Valmieras Ziņas

Pie Vidzemes Augstskolas atklātas publiskās klavieres

Sestdien, 1.jūnijā, pie Vidzemes Augstskolas atkal tika atklātas publiskās klavieres, kuras visas vasaras garumā muzicēšanai varēs izmantot ikviens profesionālis vai amatieris, priecējot sevi un apkārtējos cilvēkus.

Šādas apgleznotas un visiem pieejamas klavieres Valmierā bija jau 2015.gada vasarā, kad Valmieras Novada fonds (VNF), atzīmējot savu 10 gadu jubileju, pilsētai uzdāvināja trīs publiskās klavieres dažādās Valmieras vietās – pie Vidzemes Augstskolas, Dzirnavu ezeriņa un Valmieras Mūzikas skolas. Šīs idejas autors ir Mārcis Bogdanovs.

Arī šoreiz galvenais vaininieks ir Mārcis un Valmieras Novada fonds.  Mārča izveidotā biedrība „Katapulta” aprīlī notikušajā „Ziedotāju aplī” guva finansiālu atbalstu, lai realizētu dažādas idejas – pārgājienus, ģimeņu vakarus utt. Klavieres publiskai lietošanai atdāvināja mūzikas skola, bet Valmieras dzelteni zilajos toņos ar atpazīstamo Gaujas līkumu tās apgleznoja māksliniece Brenda. Kā papildinājumu košajām klavierēm Mārcis pie jumtiņa piestiprināja podu ar atbilstošas krāsas puķēm.

 VNF vadītājs Ansis Bērziņš atzina, ka viss ir vienkārši! Lietas jāpadara pieejamas visiem, lai ir prieks sev un pārējiem. Lai labi skan! – ar šo novēlējumu pie klavierēm vispirms sēdās tālākie viesi. Hanna, brīvprātīgā jauniete no Vācijas, pasākumu atklāja ar romantisku skaņdarbu, bet Anna un  Edijs, neredzīgo mūziķu duets no Rīgas, izpildīja trīs visiem labi pazīstamas dziesmas: „Sirds sadeg neparasti”, „Balto dziesmu” un „Tā es tevi mīlēšu”. Turpinājumā uzstājās Valmieras Mūzikas skolas audzēkņi: Dāvis, Miks, Terēze Evelīna, Deniss, Jaroslavs un Laura Keita. Pasākumu ar trīs dziesmām noslēdza kamerkoris „Kaķi”.

Tā kā jau nākamo nedēļu sinoptiķi sola saulainu un siltu, jācer, ka klavieres bieži tiks izmantotas muzikālām pauzēm ceļā uz veikalu, augstskolu vai bibliotēku, gaidot autobusu vai saulrietu…

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūsu mājoklī ir dūmu detektors?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pārtikas un veterinārais dienests (reģistrācijas Nr. LV90000064301) izsludina konkursu uz vakanto darbinieka amatu VETERINĀRĀRSTS ZIEMEĻVIDZEMES PĀRVALDĒ  (1 amata vieta uz nenoteiktu laiku)  JA TEV IR: • augstākā izglītība veterinārmedicīnā vai saskaņā ar Veterinārmedicīnas likuma pārejas noteikumu 2.punktu vidējā speciālā izglītība, kas iegūta līdz 1992.gadam, vai pielīdzināma izglītība, kas iegūta citā akreditētā augstskolā; • vēlama pieredze gaļas veterinārās ekspertīzes veikšanā; • labas datorlietotāja prasmes (MS Office); • svešvalodu (krievu, angļu valodas) pamatzināšanas; • B kategorijas autovadītāja apliecība tiks uzskatīta par priekšrocību; • vēlme darboties komandā un prasme sadarboties; • prasme pieņemt atbildīgus lēmumus. JA VĒLIES IEGULDĪT SAVAS ZINĀŠANAS UN PRASMES ATBILDĪGĀ UN DINAMISKĀ DARBĀ, VEICOT: • dzīvnieku pirmskaušanas izmeklēšanu kautuvē; • pastāvīgu veterināro un higiēnas uzraudzību kautuvē; • pēckaušanas veterināro ekspertīzi kautuvē. PIEVIENOJIES MŪSU KOMANDAI UN IEGŪSI: • neatsveramu profesionālu pieredzi; • mācību iespējas profesionālajai pilnveidei; • summēto darba laiku un atalgojumu atbilstoši 10.mēnešalgu grupai, no 5,63 EUR/stundā līdz 7,71 EUR/stundā pirms nodokļu nomaksas; • normatīvajos aktos noteiktās sociālās garantijas; • nepilna noslogojuma gadījumā, amatu savienošanas kārtībā, veikt blakusdarbu (piem. privātprakse); • veselības apdrošināšanas polisi, pēc nostrādātiem 3 mēnešiem. Motivētu pieteikuma vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopiju lūdzam nosūtīt vai iesniegt Pārtikas un veterinārā dienesta Personāla vadības daļai Peldu ielā 30, Rīgā, LV-1050 vai elektroniski nosūtīt uz e-pasta adresi: konkursi@pvd.gov.lv ar norādi – Ziemeļvidzemes pārvaldes veterinārārsts. Pieteikumus gadīsim līdz 2020.gada 16.februārim. Tālrunis uzziņām 67027529. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulu Nr.2016/679, Pārtikas un veterinārais dienests informē, ka: 1) jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi; 2) iepriekš minētais jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Pārtikas un veterinārais dienests, kontaktinformācija: Peldu iela 30, Rīga, LV-1050. Profesija: VETERINĀRĀRSTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Raiņa iela 21, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-02-16 Kontaktpersona: Zane Mūrniece

Mūsu partneri