa septembrī sāka savu otro sezonu. Šajā laikā kolektīvs aktīvi piedalījies dažādos pasākumos, kur gan dziedāts, muzicēts, gan arī apgūti tradicionālie latviešu danči, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras Kultūras centra mārketinga projektu vadītāja Līga Tarbuna.

Tautas mūzikas kopas vadītāja Līga Jeleviča: “Rudenī, Mārtiņdienu godājot, kārtīgi izlustējāmies Jērcēnu pagastā kopā ar folkloras kopu “Mežābele”. Piedalījāmies Sēļu muižas folkloras festivālā “Audz, pupa!”, kur kopā ar citiem muzikantiem gan dziedājām, gan dancinājām dalībniekus un viesus. Ciemojāmies arī Smiltenē pie folkloras kopas “Rudzupuķe”, kur kopā muzicējām un mācījāmies viens no otra tradicionālos dančus. Ziemas saulgriežos iepriecinājām Valmieras bērnudārza bērnus un vecākus, iepazīstinot ar senču tradīcijām. Maskās tērpušies kopā dziedājām, gājām rotaļās, vilkām bluķi un iesaistījām visus vēl šādās tādās jautrās izdarībās.”

“Nu jau otro gadu kā kolektīvs braucam mācīties jaunus soļus uz dancotāju vidū tik slaveno “Ģikšu danču nakti”, kur visas nakts garumā var izdejoties uz nebēdu un apgūt ne vien latviešu, bet arī kaimiņu tautu tradicionālās dejas. Laipni aicinām visus dancot gribētājus uz Valmieras Kultūras centru 17. februārī! Pati esmu spēlējusi dančus dažādos mūziķu sastāvos, kolektīvos un piedalījusies vairākās meistarklasēs, tradicionālo deju festivālos un nometnēs, taču ar Valmieras Tautas mūzikas kopu šī būs mūsu debija. Esmu sajūsmā par mūsu kolektīva dalībniekiem, kas ir tik radoši un atraktīvi! Kolektīvā esam gan jauni, gan tie, kas tikai sirdī jauni, tomēr, neskatoties uz pieklājīgo gadu skaitu, gatavi apgūt jaunu, pietiekami sarežģītu instrumentu spēli, mācīties dančus un lekt – cik nu kuram tā jauda,” saka Līga Jeleviča.

Ieejas maksa uz Danču vakaru – 5 EUR. Ar Valmieras kultūras karti 1 EUR atlaide. Biļetes var iegādāties “Biļešu Paradīzē”.

SIA “LEGROLATVIA” (reģistrācijas nr. LV44103109749), kūdras substrātu ražošanas un iepakošanas uzņēmums aicina darbā “Laboratorijas vadītāju” (1223 03) (darba vietas atrašanās vieta: “Lakstīgalas”, Rūpnieki, Valmieraspagasts, Burtnieku novads, LV-4219, t.i. 6 km no Valmieras). Darba pienākumi: Organizēt, vadīt un koordinēt darbu laboratorijā, kontrolēt ražotāsprodukcijas kvalitāti ,ienākošās kūdras kvalitāti, gatavās produkcijaskvalitāti, veikt attiecīgās analīzes un pārbaudes . Uzturēt tehniskā kartībā laboratorijasiekārtas. Darba laiks 8.oo – 17.oo. Pēc nepieciešamības pagarināts vai maiņudarba laiks. Prasības: Atbilstoša izglītība, zināšanas par laboratorijas procesiem un iekārtām.Vēlama iepriekšēja pieredze līdzīgā amatā.  Valodas zināšanas – obligāti latviešuun angļu. B kategorijas autovadītāja apliecība, savs transports.  Iemaņas: Pozitīva attieksme pret darbu un darba kolēģiem, prasme strādāt komandā,pozitīva komunikācija. Vēlme mācīties,apgūt darba specifiku un strādāt ar atbildību, nezaudējot darba kvalitāteslīmeni. Piedāvājam: Darbu starptautiskā uzņēmumā, labus darba apstākļus un atsaucīguskolēģus.  Apmācību jaunajā amatā. Darba alga 1500 EUR bruto.  Veselības apdrošināšanas polise pēc pārbaudes laika. CV sūtīt uz info@seda.lv, ar norādi “Laboratorijasvadītājs”. Konfidencialitāti garantējam.Jautājumu gadījumā zvanīt 22498474 Profesija: LABORATORIJAS VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Lakstīgalas, Rūpnieki, Valmieras pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-12

Aicinām darbā AUTOBUSA VADĪTĀJU VALMIERAS AUTOPARKĀ DARBA PIENĀKUMI: pasažieru pārvadāšana saskaņā ar darba grafiku biļešu pārdošana darbs ar elektronisko kases aparātu pasažieru kvalitatīva apkalpošana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: D kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība, vēlams 95. kods vēlams D vai D 1 kategorijas transportlīdzekļa vadītāja stāžs vismaz divi gadi labas saskarsmes un komunikācijas prasmes latviešu valodas zināšanas UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā darba samaksu no 1200 EUR līdz 1600 EUR (pirms nodokļu nomaksas) pilnas sociālās garantijas daļēju ceļa izdevumu apmaksu no dzīvesvietas uz darbavietu 95. koda apmācības apmācību pirms darba pienākumu uzsākšanas veselības apdrošināšanas iespējas iespēju savienot ar darbu citā uzņēmumā ikgadējās un 95. koda apmācības CV ar norādi vakancei „Autobusa vadītājs Valmieras autoparkā” iesniegt: sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv personīgi SIA „VTU Valmiera” personāla daļā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 („Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, Reģ.nr. 40003004220) Informācijai 29231565 * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOBUSA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-12

Mūsu partneri