Valmieras Ziņas

Pilsētas Ziemassvētku egle palīdzēs sasildīties kādai Valmieras ģimenei

Gada nogales svētku sezonai beidzoties, aktuāls ir jautājums, ko darīt ar nocirstajām svētku eglītēm. Līdz ar atkušņa atnākšanu arī Valmieras galvenā svētku egle tika novākta, ļaujot tai pildīt sociālo misiju, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa.

Aptuveni 12 metrus garā Ziemassvētku egle šogad uz Valmieru tika atvesta no Pārgaujas novada, un vairāk nekā mēnesi priecēja valmieriešus un pilsētas viesus ar krāšņu svētku rotu. Taču, lai egles mūžam tiktu piešķirta papildu vērtība, jau vairākus gadus pilsētas Ziemassvētku egle ir pildījusi sociālu misiju arī pēc tās novākšanas. Egle tika nogādāta ģimenei, kas savu dzīvesvietu apsilda ar malkas apkuri un kam papildu kurināmā krājumi palīdzēs vieglāk pārdzīvot aukstos ziemas mēnešus.

Egles aizvešanu organizēja SIA “Valmieras Namsaimnieks”. Pie SIA “Valmieras Namsaimnieks” apsaimniekoto daudzdzīvokļu māju atkritumu konteineru laukumiem bija iespējams novietot arī dzīvokļos vairs nevajadzīgās Ziemassvētku eglītes. Atkritumu apsaimniekotājs SIA “ZAAO” šīs eglītes savāca un nogādāja atkritumu poligonā. Tur tās tika sašķeldotas, kompostētas un vēlāk tiks izmantotas kā pārklājuma materiāls poligona atkritumu šūnai.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

3119 18 Kokapstrādes Tehnologs BEST WOOD EUROPE, SIA Darba apraksts Plānot tehnoloģisko secību kokapstrādes procesiem ražotnē; Noteikt iekārtu noslogojumu un ražotspēju; Paaugstināt uzņēmuma darbības efektivitāti un rūpēties, lai darba procesi noritētu bez aizķeršanās; Nodrošināt maksimāli racionāli darbagaldu un resusrsu izmantošanu; Apstrādāt pasūtījumus, aprēķināt to izdevīgumu, noteikt iespējamos zudumus; Pārzināt un kontrolēt saražoto produktu kvalitāti; Pārzināt uzņēmuma tehniskās iespējas, konsultēt uzņēmuma vadību un piedalīties lēmumu pieņemšanā; Plānot ražošanas darbinieku darbu pēc ražošanas uzdevumiem, motivēt un organizēt darbinieku darbu; Uzņemties atbildību un sekot līdz darba drošībai un disciplīnas ievērošanai. Prasības kandidātiem Augstākā izglītība kokapstrādē; Obligāta pieredze kokapstrādes nozarē; Izprast kokapstrādes iekārtu un darba galdu īpašības, to tehniskās iespējas; Augsta atbildības sajūta, precizitāte un sistemātiska pieeja darbam; Spēja brīvi sazināties latviešu un krievu valodās; Pieredze darbā ar datoru. Uzņēmums piedāvā Profesionālus izaicinājumus un stabilu darba vietu; Vērtīgu darba pieredzi; Konkurētspējīgu atalgojumu; Daļēji apmaksātas pusdienas; Apmaksātus ceļa izdevumus. Uz darba vietu nogādā no Valmieras uz cehu “Zālītes”, Brenguļi, Beverīnas novads, LV-4245 Darba amata apraksts: pilna slodze, pastāvīgs darbinieks. Darba laiks: 8:00-17:00 Līdz 2019. gada 15.novembrim Alga: Sākot no EUR 1125.00 Bruto.  Sazināsimies ar kandidātiem, kuri būs tikuši 2.atlases kārtā. Pieteikties: sūtot CV uz Epasts: bwe@bwe.lv Profesija: KOKAPSTRĀDES TEHNOLOGS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-11-15 Kontaktpersona: sūtīt CV uz e-pasta adresi: bwe@bwe.lv

Mūsu partneri