“Rubene” grauj Stalbē un nodrošina vietu “play-off” (papildināts)

Kocēnu “Rubene” šovakar, 15.janvārī, viesojās Stalbē, kur pamatīgi sakāva vietējo “Pārgauju”, izcīnot savu šīs sezonas pārliecinošāko uzvaru – 15:5, informē Latvijas Florbola savienībā.

Rezultatīvākais ar 5 (3+2) punktiem bija komandas kapteinis Jānis Bagāts. Pēc šī panākuma kocēniešiem ir 31 punkts, kas viņiem oficiāli garantē izslēgšanas spēļu dalībnieku godu.

Kocēnu “Rubenei”, lai sev oficiāli garantētu dalību izslēgšanas spēlēs, šovakar vajadzēja viesos uzvarēt Stalbes “Pārgauju”, kas pēdējā laikā nav griezusi ceļu nevienam no saviem pretiniekiem. Tomēr šoreiz stalbiešiem nekāda nopietna pretošanās neizdevās, jo jau pirmā perioda laikā viņi ielaida sešus bezatbildes golus – 0:6. Arī pēc otrās trešdaļas viesiem bija sešu vārtu pārsvars (9:3), bet pēdējā perioda laikā viesi savu handikapu padarīja vēl iespaidīgāku, svinēdami šīs sezonas pārliecinošāko uzvaru ar 15:5.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju sastāvā atzina vārtsargu Āri Aldiņu, kurš atvairīja 24 no 29 pretinieku metieniem. Rezultatīvākais bija viņa komandas kapteinis Jānis Bagāts, kuram 5 (3+2) punkti. 4 (1+3) punkti spēlējošajam trenerim Ivaram Jēkabsonam, bet pa trim punktiem savāca Kaspars Antons, Ritvars Bērziņš un Ingars Matisons. Kā labāko starp stalbiešiem nosauca vienu vārtu autoru Edgaru Puriņu, bet rezultatīvākie ar 2 (1+1) punktiem katram bija Oskars Balodis un Andris Rodionovs. Kocēnu Rubenei pēc šī panākuma ir 31 punkts, kas turnīra tabulā tai ļāva nostiprināties 6.vietā.