Valmieras Ziņas

Svētdien Latvijā atklāti 422 Covid-19 gadījumi un miruši trīs saslimušie

Lasīšanas laiks: 2 min

Svētdien, 14.novembrī, Latvijā reģistrēti 422 jauni Covid-19 gadījumi un saņemti ziņojumi par trīs ar šo slimību sasirgušu personu nāves gadījumiem, liecina Slimību profilakses un kontroles centra apkopotie dati.

Divu nedēļu uz 100 000 iedzīvotāju kumulatīvās saslimstības rādītājs pagājušās diennakts laikā sarucis no 1119,8 līdz 1101,3 līdz gadījumiem.

No visiem aizvadītajā diennaktī reģistrētajiem Covid-19 gadījumiem 252 saslimušie jeb 59,7% bija nevakcinēti vai vakcinācijas kursu nepabeiguši, kamēr 170 bija vakcinējušies.

No pagājušajā diennaktī reģistrētajiem nāves gadījumiem viens cilvēks bija vecumā no 70 līdz 79 gadiem, viens – vecumā no 80 līdz 89 gadiem un vēl viens – vecumā no 90 līdz 99 gadiem. Visi trīs mirušie bijuši nevakcinēti vai vakcinācijas kursu nepabeiguši.

Kumulatīvais 14 dienu mirstības rādītājs pašlaik joprojām ir augts – pēdējo divu nedēļu laikā nomiruši 499 Covid-19 pacienti, bet salīdzinoši novembra sākumā šis rādītājs bija 370, bet oktobra sākumā – 86.

Pagājušajā diennaktī Latvijā kopumā veikti 5207 Covid-19 izmeklējumi, bet pozitīvo gadījumu īpatsvars pret testētajiem bijis 8,1%.

Ar Covid-19 saslimušo kopskaits pēdējās divās nedēļās sarucis līdz 20 851 cilvēkam, bet pārējie tiek uzskatīti par slimību pārslimojušiem. Divu nedēļu laikā saslimušo kopskaits pēdējo reizi zem 22 000 robežas bija 15.oktobrī.

Latvijā līdz šim Covid-19 laboratoriski apstiprināts 240 762 cilvēkiem, savukārt līdz šim reģistrēti 3765 Covid-19 pacientu nāves gadījumi.

Aktuālais jautājums

Vai 2026. gada ziema un aukstums tev sagādāja kādas problēmas ar apkuri vai ūdensapgādes pakalpojumiem?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS” aicina savā komandā kolēģi GRĀMATVEDI Galvenie amata pienākumi: reģistrēt un iegrāmatot saimnieciskos darījumus ar kreditoriem grāmatvedības reģistros, pamatojoties uz attaisnojuma dokumentiem sekot saistību apmaksas termiņiem un sagatavot maksājumu uzdevumus maksājumu veikšanai krājumu un pamatlīdzekļu uzskaites veikšana veikt grāmatvedības datu kontroli elektroniskās inventarizācijas veikšana citu nepieciešamo grāmatvedības uzdevumu izpilde Prasības kandidātiem: augstākā vai profesionālā izglītība finansēs, grāmatvedībā vai citā atbilstošā specialitātē zināšanas grāmatvedību reglamentējošos normatīvajos aktos pieredze grāmatveža darbā pēdējo 3 gadu laikā vēlama pieredze darbā resursu vadības sistēmā “Horizon”, kas tiks uzskatīta par priekšrocību labas MS Office zināšanas labas komunikācijas un sadarbības prasmes spēja organizēt darbu, kā arī patstāvīgi pieņemt lēmumus teicamas latviešu valodas zināšanas Piedāvājam: darbu vienā no lielākajiem namu pārvaldīšanas uzņēmumiem Vidzemē veselības apdrošināšanu pēc nostrādātiem 6 mēnešiem nelaimes gadījumu apdrošināšanu pēc nostrādātiem 3 mēnešiem labumu grozu atbilstoši koplīgumam līdzmaksājumu sporta aktivitātēm atalgojumu no EUR 1400 pirms nodokļu nomaksas Pieteikties līdz 2026.gada 19.martam, sūtot CV un motivācijas vēstuli elektroniski uz personals@v-nami.lv vai iesniegt personīgi Semināra ielā 2a, Valmierā, Valmieras novadā. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz pārrunām. Tālrunis papildus informācijai: 28329013 Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS”, Semināra iela 2a, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Profesija: GRĀMATVEDIS (KONSULTANTS) Darba vietas adrese: LATVIJA, Semināra iela 2A, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2026-03-19 Kontaktpersona: VALMIERAS NAMSAIMNIEKS VALMIERAS NAMSAIMNIEKS

Mūsu partneri