“Rubene” pusfinālā pārspēj FK “Ķekava” un iekļūst “EuroFloorball Cup 2015″ finālā

Piektdien, 9.oktobrī, izšķirošo cīņu par iekļūšanu starptautiskā turnīra “EuroFloorball Cup 2015” finālā aizvadīja Latvijas čempiones – sieviešu komanda “Rubene”, kurai spraigā cīņā ar Latvijas vicečempionēm FK “Ķekava” izdevās nosargāt vienu vārtu pārsvaru un iekļūt turnīra finālā, kur tai pretim stāsies Krievijas čempiones “Nauka”, informē Kocēnu novada pašvaldība.

1.periodu “Rubene” noslēdza, būdama vadībā ar rezultātu 2:0, “Rubenes” labā vārtus guva Anete Blūma no Madaras Adamanes piespēles un Zane Darša no Edītes Bankavas piespēles. 2. perioda pirmajā pusē ķekavietes vienus vārtus guva, taču uz to rubenietes atbildēja ar vēl trīs vārtu guvumiem, panākot jau 5:1, vārtu autores – Edīte Bankava (Linda Līce), Zane Darša (Juta Muravska) un Liene Adamane (Edīte Bankava).

2.perioda turpinājumā FK “Ķekava” sasparojās un pāris minūšu laikā atguva divus vārtus, noslēdzot 2. periodu ar rezultātu 5:3.

3.periodu abas komandas uzsāka apņēmības pilnas – ja “Rubenei” bija jānosargā divu vārtu pārsvars, tad “Ķekava” neatlaidīgi to vēlējās samazināt līdz minimumam, kas arī daļēji izdevās – tika gūti vieni vārti, kas arī bija pēdējais vārtu guvums šajā spēlē, līdz ar to uzvaru ar rezultātu 5:4 izcīnīja Kocēnu “Rubene”, izcīnot iespēju spēlēt finālā.

Par labāko spēlētāju “Rubenes” rindās šajā spēlē atzīta komandas rezultatīvākā spēlētāja Edīte Bankava – vieni vārti un divas rezultatīvas piespēles.

Sieviešu grupas fināla spēle notiks 10.oktobrī, plkst.15 Cēsu sporta kompleksā, kurā par turnīra uzvarētāju titulu un kausu, kā arī par iespēju startēt spēcīgākajā Starptautiskās Florbola federācijas rīkotajā klubu turnīrā “Champions Cup 2016” Kocēnu “Rubene” cīnīsies ar Krievijas “Nauka”.

Aicinām darbā AUTOBUSA VADĪTĀJU VALMIERAS AUTOPARKĀ DARBA PIENĀKUMI: pasažieru pārvadāšana saskaņā ar darba grafiku biļešu pārdošana darbs ar elektronisko kases aparātu pasažieru kvalitatīva apkalpošana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: D kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība, vēlams 95. kods vēlams D vai D 1 kategorijas transportlīdzekļa vadītāja stāžs vismaz divi gadi labas saskarsmes un komunikācijas prasmes latviešu valodas zināšanas UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā darba samaksu 1850 EUR (pirms nodokļu nomaksas) pilnas sociālās garantijas daļēju ceļa izdevumu apmaksu no dzīvesvietas uz darbavietu 95. koda apmācības apmācību pirms darba pienākumu uzsākšanas veselības apdrošināšanas iespējas iespēju savienot ar darbu citā uzņēmumā ikgadējās un 95. koda apmācības CV ar norādi vakancei „Autobusa vadītājs Valmieras autoparkā” iesniegt: sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv personīgi SIA „VTU Valmiera” personāla daļā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 („Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, Reģ.nr. 40003004220) Informācijai 29231565 * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOBUSA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-31