Spēles pēdējās minūtes liedz “Valmieras HK” cīnīties par punktiem

Valmieras hokejisti februāra pirmo spēli aizvadīja mājās pret spēcīgo “Prizma/Pārdaugava” komandu. Spraigā cīņā valmieriešiem nācās piekāpties viesiem no Rīgas – 2:3. Vārtus komandas labā guva Kristaps Bīnerts un Lauris Dancis. Lieliski mājinieku vārtos darbojās Rihards Cimermanis.

Spēles pašā sākumā ar noraidījumu izcēlās viesu hokejists. “Valmieras HK” bija iespēja spēlēt vairākumā, tā netika izmantota. Pēcāk noraidījums sekoja arī mājinieku sastāvā, valmierieši prata veiksmīgi aizsargāties. Komanda spēlei bija noskaņojusies kaujinieciski. Perioda 12. minūtē tika atklāts rezultāts. Pēc iemetiena Valmieras komandas aizsardzības zonā metienu izdarīja pretinieku hokejists, un atlēkusī ripa nonāca uz rīdzinieku hokejista lāpstiņas. Ripa raidīta vārtos – 1:0. Drīz vien “Valmieras HK” rezultātu izlīdzināja. Alekseja Jakovļeva mestā ripa nonāca pretinieku vārtu priekšā, kur “ar gaļumelno kaučuku vārtos iedabūja Kristaps Bīnerts. Perioda izskaņā noraidījumu nopelnīja Valmieras komandas aizsargs. Otrais periods jāsāk mazākumā. Trešdaļa noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu – 1:1.

Otro periodu Valmieras hokejisti lielākoties pavadīja savā aizsardzības zonā. Pirmās trešdaļas beigās nopelnīto noraidījumu izmantoja viesu hokejisti. Vadībā atkal izvirzījās “Prizma/Pārdaugava” komanda. Tikai lielisks Riharda Cimermaņa sniegums “Valmieras HK” vārtos un veiksme neļāva viesiem gūt vairāk vārtu perioda pirmajā daļā. Veiksme bija arī viesu komandas pusē, jo trešdaļā vismaz divas reizes nodžinkstēja vārtu stabs. Spēles gaitā “Valmieras HK” spēja izveidot vairākus bīstamus pretuzbrukumus. Tomēr rezultāts nemainījās, un trešdaļa noslēdzās ar viesu uzvaru – 1:2. Pēc otrās trešdaļas metienu attiecība par labu “Prizma/Pārdaugava” – 19:28.

Trešajā periodā valmierieši rādīja labu hokeju, pašaizliedzīgi darbojās savā aizsardzības zonā un bija gatavi sevi ziedot katrā divcīņā. Perioda 9. minūtē juveliera precizitātes cienīgus vārtus guva Lauris Dancis. Pēc iemetiena pretinieku zonā uzbrucējs laukuma stūrī saņēma ripu no aizsarga. Ar plaukstas metienu gandrīz no nulles leņķa Dancis ripu raidīja vārtu devītniekā. Ovācijas hallē bija ievērojamas, jo bija pavērusies iespēja cīnīties par papildlaiku, varbūt pat par uzvaru. Abas komandas veidoja bīstamus momentus, valmieriešiem arī bija iespējas izvirzīties vadībā. Diemžēl emocijas pieklusināja viesu gūtie vārti perioda 17. minūtē. “Valmieras HK” metās atspēlēties. Divas minūtes līdz perioda beigām valmierieši spēlēja ar sešiem laukuma spēlētājiem. Iespējas mājiniekiem bija, diemžēl šoreiz nesanāca tās realizēt. Valmieras hokejisti spēli noslēdza ar nokārtām galvām. Zaudējums – 2:3.

Metienu attiecība par labu viesiem – 29:35.

Valmieras HK – Prizma/Pārdaugava 2:3 (1:1, 0:1, 1:1)

Vārti: 11:25 Henrijs Uzraugs (Kārlis Brants) 0:1, 12:32 Kristaps Bīnerts (Aleksejs Jakovļevs) 1:1, 21:22 Kristaps Liepa (Kārlis Brants, Dāvis Pūliņš) 1:2, 48:11 Lauris Dancis (Dāvis Birzulis, Lenards Roze) 2:2, 56:58 Ņikita Zantmans (Henrijs Uzraugs, Kristaps Rubcovs) 2:3.

Paldies faniem par atbalstu! Uzvara šajā spēlē netika izcīnīta, bet komanda turpina cīņu par izslēgšanas spēlēm. Atlikušas divas mājas spēles regulārajā turnīrā, nākamā – februāra noslēgumā. Sekojiet jaunumiem un pateicamies par atbalstu.

SIA “ZAAO”, VRN 44103015509, sniedz kvalitatīvus atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumus – atkritumu savākšanu, šķirošanu, transportēšanu, apstrādi un apglabāšanu videi draudzīgā veidā, kā arī veic sabiedrības informēšanu un izglītošanu. AICINĀM DARBĀ: Atkritumvedēja vadītāju (8332 01) Valmierā Mēs piedāvājam: Pilnu darba slodzi; Normālo darba laiku ar summētā darba laika organizāciju četru mēnešu pārskata periodā; Labus darba apstākļus; Bruto atalgojumu no 1360.00 mēnesī; Piemaksas par papildus darba apjomu;  Degvielas izdevumu kompensācija darbinieka nokļūšanai uz darbu; Sociālās garantijas; Kvalifikācijas celšanas iespējas; Nelaimes gadījumu apdrošināšana uzsākot darbu; Veselības apdrošināšana pēc pārbaudes laika beigām; Ģimenei draudzīgu darba vietu. Darba pienākumi: Sadzīves atkritumu, lielgabarīta atkritumu un šķiroto atkritumu savākšana; Ievērot darba drošības noteikumus pārvietojot konteinerus un strādājot ar hidrauliskajiem manipulatoriem; Uzturēt automašīnu tehniski labā stāvoklī un savlaicīgi ziņot par tehniskajiem bojājumiem.  Prasības: Vidējā vai vidējā speciālā izglītība; C kategorijas autovadītāja apliecība. 95 kods; Vēlama vismaz viena gada pieredze automašīnas vadīšanā; Vēlama pieredze darbā ar hidrauliskajiem manipulatoriem; Labas tehniskās zināšanas; Prasme rīkoties ārkārtas situācijās; Komunikācijas prasmes, kas orientētas uz klientu apkalpošanu; Prasme pielietot darbā tehnisko inventāru; Organizatoriskās prasmes. Pieteikties: CV lūdzam iesūtīt e-pastā darbs@zaao.lv līdz 2024.gada 26. maijam Tālrunis informācijai: 26207402 Pateicamies par atsaucību ikvienam/i kandidātam/ei un informējam, ka SIA “ZAAO” nodrošina vienlīdzīgas iespējas ikvienam. SIA “ZAAO” atbalsta dažādību un iekļaujošu darba vidi, un kandidātus(-es) izvērtē, balstoties vienīgi uz sasniegumiem, kvalifikācijām un darba pieredzi. Informējam, ka Jūsu pieteikumu dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi. Personas datu apstrādes pārzinis ir SIA “ZAAO”, Rīgas iela 32, Valmiera, LV-4201 Profesija: ATKRITUMVEDĒJA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-05-26 Kontaktpersona: Personāla Speciālists