“Rubene” EuroFloorball Cup sāk ar uzvaru pār polietēm

Lasīšanas laiks: 2 min

Ar smagi nākušu, bet tomēr uzvaru, Cēsīs notiekošo EuroFloorball kausa izcīņas turnīru uzsākusi Kocēnu sieviešu komanda “Rubene”, kas B apakšgrupas pirmajā spēlē ar 4:3 pārspēja Polijas klubu “MMKS Podhale Nowy Targ”. Uzvaras vārti Zanes Daršas kontā, informēja Latvijas Florbola savienībā.

Kocēnu “Rubene” bijā tā, kas atklāja rezultātu spēlē pret “MMKS Podhale Nowy Targ” – 5.minūtē Edīte Bankava saņēma Baibas Jurušas piespēli un ar vienu kustību pāradresēja to Polijas komandas vārtos – 1:0. Turpinājuma šai veiksmei gan nebija, vēl vairāk – nebija nespēlēta ne puse perioda, kad mūsu florbolistes nokļuva zaudētājās ar 1:2.

Otrajā trešdaļā tika gūti tikai vieni vārti – 35.minūtē vēlreiz precīzi meta Edīte Bankava, atjaunojot līdzsvaru uz rezultātu tablo – 2:2. Izšķirošie notikumi risinājās pēdējā perioda otrajā pusē. Vispirms 50.minūtē Paula Egle otro reizi vadībā izvirzīja kocēnietes (3:2), bet jau 52.minūtē aizturētā soda laikā savu izdevību garām nepalaida pretinieces – 3:3. Pagāja tikai nedaudz vairāk par pusminūti, kad Zane Darša ar lielisku metienu jau ceturto reizi sarūgtināja poliešu vārtsardzi – 4:3. Līdz pamatlaika beigām vārti vairs netika gūti – “Rubene” varēja svinēt uzvaru ar 4:3 un turnīra tabulā ierakstīt trīs punktus.

Labākās spēlētājas balvu mūsu komandā saņēma Lība Daija Mikova, kuras kontā divas rezultatīvas piespēles. Divus vārtus “Rubenes” labā guva Edīte Bankava.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Gaļas pārstrādes uzņēmums SIA „Kurzemes Gaļsaimnieks” aicina savai komandai pievienoties: TIRDZNIECĪBAS PĀRSTĀVI VIDZEMĒ Galvenie pienākumi: Darbs ar esošajiem klientiem. Jaunu klientu piesaiste. Esošo klientu apkalpošana, gaļas produkcijas pārdošana; Darbs ar svaigās un gatavās gaļas produktiem. Produkcijas sortimenta pārzināšana; Tirgus situācijas apsekošana, analīze un iespējamo izmaiņu izvērtēšana nozarē; Atskaites. Atskaitīšanās vadībai saskaņā ar dotajiem darba uzdevumiem un prasībām, ievērot iekšējās kārtības noteikumiem. Prasības kandidātiem: Valodas: Ļoti labas latviešu valodas zināšanas; Pieredze: vismaz 2 gadu darba pieredze tirdzniecības pārstāvja amatā. (Iepriekšēja pieredze aktīvā tirdzniecībā, kas saistīta ar pārtikas produktu pārdošanu tiks uzskatīta par priekšrocību). Prasmes un īpašības: Ļoti labas pārdošanas un prezentācijas prasmes ; aktivitāte, mērķtiecīgums, atklātums, uzticamība, ar radošu pieeju un prezentācijas prasmēm, komunikabilitāte, atbildība. Citas prasības: B kategorijas autovadītāja apliecība. Uzņēmums piedāvā: Atalgojums: Pamatalga no 1200, - EUR līdz 1700, -EUR (bruto) plus % piemaksas atkarībā no ikmēneša plāna izpildes rezultātiem un pārdošanas apjomiem; Aprīkojums: visi darbam nepieciešamie instrumenti – darba transports, telefons. Darba vieta: Vidzemes reģionā. Darba laiks: pilna slodze. Darba vieta SIA „Kurzemes Gaļsaimnieks”. Profesija: Tirdzniecības pārstāvis Darba devēja statuss: Juridiska persona Kompānijas nosaukums: SIA Kurzemes Gaļsaimnieks Reģistrācijas numurs: 42103022606 Darba dienas: Darbadienas Darba laiks: 08:00 - 18:00 Atrašanās vieta: Rīga, Āgenskalns Adrese, iela: Bukaišu iela 2