Paulim Lauznim uzvara trases automodelisma sacensībās “Rīgas Motormuzeja kauss” (precizēts) (1)

Sestdien, 6.februārī, Biķernieku trases ēkā Rīgā notika Latvijas skolēnu sacensības trases automodelismā “Rīgas Motormuzeja kauss”. 13 komandu konkurencē uzvarēja Rīgas Motormuzeja komanda, Valmieras Jaunatnes centra (VJC) “Vinda” komanda kopvērtējumā izcīnīja otro vietu, Mazsalacas vidusskolas komanda ierindojās trešajā vietā, portālam “Valmieras Ziņas” pastāstīja  VJC “Vinda” trases automodelisma pulciņa vadītājs Andris Taurītis.

Individuālajā vērtējumā labi sasniegumi VJC “Vinda” audzēkņiem iesācēju klasē ES 24. Everts Hemmelis izcīnīja 3.vietu, bet Rūdolfs Pikšens ierindojās 5.vietā.

Labākais iesācēju klasē no Mazsalacas vidusskolas komandas bija Marks Vāle, kurš izcīnīja 7.vietu. Savukārt Paulis Lauznis izcīnīja uzvaru G 16 Open klasē.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.