Valmieras Ziņas

Pilsētas Ziemassvētku egle palīdzēs sasildīties kādai Valmieras ģimenei

Gada nogales svētku sezonai beidzoties, aktuāls ir jautājums, ko darīt ar nocirstajām svētku eglītēm. Līdz ar atkušņa atnākšanu arī Valmieras galvenā svētku egle tika novākta, ļaujot tai pildīt sociālo misiju, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa.

Aptuveni 12 metrus garā Ziemassvētku egle šogad uz Valmieru tika atvesta no Pārgaujas novada, un vairāk nekā mēnesi priecēja valmieriešus un pilsētas viesus ar krāšņu svētku rotu. Taču, lai egles mūžam tiktu piešķirta papildu vērtība, jau vairākus gadus pilsētas Ziemassvētku egle ir pildījusi sociālu misiju arī pēc tās novākšanas. Egle tika nogādāta ģimenei, kas savu dzīvesvietu apsilda ar malkas apkuri un kam papildu kurināmā krājumi palīdzēs vieglāk pārdzīvot aukstos ziemas mēnešus.

Egles aizvešanu organizēja SIA “Valmieras Namsaimnieks”. Pie SIA “Valmieras Namsaimnieks” apsaimniekoto daudzdzīvokļu māju atkritumu konteineru laukumiem bija iespējams novietot arī dzīvokļos vairs nevajadzīgās Ziemassvētku eglītes. Atkritumu apsaimniekotājs SIA “ZAAO” šīs eglītes savāca un nogādāja atkritumu poligonā. Tur tās tika sašķeldotas, kompostētas un vēlāk tiks izmantotas kā pārklājuma materiāls poligona atkritumu šūnai.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA EASTCON AG LV Starptautisks uzņēmums ar 23 darba gadu pieredzi Latvijā Aicinām darbā KLIENTU – PĀRDOŠANAS KONSULTANTUS TU BŪSI LIELISKS KOMANDAS BIEDRS – -) ja komunikācija ar cilvēkiem Tev dod prieku; -) ja smaids un optimisms ir Tava vizītkarte; -) ja mācīties no profesionāliem pārdevējiem – konsultantiem un dalīties ar savu skatījumu Tev būtu interesanti; -) ja Tev ir „B „kategorijas autovadītāja apliecība un personīgais auto. MĒS PIEDĀVĀJAM : -) elastīgu darba grafiku ( arī darbdienu vakaros ); -) pievilcīgu atalgojumu ar bonusiem no pārdošanas rezultātiem no 700 līdz 3000 eiro bruto; -) iespēju strādāt savā reģionā; -) kvalitatīvu bezmaksas apmācību un atbalstu ikdienas darbā; -) vissvarīgākais – piedāvājam labu noskaņojumu un priecīgu kolektīvu, motivējošu kolēģi – vadītāju. DARBA PIENĀKUMI : -) iepazīstināt klientus ar produktu; -) izskaidrot produkta darbības principus un atbildēt uz klientu jautājumiem; -) izzināt klientu vajadzības, konsultēt un piedāvāt risinājumu; -) mācīties un augt kopā ar komandu. ( klientu meklēšana darba pienākumos neietilpst ) Gaidām CV un pavadvēstuli uz e-pastu : elita.juska@eastcon.lv līdz 01.03.2019.g. Pavadvēstulē, lūdzu, norādi : Kādus rezultātus savā dzīvē esi sasniedzis ( nav svarīgi, kādā jomā ).Ar ko esi lepojies un ar kādām metodēm panāc rezultātu ikdienas darbībā. Lūdzu, uzraksti savus plānus karjerā tuvākajam gadam. Gaidīsim izsmeļošu un konkrētu pieteikumu no Tevis jau šodien. Profesija: KLIENTU /PĀRDOŠANAS KONSULTANTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, un tās apkārtne Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-03-01 Kontaktpersona: CV un motivācijas vēstuli ar norādi sūtīt uz elita.juska@eastcon.lv Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri