Valmieras Ziņas

Nobalso par savu favorītu konkursā “Mans Jāņu pantiņš”!

Lasīšanas laiks: < 1 min

Jāņa tēvs ar Jāņa māti
Abi sprieda – ko darīt’
Ne alu brūvēt gribas, 
Ne īsti sieru tīt…

Sadomāja abi divi
Jāņu dzeju sarakstīt
Lai var labas četrrindītes 
Jāņu viesiem noskaitīt!

Portāls “Valmieras Ziņas”, sadarbībā ar Valmieras un apkārtnes uzņēmējiem, rīko konkursu “Mans Jāņu pantiņš”.

NOTEIKUMI: Saceri četrrindi, katrā no rindām iekļaujot kādu no šiem vārdiem: Jānis, Līga, siers, alus, saime, ugunskurs, jāņuzāle, vainags un Valmiera. Vārdus drīksti izmantot arī dažādos locījumos.

Agādinām, ka pantiņus līdz 18.jūnijam plkst.12  varēja sūtīt uz redakcija@valmieraszinas.lv, bet no 18.jūnija plkst.13 līdz 20.jūnijam plkst.16 nobalso pats un aicini arī draugus izteikt viedokli par sev tīkamāko četrrindi portālā www.valmieraszinas.lv

Lasītāju balsojumā tiks noteikts viens laimīgais, kurš svētkos saņems lieliskas veltes no Valmiermuižas alus, veikala “Top” Valmiermuižā un kafejnīcas “Jauna saule”.

Balsojums noslēdzies. Apsveicam Daci Backāni ar uzvaru konkursā “Mans Jāņu pantiņš”! Ar uzvarētāju portāls “Valmieras Ziņas” sazināsies personīgi, lai vienotos par balvas saņemšanu! Lustīgus Līgo svētkus!

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) Brenguļu, Kauguru un Trikātas apvienības pārvalde (turpmāk – Pārvalde) aicina darbā  saimniecības strādnieku/-ci uz noteiktu laiku. Ja Tev ir vēlme: • veikt dažāda rakstura saimnieciskos darbus Pārvaldes Brenguļu pagasta teritorijā (infrastruktūras uzturēšanas, kopšanas, transportēšanas un citus ar amata pienākumiem saistītus darbus); • veikt pļaušanas un sniega attīrīšanas darbus; • veikt koku un krūmu zāģēšanu, zaru savākšanu gar pašvaldības autoceļiem un Pašvaldībai piederošajās teritorijās; • pēc nepieciešamības veikt remontdarbus Pašvaldībai piederošajos īpašumos; ja Tev ir: • pamata vai vidējās pakāpes profesionālā izglītība; • labas latviešu valodas zināšanas; • B kategorijas autovadītāja apliecība; • iemaņas darbā ar traktortehniku, dārza tehniku, dažādiem mehānismiem un iekārtām; • augsta atbildības sajūta pret uzdotajiem pienākumiem un precizitāte to izpildē; mēs piedāvājam: • pamatalgu pārbaudes laikā 763 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 803 EUR pirms nodokļu nomaksas; • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu darba un dzīves līdzsvaram par labu darba sniegumu; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • profesionālās pilnveidošanās iespējas zinošu un atsaucīgu kolēģu komandā. Motivācijas vēstuli, CV, izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu: bktapvieniba@valmierasnovads.lv, vai personīgi Brenguļu, Kauguru un Trikātas apvienības pārvaldē, adrese: “Kaimiņi”, Brenguļi, Brenguļu pagasts, Valmieras novads, ar norādi „Pieteikums Brenguļu, Kauguru un Trikātas apvienības pārvaldes saimniecības strādnieka/-ces amatam”, līdz 2024.gada 2.augustam. Papildu informācija, zvanot pa tālruni: 20364827 vai 25748882. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SAIMNIECĪBAS STRĀDNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Kaimiņi, Brenguļi, Brenguļu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-08-02 Kontaktpersona: bktapvieniba@valmierasnovads.lv 25748882 Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri