Valmieras Ziņas

Piesakies Lielajai rudens ekskursijai Valmieras novadā

Lasīšanas laiks: 4 min

Ar septiņiem aizraujošiem maršrutiem, dēkām pilnu klēpi un Simjūda tirgus labumiem aicinām sastapt zeltaino lapkriti Valmieras novada Lielajā rudens ekskursijā, kas norisināsies 14.oktobrī. 

Rudens piedzīvojums Valmieras novadā sola daudz aizraujošu mirkļu. Sestdienas rītu aicinām iesākt mutuļojošā andeles atmosfērā un gardiem aromātiem piesātinātajā Simjūda tirgū, kas ir lielākais tirgus Vidzemē pirms ziemas un ir viens no senākajiem – tā saknes meklējamas jau viduslaikos! Pēcāk ekskursijas dalībnieki iepazīs Valmieras novada tūrisma piedāvājumu dažādos autobusa maršrutos vai velo braucienā, kur Valmieras novada gidi un vēstneši lutinās gan ar muzikāliem sveicieniem un asprātīgiem saliedēšanās uzdevumiem, gan ar Valmieras novada stāstiem un garšām. 

Izvēlies maršrutu! 

Ja nezināji, ka Valmiera patiesībā ir mežs, kur pa tās galveno ielu – Gauju – kursē vienīgais Gaujas tramvajs Latvijā un ja vēlies atslēgt Valmieras stāstus jaunākajā Valmieras tūrisma piedāvājumā – ekspozīcijā “de Woldemer”, kas nosaukta senajā Valmieras vārdā, tad autobusa maršruts “Dzīvojam zaļi Valmierā” būs īstā izvēle! Ar Valmieras stāstiem ceļotājus priecēs gides Inese Andersone un Agnese Romanova. 

Vai vari iztēloties, kāds ir graudu ceļš? Ko Rūjienā mēdz dēvēt par mākoņstūmējiem? Un kā gan tas ir iespējams, ka marinētu gurķu burciņa pārtop ziepēs? To visu un vēl vairāk kopā ar gidi Ingu Ozoliņu atklāsiet autobusa maršrutā “Uz saldējuma galvaspilsētu”.  

Autobusa maršrutā “Ar prieku pēc prieka!”, kas izvedīs pa Kocēnu apvidu, gidei Inetai Amoliņai stāsti kabatā nebūs jāmeklē. Šajā ekskursijā savu draudzību piedāvās dažādie mini zoo “Mežiņi” iemītnieki, kā arī varēsi ar aizrautību ielūkoties “Mucu muzejā”, uzzinot par senajiem mucenieku instrumentiem un muciņu tapšanas procesu. 

Iztēlojies, kā tas būtu –  pastaigāties pa Rūķu taku vai kāpelēt pa Sapņu trepēm? Cik gan saistošs būtu dialogs, sasaucoties balsīs ar dabu Skaņākalna klintīs! Šķiet neticami, bet Mazsalacas pusē pat aitas tusē, baudot kultūras kluba apartamentus! Kopā ar Valmieras novada vēstnesi Saivu Vēju varēsi par to pārliecināties autobusa maršrutāAr balsi pēc atbalss”!  

Kā Valmiermuižā top dzīvais alus muižukungu modē? Kas ieraugāms “Adzelviešu” sētā, atverot Dainu tēva kaņepju atvilktnīti? Vai tiešām Valmieras novadā ir gids – autobusa šoferis, kurš dzied un zina leģendām apvītā Burtnieka stāstus? Vai tiesa, ka Valmieras labākajos restorānos galdā tiek celts tieši Burtnieka zandarts? Patiesi! Edgars Zaķis ir gatavs atklāt Burtnieku apvidus vilinājumu autobusa maršrutāLabs loms Burtniekos”! 

Ja esi gatavs pārsteigumam un jaunatklāšanas priekam, tad piesakies autobusa maršrutam “Aklais randiņš!” Tajā kopā ar Valmieras gidi Lolitu Dreimani, gluži kā laika mašīnā, varēsi atgriezties pagātnē, kā arī uzlūkot pasauli ar milža acīm! 

Esam izveidojuši arī īpašu fitnesa posmu – velomaršrutu “Ar Velo uz Plostnieku galvaspilsētu”, kas būs piemērots sportiskā gara cienītājiem. Aptuveni 50km garā braucienā Valmieras novada vēstnese un velo entuziaste Santa Paegle iepazīstinās ar stāstiem par senajām Gaujas plostnieku prasmēm, kā arī apbalvos velo braucējus ar saldām garšām šokolādes ražotnē “R-Chocolate” un smeķīgā miestiņa darītavā “Brenguļu alus”. Velosipēdu un velobraukšanai piemērotu drošības aprīkojumu aicinām ņemt līdzi pašiem. 

Dienas izskaņā visiem Lielās rudens ekskursijas maršrutu dalībniekiem būs iespēja ielūkoties vienā no pēdējo gadu vērienīgākajiem sporta infrastruktūras projektiem Latvijā – pārbūvētajā Jāņa Daliņa stadionā Valmierā, kas kļuvis par vienu no modernākajām vieglatlētikas treniņu un sacensību vietām Latvijā. Te atskatīsimies uz aizvadīto dienu, baudot muzikālu programmu un iesaistoties dažādas aktivitātēs. 

Dalības maksa visos ekskursiju maršrutos pieaugušajiem 47,00 euro, skolēniem, studentiem, pensionāriem, cilvēkiem ar īpašām vajadzībām 40,00 euro, katram ģimenes loceklim ar Latvijas Goda ģimenes apliecības “Goda ģimene” vai “3+ Ģimenes karti”  – 40,00 euro, savukārt pirmsskolas vecuma bērnam dalība ir bez maksas. Ekskursijas cenās iekļauti gida un transporta pakalpojumi, ieejas maksas pieturvietās, kā arī pusdienas! 

Ar visiem ekskursiju maršruta aprakstiem iepazīsties visit.valmiera.lv! 

Rezervē vietu ekskursijā! 

Lai piedalītos Valmieras novada Lielajā rudens ekskursijā: 

  • izvēlies sev interesējošo maršrutu; 
  • aizpildi pieteikuma anketu līdz 8.oktobrim! Anketa pieejama šeit! 
  • Pēc tās aizpildīšanas, saņemsi rezervācijas apstiprinājumu un priekšapmaksas rēķinu par dalību ekskursijā. 

Uz tikšanos rudenī Valmieras novadā! 

Informējam, ka pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts. Uzņemtie fotoattēli un video var tikt izmantoti, lai atspoguļotu pasākuma norisi un popularizētu Valmieras novadu. 

Aktuālais jautājums

Vai 2024. gads Jums būs veiksmīgāks par 2023. gadu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

AICINA PIEVIENOTIES APDROŠINĀŠANAS KONSULTANTUS VALMIERĀ Ja uzskati sevi par veiksmīgu pārdošanas speciālistu vai vēlies par tādu kļūt un Tevi interesē apdrošināšanas pakalpojumi - pievienojies Compensa Life Vienna Insurance Group SE Latvijas filiāles komandai! Ko dara apdrošināšanas konsultants? • Piedāvājot klientiem vispiemērotākos dzīvības un veselības apdrošināšanas pakalpojumus, nodrošina mūsu klientiem, viņu ģimenes locekļiem un uzņēmumu darbiniekiem drošību un finansiālo aizsardzību neparedzētās dzīvas situācijās Kas raksturo veiksmīgu konsultantu? • Lielisks sarunu partneris ar interesi ikdienā komunicēt ar dažādiem cilvēkiem • Vēlme mērķtiecīgi strādāt un saņemt pienācīgu atalgojumu • Augsta motivācija un iniciatīva • Rezultatīva pieredze pārdošanā • Vidējā vai augstākā izglītība • Latviešu un krievu valodas zināšanas Ko iegūst apdrošināšanas konsultants? • Mācības darbam un pašizaugsmei • Mentoru, kurš palīdz uzsākt veiksmīgu sadarbību • Draudzīgu un profesionālu vidi • Darba samaksu no 700 līdz 1500+ EUR bruto, kas sastāv no pamatalgas un mainīgās daļas, kura atkarīga no pārdošanas rezultāta Par mums Compensa Life Vienna Insurance Group SE Latvijas filiāle specializējas dzīvības apdrošināšanā ar uzkrājumu veidošanu, privātās pensijas un mūža pensijas apdrošināšanā, uzkrājošajā apdrošināšanā bērniem, nelaimes gadījumu un veselības apdrošināšanā fiziskām un juridiskām personām. Compensa Life ir pirmā apdrošināšanas sabiedrība Latvijā, kas piedāvā onkoloģisko slimību apdrošināšanu, kas pieejama vietnē oncodrop.lv. Mēs priecāsimies saņemt CV un motivācijas vēstuli līdz 2024. gada 6.martam uz e-pastu: agita.ulmane@compensalife.lv Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai. Nosūtot pieteikumu un CV konkursam uz izsludināto vakanci, kandidāts/te kā datu subjekts saskaņā ar fizisko personu datu aizsardzības tiesību aktu prasībām piekrīt iesniegto personas datu apstrādei Compensa Life Vienna Insurance Group SE Latvijas filiālē (juridiskā adrese: Vienības gatve 87h, Rīga, LV-1004) uz laiku, kas nav ilgāks par trīs mēnešiem no atlases konkursa noslēgšanās dienas. Datu apstrādes mērķis – datu izmantošana un glabāšana personāla atlases vajadzībām. Savu piekrišanu personas datu apstrādei kandidāts/te var atsaukt rakstveidā.

Pievienojies mūsu komandai! Rūjienas vidusskola (turpmāk – Iestāde) aicina darbā sekretāru/-i uz nenoteiktu laiku. Darba vietas adrese: Rūjienas vidusskola, Rīgas iela 30, Rūjiena, Valmieras novads.  Ja Tev ir vēlme: • veikt dokumentu noformēšanu, veidošanu, kārtošanu, uzglabāšanu atbilstoši nomenklatūrai dokumentu pārvaldības kārtībai; • veikt ierobežotas pieejamības informācijas apstrādi; • nodrošināt inventarizācijas dokumentu pārvaldību; • organizēt un koordinēt skolēnu transporta pieprasījumus un izmaiņas, sadarbojoties ar pārvadātāju; • pārzināt Iestādes struktūru, darbības jomas, pienākumu sadali starp skolas darbiniekiem; un ja Tev ir: ● vidējā, vidējā/ profesionālā vai augstākā izglītība; ● labas latviešu valodas zināšanas; ● zināšanas par likumdošanu personu datu aizsardzībā un prasme orientēties normatīvajos aktos; ● prasme lietot dažādus tehniskos līdzekļus informācijas iegūšanā, atlasē, apkopošanā un nosūtīšanā; ● kompetences: augsta atbildības sajūta; spēja pielāgoties dažādām mainīgām situācijām; prasme strādāt komandā un plānot savu laiku; ● iepriekšēja pieredze līdzīgā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību; mēs piedāvājam: • pilnu darba slodzi; • pamatalgu pārbaudes laikā 714 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 751 EUR pirms nodokļu nomaksas; • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV) lūdzam iesniegt līdz 2024.gada 1.martam e-pastā: rujienas.vidusskola@valmiera.edu.lv ar norādi “Vakance – sekretārs/-e”. Tālrunis informācijai lietvedībā: 64263605. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SEKRETĀRS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 30, Rūjiena, Valmieras nov. Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-03-01

Mūsu partneri