Valmieras Ziņas

Sestdien Valmierā notiks motosezonas atklāšanas pasākums “Moto pavasaris 2019”

Lasīšanas laiks: < 1 min

Sestdien, 11.maijā, no plkst.13 Valmierā, skeitparkā Rīgas ielā  43a norisināsies motosezonas atklāšanas pasākums “Moto pavasaris 2019”, portālu “Valmieras Ziņas” informēja rīkotāji.

Apmeklētāji varēs aplūkot motociklus un nobalsot par savu simpātiju, kā arī piedalīties dažādās aktivitātēs. Pašiem mazākajiem būs piepūšamās atrakcijas.

Plkst.15 paredzēts parādes brauciens, ka sāksies skeitparkā un virzīsies pa Rīgas ielu līdz centra aplim, tālāk pa Lāčplēša un Tērbatas ielu līdz krustojumam ar Valkas ielu. Pēc tam motoparāde turpināsies pa Valkas, Rubenes un Limbažu ielu un atgriezīsies skeitparkā.

Savukārt no plkst. 16 notiks loterijas un skatītāju balsojuma uzvarētāja apbalvošana.

Pasākumā muzicēs grupa “Jauda”. Afterparty norisināsies atpūtas kompleksā “Baiļi”.

 

VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca”  aicina savā komandā uz nenoteiktu laiku: Apkopēju uz pilnu darba slodzi Darba pienākumi: veikt nodaļas telpu tīrīšanas un uzkopšanas darbus atbilstoši higiēniskā un pretepidēmiskā režīma plāna prasībām; uzturēt darba kārtībā nepieciešamo inventāru. Prasības kandidātiem: godprātīga attieksme pret darbu un augsta atbildības sajūta; spēja strādāt kvalitatīvi un intensīvi, spēja strādāt komandā; valsts valodas zināšanas saskaņā ar Valodas likumu; Piedāvājam: amatam atbilstošu, konkurētspējīgu un stabilu atalgojumu;  pretimnākošus un profesionālus kolēģus;  darbam nepieciešamo apmācību; teicamus darba apstākļus sakārtotā vidē; veselības apdrošināšanu pēc 6 mēnešu darba slimnīcā. Darbs uzsākams nekavējoties vai pēc vienošanās. Atalgojums: stundas tarifa likme 5.12 EUR pirms nodokļu nomaksas, papildus noteikta piemaksa par darbu kaitīgos apstākļos. Atbilstoši VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” iekšējiem normatīvajiem aktiem un darba vides risku novērtējumam ir noteikta piemaksa par darbu īpašos apstākļos – 10% no noteiktās mēnešalgas. Pretendenti aicināti pieteikties, iesniedzot profesionālās darbības aprakstu (CV) sūtot uz e-pastu - svetlana.karanikova@strencupns.lv vai pa pastu uz adresi - Valkas iela 11, Strenči, Valmieras novads, LV-4730, ar norādi vakancei “Apkopējs” līdz 27.06.2024. Jautājumu gadījumā zvanīt VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” personāla vadītājai Svetlanai Karaņikovai, tālr. 25480530. 1) Pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Profesija: APKOPĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valkas iela 11, Strenči, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-06-27

Mūsu partneri