Valmieras Ziņas

Noslēgusies Valmieras novada tūrisma akcija “konTŪRE”

Lasīšanas laiks: 2 min

Sestdien, 12. novembrī, plkst. 10:00 skvērā pie Valmieras Kultūras centra norisinājās Valmieras novada tūrisma akcijas “konTŪRE” noslēgums kopā ar pasākumu vadītāju Uģi Melderi un Valmieras novada Tūrisma pārvaldes vadītāju Tomu Treimani. Tika noskaidrots galvenās balvas – tūrisma klases velosipēda – ieguvējs un citu Valmieras novada uzņēmēju un mājražotāju sarūpēto balvu laimētāji, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada Tūrisma pārvaldes Tūrisma mārketinga speciāliste Baiba Misiņa.

Galvenās balvas ieguvējai – Ingai Vīlipai no Valmieras – vēlam brīnišķīgus un pozitīvu emociju gammu pilnus velo izbraucienus ar jauno velosipēdu!

Šīs tūrisma akcijas laikā ar ceļotāju prātiem spēlējās 24 dažādas kontūras, pēc kuru apveida un vietas raksturojošām norādēm vajadzēja atpazīt dažādas Valmieras novada vietas. Tās apmeklējot, bija iespējams rast atbildes uz tūrisma akcijas brošūrā uzdotajiem jautājumiem. Iesniedzot aizpildītos akcijas bukletus, dalībnieki pauduši ne mazums pozitīvu iespaidu par pieredzēto. Visvairāk cilvēkiem paticis, ka ceļojot pa Valmieras novadu, izdevies apmeklēt tādas vietas, kur, iespējams, nekad nebūtu nonākuši. Īpašu atmosfēru radīja arī mainīgās ainavas un skati, kas pavērušies skatam ceļojuma laikā – vakara saules pielietas koku rindas, zirgi ganībās, plašas lauku āres un cildenas koku alejas.   

Kopskaitā tūrisma akcijā tika iekļautas 24 dažādas vietas Valmieras novadā. Lai pretendētu uz galveno balvu, kā arī citām veicināšanas balvām, noteikumiem atbilda 322 iesniegtie bukleti.

Nemainīgi arī šogad visaktīvākie sava novada apceļotāji ir bijuši Valmieras novada iedzīvotāji (77,63 %). Dalībnieku vidū bija ne mazums ceļotāju no citām Vidzemes pilsētām, un jau tradicionāli Valmieras novada apceļošanu akcijas veidā iecīnījuši tālāki ceļotāji no Kurzemes novada, kā arī viesi no ārvalstīm – Vācijas un Itālijas.  

Uzzināt pareizās atbildes uz akcijas jautājumiem iespējams ŠEIT.

Noslēguma pasākuma ierakstu iespējams noskatīties Visit Valmiera Facebook kontā vai ŠEIT.

Pateicamies par atbalstu balvu fonda izveidē Valmieras novada uzņēmējiem – SIA “Aktīvā tūrisma centrs EŽI”, SIA “Meža bite”, zemnieku saimniecībām “Adzelvieši”, “Mazkalnēni”, “Zarupi”, “Puntiņi”, “Kaņepītes”, “Silkalni”, mājražotājām Zitai Petrusevičai un zīmolam “Rada Zita”,  Vitai Ozerinskai, zīmolam “Saules Rasa”, šokolādes kārumu ražotnei “RChocolate” un saldās mākslas studijai “Pērles”.

Uz tikšanos nākamajā tūrisma piedzīvojumā Valmieras novadā!

SIA „Firma Madara’89” viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu konditoram (-ei) maiznīcā “top!” Valmierā,Rīgas ielā 64. Galvenie darba pienākumi: Konditorejas izstrādājumu ražošana, ievērojot receptūras un tehnoloģiskās instrukcijas; Gatavās produkcijas kontrole un pēcapstrāde. Prasības kandidātiem: Obligāta darba pieredze konditorejā nav nepieciešama; Godīgums un atbildības sajūta; Pozitīva attieksme pret darbu. Piedāvājam: Veselības apdrošināšana; Papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; Svētku dāvanas; Atmaksātus papildatvaļinājumus; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; Interesantu darbu stabilā uzņēmumā, mūsdienīgu darba vidi; Darbs maiņās no plkst. 4.00 līdz 15.00; Darba alga no EUR 900 (bruto); Piedāvājam apmācības uz vietas maiznīcā. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv ar norādi - konditors VALMIERĀ,Rīgas ielā vai zvani, sūti ziņu WhatsApp +371 29 174 701. Profesija: KONDITORS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-01 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv vai zvanīt uz WhatsApp mob.t. +37129174701

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KOCĒNU KOMUNĀLĀ SAIMNIECĪBA" aicina SANTEHNIĶI Pienākumi: Veikt komercuzskaites mēraparātu, ūdens patēriņa skaitītāju un siltumenerģijas skaitītāju mezglu montāžas darbus; Veikt ūdenssaimniecības un siltumapgādes inženierkomunikāciju un iekārtu montāžas, ekspluatācijas, remonta un pilnveidošanas darbus, izmantojot atbilstošas iekārtas, instrumentus un tehnoloģiskos paņēmienus; Iesaistīties ūdenssaimniecības/siltumapgādes avāriju novēršanas darbos. Prasības: Prasme patstāvīgi organizēt sava darba pienākumu izpildi, noteikt prioritātes, plānot savu darbu; Prasme pielietot mūsdienu tehnoloģijas darba procesā; Teicamas saskarsmes spējas, spēja strādāt gan patstāvīgi, gan komandā; Augsta atbildības sajūta, mērķtiecīgums, iniciatīva. B kategorijas autovadītāja apliecība. Uzņēmums piedāvā: Darbu stabilā uzņēmumā; Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika; Darba līgumu uz nenoteiktu laiku; Darba pienākumu pildīšanai darba automašīnu; Darba vieta – Kocēnu un Burtnieku apvienības teritorija Valmieras novadā. CV sūtīt uz e-pastu birojs@siakks.lv ar norādi santehniķis. Profesija: SANTEHNIĶIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-05 Kontaktpersona: Māris Heinols Izglītības līmenis: Profesionālā pamatizglītība

Mūsu partneri