Savaļnieka četri vārti palīdz sakaut FK “Ogre”

Sestdien, 13.jūnijā, Valmierā, Valmieras Futbola kluba sporta bāzē norisinājās Latvijas futbola 1.līgas spēle starp turnīra līdervienību “Valmiera Glass FK/BSS” un FK “Ogre” komandu. Uzvaru šajā spēlē svinēja valmierieši, kuri ar 7:2 uzvarēja viesus no Ogres.  Ar četriem vārtiem šajā spēlē izcēlās valmieriešu komandas kapteinis Niks Savaļnieks.

Spēles pirmais puslaiks aizritēja samērā līdzīgi. Spēles rezultāts tika atklāts jau spēles ceturtajā minūtē. Vārtus guva Niks Savaļnieks, kad pārtvēra bumbu ogrēniešu aizsardzības zonā un, paliekot viens pret vārtsargu, to raidīja vārtos. Taču Ogre nepadevās un cīnījās prētī. 18.minūtē ogrēniešu labā vārtus gūst Anatolijs Staravoitovs. Pēc abiem gūtajiem vārtiem spēlē intriga turpinājās. Abas komandas apmainījās ar bīstamiem momentiem pie pretinieku vārtiem, taču iespējas realizēt neizdevās līdz 29.minūtei, kad otros vārtu “Valmiera Glass FK/BSS” guva Niks Savaļnieks. Taču FK “Ogre” spēlētājs Aigars Cibuļskis 35.minūtē atkal izlīdzina rezultātu. Pirms puslaika pārtraukuma valmierieši guva vēl vienus vārtus. Šoreiz izcēlās Valdis Veinbergs, kurš 44.spēles minūtē ar tālu sitienu atjauno pārsvaru valmieriešiem, 3:2.

Otrajā puslaikā mājnieki FK “Ogri” atstāja sausā, paši gūstot četrus bezatbildes vārtus. 50.minūtē izcēlās Artūrs Bankavs, panākot 4:2. Piektos vārtus valmieriešiem guva Niks Savaļnieks, kuram šijā spēlē jau tie bija trešie gūtie vārti. 53.minūtē Ogres vārtsargu meistarīgi apspēlēja Valmieras komandas kapteinis un atstāja pretinieku vārtsargu bez variantiem.

60.minūtē savus ceturtos vārtus spēlē gūst Niks Savaļnieks, un rezultāts kļuva jau 6:2 par labu “Valmiera Glass FK/BSS”. Valmierieši juta, ka spēle jau ir viņu rokās un turpināja ofensīvu. 66.minūtē septītos vārtus ar galvu mājnieku labā guva uz maiņu nākušais Alvis Dubovs. Rezultāts 7:2 par labu “Valmiera Glass FK/BSS”. Valmierieši savu ofensīvu nebeidza un turpināja agresīvi uzbrukt, taču Dubova vārti izrādījās pēdējie šajā mačā.

Neskatoties uz to, ka pašam Dubovam bija vēl viena lieliska iespēja vēl vairāk palielināt rezultāta starpību, tas nenotika, jo sitiens trāpīja pa vārtu stabu.  Spēle noslēdzas ar rezultātu 7:2, un uzvaru svinēja “Valmiera Glass FK/BSS” futbolisti, saglabājot līderpozīciju turnīra tabulā.

Staravoitovs 18`, Cibuļskis 35`.

“Valmiera Glass”: Kaspars Ribaks, Kārlis Ozols, Raivis Risbergs, Valts Jaunzems (Mārtiņš Dubro 67`), Artūrs Bankavs, Roberts Rainers Cipe (Kārlis Lācis 21`), Valdis Veinbergs (Alvis Dubovs 57`), Madis Oskars Miķelsons, Roberts Siksalietis, Mārcis Ērglis (Maksims Koļesņikovs 70`), Niks Savaļnieks (Maksims Vasiļkovskis 64`).

SIA "Lat Met" pamatā ir metālapstrādes uzņēmums, kas specializējies praktisku dekoratīvo metāla izstrādājumu ražošanas jomā (vieglie metāla izstrādājumi), pasūtījumi tiek izgatavoti gan pēc privātpersonu, gan industriālo klientu pasūtījumiem. Margas, kāpnes, tirdzniecības stendi, vides priekšmeti, parka soliņi, velo statīvi, nojumes, metināti nestandarta izstrādājumi būvniecībai un mašīnbūvei. Sadarbības partneri Latvijā un Skandināvijā. SIA "LAT MET" aicina darbā metinātāju Galvenie amata pienākumi: Metināšanas darbi izmantojot MIG/MAG, jāmetina margas, kāpnes u.c. Metināšanas darbu veikšana vadoties pēc rasējumiem SIA "Lat Met" nodrošina: Darba veikšanai nepieciešamos apstākļus, vidi un iekārtas Paveiktajam darbam un kvalifikācijai atbilstošu atalgojumu Prasības pretendentiem: Darba pieredze metināšanā (metālapstrādē) Spēja patstāvīgi un kvalitatīvi veikt darba uzdevumus Prasme lasīt tehniskos dokumentus Pozitīva attieksme, motivācija strādāt un mācīties Par priekšrocību tiks uzskatīts: Pieredze metālapstrādē Prasme metināt ar TIG Darba vieta: Rubenes metāla apstrādes cehs "Meistari", Rubene, Kocēnu pag., Valmieras nov., LV-4227 (300 metri no Rubenes baznīcas), saskaņā ar montāžas grafiku klientu objektos. Atalgojums : 1460,00 EUR (Bruto) Papildus informācija Mob. 27314092 (Artis) Profesija: METĀLMATERIĀLU METINĀTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Meistari, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-29