Valmieras Ziņas

Pilsētas Ziemassvētku egle palīdzēs sasildīties kādai Valmieras ģimenei

Gada nogales svētku sezonai beidzoties, aktuāls ir jautājums, ko darīt ar nocirstajām svētku eglītēm. Līdz ar atkušņa atnākšanu arī Valmieras galvenā svētku egle tika novākta, ļaujot tai pildīt sociālo misiju, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa.

Aptuveni 12 metrus garā Ziemassvētku egle šogad uz Valmieru tika atvesta no Pārgaujas novada, un vairāk nekā mēnesi priecēja valmieriešus un pilsētas viesus ar krāšņu svētku rotu. Taču, lai egles mūžam tiktu piešķirta papildu vērtība, jau vairākus gadus pilsētas Ziemassvētku egle ir pildījusi sociālu misiju arī pēc tās novākšanas. Egle tika nogādāta ģimenei, kas savu dzīvesvietu apsilda ar malkas apkuri un kam papildu kurināmā krājumi palīdzēs vieglāk pārdzīvot aukstos ziemas mēnešus.

Egles aizvešanu organizēja SIA “Valmieras Namsaimnieks”. Pie SIA “Valmieras Namsaimnieks” apsaimniekoto daudzdzīvokļu māju atkritumu konteineru laukumiem bija iespējams novietot arī dzīvokļos vairs nevajadzīgās Ziemassvētku eglītes. Atkritumu apsaimniekotājs SIA “ZAAO” šīs eglītes savāca un nogādāja atkritumu poligonā. Tur tās tika sašķeldotas, kompostētas un vēlāk tiks izmantotas kā pārklājuma materiāls poligona atkritumu šūnai.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri