Valmieras Ziņas

Sagatavojies motociklu sezonai laikus! Iegūsti A kategorijas motocikla tiesības jau šopavasar!

Vai esi apsvēris iespēju iegūt motocikla jeb A kategorijas tiesības? Ja arī tu domā par pievienošanos motobraucēju saimei, tad tieši šobrīd ir īstais laiks pieņemt lēmumu un uzsākt A kategorijas kursus, lai jau vasarā būtu apguvis motocikla vadīšanu un drošas braukšanas iemaņas.

A kategorijas tiesību iegūšana neapšaubāmi prasa jaunu prasmju un iemaņu apgūšanu, taču tas noteikti sniegs nenovērtējamu gandarījumu – pārvietojieties ar motociklu ikdienā vai dodoties aizraujošos izbraucienos. Lai palīdzētu tev pieņemt galīgo lēmumu par motocikla tiesību iegūšanu, autoskola Einšteins ir apkopojusi svarīgāko, kas tev būtu jāzina pirms mācību uzsākšanas!

A, A2, A1, AM kategorija – atbilstošākās kategorijas izvēle 

Ceļš uz motocikla tiesību iegūšanu sākas ar atbilstošākās A kategorijas izvēli. Dažādām vecuma grupām un motociklu jaudas kategorijām ir nepieciešamas atšķirīgas kategorijas tiesības – A, A2, A1, AM kategorija. A kategorijas tiesības attiecas uz motocikliem un tricikliem ar jaudu virs 15 Kw, tās iespējams iegūt no 24 gadu vecuma. A2 kategorijas motociklu jauda nepārsniedz 35kW, un vadītāja kvalifikācija iegūstama jau no 18 gadu vecuma. Tikmēr A1 kategorija paredzēta motocikliem bez blakusvāģa, kuru jauda nepārsniedz 11 Kw, kā arī tricikliem, kuru jauda nepārsniedz 15Kw, un to var iegūt no 16 gadu vecuma. Savukārt AM kategoriju mopēda vadīšanai var iegūt jau no 14 gadu vecuma.  

A kategorijas kursi autoskolā, CSDD tests un eksāmens

Motocikla vadītāja apliecības iegūšana sākas ar apmācībām autoskolā un noslēdzas ar A kategorijas eksāmena kārtošanu CSDD. Lai pēc iespējas labāk sagatavotu apmācāmos gan braukšanai satiksmē, gan CSDD eksāmenu kārtošanai, autoskola Einšteins saviem apmācāmajiem sniedz iespēju apgūt motocikla vadīšanas iemaņas ar Yamaha un Kawasaki motocikliem, kuri ir identiski CSDD eksāmenos izmantotajiem, kā arī skolas teorijas eksāmenu. A kategorijas kursus motocikla tiesību iegūšanai autoskola Einšteins Valmierā piedāvā gan vakara, gan brīvdienu grupās, kas ilgst trīs nodarbību garumā (15 akadēmiskās stundas), savukārt minimālais praktisko apmācību ilgums ir 10 stundas. CSDD vadīšanas eksāmenu apmācāmie var kārtot laikaposmā no 1.aprīļa līdz 1. oktobrim, demonstrējot zināšanas par transportlīdzekli, kā arī braukšanas iemaņas figūru izpildē un ceļu satiksmē. 

Vai tev jau ir B kategorijas tiesības? B kategorijas vadītāju apliecību īpašniekiem A kategorijas tiesību iegūšana ir ievērojami vienkāršāka, jo apmācāmajiem ir jāiziet gan īsāks teorijas kurss, gan mazāks obligātās braukšanas apmācības daudzums. Izmanto šo priekšrocību!

Motocikla tiesības – ievērojamas priekšrocības gan ikdienā, gan atpūtā

Motocikla tiesību iegūšanai ir visdažādākie apsvērumi – gan saistīti ar atpūtu un izklaidi, gan arī ļoti praktiski. Bieži vien cilvēki izvēlas kārtot A kategorijas tiesības, jo vēlas īstenot sen lolotu sapni vai hobiju. Taču nereti motocikla tiesības tiek kārtotas arī praktisku apsvērumu dēļ, jo motocikls spēj ievērojami atvieglot ikdienas pārvietošanos pilsētā. Lai motocikla tiesību iegūšana būtu ieguvums, nevis apgrūtinājums, svarīgi izvēlēties autoskolu, kas nodrošina kvalitatīvu teorētisko un praktisko apmācību, attīstot braukšanas iemaņas, kas palīdzēs pielāgoties braukšanai satiksmē, nodrošinot savu un citu satiksmes dalībnieku drošību, kā arī ļaus izbaudīt brīvību, ko sniedz pārvietošanās ar motociklu.

Autoskola Einšteins piedāvā A kategorijas kursus Valmierā kopš 2013. gada. Autoskola Einšteins ir vadošā autoskola Vidzemē, piedāvājot apmācības Valmierā, Cēsīs, Smiltenē, Mālpilī, Siguldā un Rīgā. 

 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “Padtex Insulation” aicina savā komandā PĀRDOŠANAS ASISTENTU Mēs sagaidām, ka Tev ir: vismaz divu gadu pieredze pārdošanā, vēlams starptautiskā vidē; augstākā izglītība vai esi ceļā uz to; latviešu, angļu un vācu valodas zināšanas; organizēta, komunikabla un uz klienta vajadzībām orientēta personība; stresa noturība, jo darbs būs intensīvs un ātri būs jāaptver daudz jaunas informācijas. Tavi darba pienākumi: veikt klientu pasūtījumu apstrādi un apstiprinājumu sagatavošanu; ievadīt un atjaunot klientu un produktu informāciju ERP sistēmā, kontrolēt pasūtījumu piegādes daudzumus un termiņus; strādāt cieši kopā ar uzņēmuma pārdošanas, iepirkšanas un ražošanas nodaļām; asistēt pārdošanā iesaistītajiem ikdienas darbā, tai skaitā, pārskatu sagatavošanā. Mēs piedāvājam: iespēju profesionāli pilnveidoties un strādāt ar starptautiskiem klientiem; pilna laika darbu ar darba samaksu sākot no 1400 EUR/bruto, kā arī piemaksas atkarībā no mērķu sasniegšanas; sociālās garantijas, veselības apdrošināšanu. Ja esi gatavs būt daļa no SIA "Padtex Insulation" komandas, tad gaidīsim Tavu CV un pieteikuma vēstuli, minot, kāpēc tieši Tu esi mūsu meklētais cilvēks, uz e-pastu: alise@padtex.lv Mēs novērtējam katru pieteikumu, tomēr informējam, ka personīgi sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti atlases procesa nākamajai kārtai. Piesakoties izsludinātajai vakancei, Jūs piekrītat iesniegto personas datu apstrādei konkrētajā atlases procesā. Jums ir iespēja atsaukt piekrišanu, sūtot informāciju uz e-pastu alise@padtex.lv Profesija: PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cempu iela 27, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-01-31 Darba sākšanas datums: 2021-02-01 Kontaktpersona: Alise Zvirbule Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Ugunsdzēsības aparātu korpusu un metāla kannu ražošanas uzņēmums SIA „VALPRO” aicina darbā: cnc metālapstrādes darbgaldu iestatītāju- operatoru Galvenie pienākumi: Apstrādes procesa programmu sastādīšana, detaļu izgatavošana (frēzēšanas, izvirpošanas, urbšanas u.c. darbi) uz vertikālās frēzēšanas apstrādes centra DOOSAN DNM 400 ar Fanuc vadības sistēmu; Darbgalda iestatīšana un regulēšana, izvēloties detaļu izgatavošanai piemērotus griezējinstrumentus un palīgierīces; Detaļu parametru kontrolēšana, izstrādājumu kvalitātes atbilstības nodrošināšana. Prasības: Pieredze darbā ar ciparu programmas vadības darbgaldiem; Izpratne un zināšanas par detaļu mehānisko apstrādi; Rasējumu lasītprasme; Vēlama atbilstoša izglītība vai atbilstošas programmas pēdējo kursu students; Vēlme mācīties un apgūt jaunas zināšanas un prasmes; Uzņēmība, atbildības sajūta, godprātīga un pozitīva attieksme pret darbu. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā, uz attīstību orientētā uzņēmumā; Regulāri izmaksātu, kvalifikācijai un prasmēm atbilstošu ikmēneša atalgojumu no 900 Eur; Sociālās garantijas, nelaimes gadījumu un veselības apdrošināšanu, citus papildu labumus; Apmācības iespējas; Sakārtotu darba vidi; Palīdzību dzīvesvietas atrašanā. Ja atbilstat minētajām prasībām, sūtiet pieteikumu uz: E-pasts: darbs@valpro.lv Tālrunis informācijai: 642 07235 Adrese: SIA “VALPRO”, L.Laicena iela 2, Valmiera, LV-4201 Pateicamies par atsaucību un informējam, ka sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz pārrunām! VALPRO ir viens no lielākajiem metāla apstrādes uzņēmumiem Latvijā. Jau vairāk kā 50 gadus piedāvājam augstākās kvalitātes metāla produktus un metāla apstrādes pakalpojumus klientiem visā pasaulē.  Uzņēmuma produkti ir iemantojuši atpazīstamību un lietotāju atzinību civilajā un militārajā sektorā ne vien Eiropā, bet arī Austrālijā, Ziemeļamerikā, Āzijā un Āfrikā. Profesija: FRĒZĒTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Linarda Laicena iela 2, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-02-19 Kontaktpersona: E-pasts: darbs@valpro.lv , tālr. 64207235, 29413500 Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Pievienojies mūsu komandai! Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Valmieras pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde “Buratino” (turpmāk – Iestāde) aicina darbā uz noteiktu laiku pirmsskolas izglītības skolotāju, darba vietas adrese: Beātes iela 42, Valmiera, pilna darba likme (40 stundas nedēļā). Ja Tev ir vēlme: plānot un nodrošināt kvalitatīvu, izglītojamo vecumam atbilstošu mācību procesu; veikt izglītojamo attīstības dinamikas izpēti; sadarbībā ar pirmsskolas izglītības skolotājiem, organizēt svētkus, tematiskos pasākumus, jautros brīžus un citas aktivitātes; rūpēties par materiālo bāzi; plānot savu darbību, sagatavot amata veikšanai nepieciešamo dokumentāciju e-vidē; iesaistīties Iestādes attīstības plānošanā un īstenošanā atbilstoši kompetencei; un ja Tev ir: izglītība un pedagogu profesionālā pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām (Ministru kabineta noteikumi Nr.569); valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: atalgojumu 790.00 euro mēnesī pirms nodokļu nomaksas; darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas; drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), motivācijas vēstuli un izglītības dokumenta kopiju gaidīsim līdz 2021.gada 27.janvārim  e-pastā: buratino@valmiera.edu.lv. Tālrunis informācijai 29151878 Iesniegtos personas datus Valmieras pilsētas pašvaldība izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Valmieras pilsētas pašvaldības iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Valmieras pilsētas pašvaldības personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Beātes iela 42, Valmiera Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2021-01-27 Kontaktpersona: CV, piet.vēst. un izgl.dok.kopiju iesniegt pers. vai sūtīt uz buratino@valmiera.edu.lv, 29151878. Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Mūsu partneri