Valmieras Ziņas

Seši padomi izteiksmīgam svētku grimam

Lai Jaungada sagaidīšanas svinībās kļūtu par balles karalieni, ir svarīgi ne tikai atrast īsto tērpu, bet arī izveidot īpašu grimu. Apkopojot šī gada grima modes tendences, Amway kopā ar skaistuma bloga sieviskiba.blogspot.com autori Ilzi Līkumu sagatavojis padomus, kā svētku vakarā izcelties un piešķirt savam tēlam izteiksmīgus akcentus.

Dūmakainas acis noslēpumainam skatienam

Dūmakains acu grims būs tas, kas ne tikai lieliski papildinās svinīgo tēlu, bet arī katrai sievietei ļaus justies noslēpumaināk. Veidots no brūnajiem toņiem, šāds grims koptēlu var padarīt maigāku, savukārt matēts un papildināts ar mirdzošām acu ēnām tieši acs plakstiņa centrālajā daļā – piešķirs dzirkstošu akcentu. Gadu mijas ballītēs un viesībās noteikti grimā var izmantot arī šosezon tik aktuālās metāliskās krāsas. 

Rozā toņi koķetam maigumam

Dāmām, kuras svētos vēlas akcentēt savu sievišķību, I.Līkuma iesaka veidot grimu aktuālajos sārtajos un rozā toņos. Pareizā tonī izvēlētas sārti rozā acu ēnas kopā ar saskanīgu vaigu sārtumu un maigi rozā lūpu spīdumu veidos ne tikai modernu, bet arī meitenīgi koķetu koptēlu.

Acu laineris – svētku grima must have

Vienkāršākam, bet nebūt ne mazāk izteiksmīgam acu grimam, I.Līkuma iesaka veidot klasisku, precīzu un melnu skropstu līniju. Acu laineris ir svētku grima nepārspējama sastāvdaļa, kas palīdzēs panākt izteiksmīgo un vēl aizvien aktuālo kaķacs efektu. Savukārt tām, kuras ir acu zīmuļa cienītājas, ieteicams veidot izteiksmīgu līniju, to mazliet izpludinot, lai skatienu padarītu noslēpumaināku.

Dabiskais vienmēr modē

Dāmām, kuras šogad izvēlējušās spilgtu svētku tērpu,bloga autore iesaka vienmēr aktuālo dabisko jeb nude grimu. Tā pamatā ir vienmērīgs ādas tonis, kuram piešķirts mirdzums ar izgaismotāja palīdzību. Krēmveida izgaismotāja uzklāšanā skaistuma blogere dod padomu akcentēt vaigu kaulus un acs iekšējos kaktiņus. Tikai minimāls līdzekļa pieskāriens nepieciešams virs uzacu kaula, augšlūpas un zoda. Tāpat dabiska grima galvenais priekšnosacījums ir svaigas un nenoslogotas ādas efekts – to vislabāk palīdzēs panākt vieglas konsistences tonālais krēms vai CC krēms, kam piemīt nepilnību koriģējošs un izgaismojošs efekts.

Uzacu šarms

Tā kā šajā sezonā uzsvars tiek likts uz kuplām un izteiksmīgām skropstām, uzacis jāveido dabiskākas. Izteikti grafiskas un smagnējas līnijas jāaizstāj ar dabisku uzacu formu. Vienkāršību palīdzēs akcentēt speciālā uzacu pomāde vai gels, kas uzacis “savaldīs”, savukārt uzacu kontūrzīmulis palīdzēs notušēt vietas, kur uzacu matiņi ir plānāki.

Lūpas kā punkts uz i

“Lūpas ir tas pieturas punkts, kas grimam piešķir raksturu,” saka skaistuma blogere piebilstot, ka svētku laikā nezūdoša vērtība ir sarkanā lūpu krāsa. Par grima modes tendenci patlaban var saukt arī piesātināti tumšos lūpu krāsas toņus. Labā ziņa ir arī tā, ka šajā sezonā lūpu līnijām nav jābūt perfektām – var veidot divu toņu lūpu krāsojumu vai, piemēram, izvēlēties uzklāt lūpu krāsu, viegli iekrāsojot tikai centru un ārējās malas veidojot gaišākas.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai ārkārtējās situācijas ieviešana apturēs Covid-19 izplatīšanos?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mazsalacas novada pašvaldība, reģistrācijas Nr.90009114167, Pērnavas iela 4, Mazsalaca, Mazsalacas nov., aicina pieteikties Dzimtsarakstu nodaļas un Valsts un pašvaldības vienotā klientu apkalpošanas centra vadītāju (pilns darba laiks – 1 amata vieta uz noteiktu laiku). Prasības pretendentam: 1) augstākā juridiskā izglītība; 2) valsts un pašvaldības normatīvo aktu pārzināšana; 3) labas komunikācijas prasmes, spēja loģiski domāt un analizēt, strādāt intensīvi, patstāvīgi un uzņemties atbildību; 4) labas datora lietošanas iemaņas. Galvenie darba pienākumi: 1) reģistrēt dzimšanas, miršanas faktus un laulības; 2) izsniegt civilstāvokļa aktu reģistrācijas apliecības, izziņas un izrakstus no reģistru ierakstiem; 3) atjaunot, anulēt, papildināt un labot civilstāvokļa aktu reģistru ierakstus; 4) sagatavot dokumentus vārda, uzvārda un tautības ieraksta maiņai un iesniegt tos Tieslietu ministrijas Dzimtsarakstu departamentam; 5) sagatavot un sniegt pārskatus par nodaļas darbību, normatīvajos aktos noteiktajos termiņos; 6) kārtot nodaļas lietvedību atbilstoši normatīvajiem aktiem; 7) veidot reģistru arhīva fondu un nodrošināt arhīva fonda dokumentu glabāšanu, uzskaiti un izmantošanu; 8) sniegt noteiktus Valsts ieņēmumu dienesta, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras un Lauksaimniecības datu centra pakalpojumu; 9) sniegt informāciju un atbalstu e-pakalpojumu pieteikšanā par Nodarbinātības valsts aģentūras, Uzņēmumu reģistra, Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes, Valsts darba inspekcijas, Valsts zemes dienesta, Lauku atbalsta dienesta sniegtajiem pakalpojumiem; 10) sniegt informāciju par pašvaldības sniegtajiem pakalpojumiem. 11) veidot un uzturēt kārtībā pašvaldības pastāvīgi un ilgtermiņa glabājamo dokumentu uzskaiti, sastādot pašvaldības arhīva fonda lietas; 12) sastādīt lietu nomenklatūras. Atalgojums: no 736,65 euro – 802,95 euro  Pretendentus aicinām pieteikties, iesniedzot šādus dokumentus: CV un motivācijas vēstuli. Dokumentus iesniegt līdz 2020. gada 11. decembrim, nosūtot to uz e-pastu: mazsalaca.dome@mazsalacasnovads.lv vai pasta adresi Pērnavas iela 4, Mazsalaca, Mazsalacas novads LV-4215, vai iesniedzot personīgi Mazsalacas novada pašvaldības Kancelejā darba laikā no plkst.8.00 līdz 16.00. Profesija: PAŠVALDĪBAS IESTĀDES VADĪTĀJS /PRIEKŠNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Pērnavas iela 4, Mazsalaca, Mazsalacas nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-12-11 Kontaktpersona: Dokumentus, norādot amatu, iesniegt, nosūtot uz mazsalaca.dome@mazsalacasnovads.lv

Rimi veikals Valmierā, Rīgas ielā 74, aicina darbā PĀRDEVĒJU (vitrīnas zonā). Ja Tev ir svarīgi: Algas pieaugums pēc pārbaudes laika - 3 mēnešiem Atlaides Tev un Tavam tuviniekam līdz 15% pirkumiem mūsu veikalos Apmaksāta pirmreizējā obligātā veselības pārbaude Veselības apdrošināšana pēc 1 gada Apmaksāti nodokļi, atvaļinājums, slimības lapas Elastīgs darba grafiks un bezmaksas pusdienas Kopīgi darba pasākumi, pabalsti, dāvanas Ievad apmācība darbā un karjeras izaugsmes iespējas Apmaksāts transports, braucot strādāt uz Rīgu Draudzīgi, atsaucīgi kolēģi un pozitīva darba vide Ja Tev ir: Vēlme strādāt un iegūt jaunas prasmes un zināšanas Latviešu valodas zināšanas Spēja strādāt precīzi un augsta atbildības sajūta Pozitīva attieksme un spēja strādāt komandā Iepriekšēja pieredze mazumtirdzniecībā vai klientu apkalpošanā tiks uzskatīta par priekšrocību Mēs Tev uzticēsim: Veidot pozitīvu un profesionālu uz klientu orientētu servisa līmeni Nodrošināt efektīvu, ātru pircēju apkalpošanu, konfliktsituāciju novēršanu Veikt skaidras un bezskaidras naudas norēķinus Atalgojums: 3.40 EUR/h – 3.80 EUR/h dienas maiņā (pirms nodokļu nomaksas) 6.80 EUR/h – 7.60 EUR/h svētku dienā (pirms nodokļu nomaksas) Iespēja saņemt ikmēneša bonusu līdz 80 EUR Piesakies, sūtot savu CV uz e-pastu personals@rimibaltic.com (norādot vakanci: Pārdevējs Valmierā) vai zvanot uz tālruni 80007464. Informējam, ka iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat, ka Jūsu un/vai Jūsu likumiski aizbilstamā personas dati tiks apstrādāti, lai izvērtētu pieteikumu Rimi Latvia atlases procesa gaitā, saskaņā ar Rimi Latvia Informāciju par personas datu apstrādi atlases procesu ietvaros, ar kuras pilnu versiju varat iepazīties Rimi mājas lapā sadaļā Privātuma noteikumi. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 74, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-12-10 Kontaktpersona: CV sūtīt uz personals@rimibaltic.com (norādot amatu_Valmierā) vai zvanot uz 80007464. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri