Valmieras Ziņas

Noslēdzies kāzu fotogrāfiju konkurss “Mūsu lielā diena” (3)

Vasara ir pagājusi, taču vēl spilgtā atmiņā jūsu lielā diena, kad teicāt “jā” vārdu viens otram. Vēl arvien kavējaties atmiņās par lieliski pavadīto laiku kāzu ceļojumā? Tādēļ portāls “Valmieras Ziņas” un SPA salons “Līga” arī šogad piedāvāja iespēju izbaudīt otro “medus mēnesi”, piedaloties fotokonkursā un laimējot “Jaunlaulāto medusmēneša SPA”.

Lai piedalītos konkursā, pāriem bija jāizvēlas savu kāzu visskaistāko fotogrāfiju un kopā ar nelielu aprakstu jāsūta uz portāla redakciju.

Visas iesūtītās fotogrāfijas piedalījās portāla lietotāju balsojumā, kas sākās 1.novembrī un noslēdzās 8.novembrī.

Balsojumā uzvarēja Alīna un Aleksejs, kuri varēs izbaudīt “Jaunlaulāto medusmēneša SPA” salona “Līga” SPA namiņā.

Konkursa bildes vērtēja arī fotogrāfs Raivo Sarelainens, kurš saviem favorītiem, Liānai un Arturam, dāvina bezmaksas fotosesiju “Pēc kāzu Love Story”. 

Savukārt portāla “Valmieras Ziņas” favorīti, Signe un Rolands, varēs baudīt pirts un baseina apmeklējumu Sajūtu Parka atpūtas kompleksā.

Apsveicam uzvarētājus un pateicamies visiem pāriem par dalību konkursā!

 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

  Inguna - 06.11.2017 Atbildēt

  105

  ludmila Skorikova - 08.11.2017 Atbildēt

  ALĪNA un ALEKSEJS.

  Lelde - 09.11.2017 Atbildēt

  Kad paziņos rezultātus?

Kurjers/-e automobiļa vadītājs Darbavieta: Valmieras un Gulbenes reģionālais centrs, Cempu iela 8d, Valmiera, Eksprespasta departaments. Apkalpes maršruts: Valmiera - Limbaži - Limbažu rajons - Valmiera. Darba pienākumi: · saņemt un pārbaudīt piegādē izsniegtos sūtījumus; · vadoties no ienākošo sūtījumu adresēm, sastādīt maršruta lapu; · veikt adresātiem sūtījumu piegādi; · iekasēt sūtījumu pēcmaksas; · reģistrēt sūtījumu piegādes/nepiegādes informāciju; · nodrošināt pozitīvu kontaktu ar esošajiem un potenciālajiem klientiem. Prasības kandidātiem: · vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši vidējā līmeņa B(1) pakāpei un krievu valodu sarunvalodas līmenī; · labas orientēšanās spējas un prasme precīzi nolasīt karti;  · B kategorijas autovadītāja apliecība (ne mazāk kā 2 gadi); · augsta atbildības sajūta un precizitāte. Piedāvājam: · stabilu atalgojumu no 695.00 EUR (bruto) · sociālās garantijas ; · darba laiku darba dienās no 6:30 - 16:30 ; · pieredzējušu kolēģu un vadības atbalstu; · iespēju apliecināt savas spējas un prasmes. Papildu informācija: CV ar norādi Eksprespasta kurjers/-e automobiļa vadītājs, Valmieras un Gulbenes reģionālajā centrā, sūtīt Latvijas Pasta Personāla vadības departamentam pa pastu vai e-pastu. Adrese: Ziemeļu iela 10, Lidosta Rīga, Mārupes novads, LV-1000; e-pasts: cv@pasts.lv; tālrunis informācijai: 26510116. Informējam, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti otrai atlases kārtai! Profesija: PASTA KURJERS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cempu iela 8D, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Cita Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-03-31 Kontaktpersona: CV ar amata un vietas norādi sūtīt pa pastu vai uz cv@pasts.lv, Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri