Valmieras Ziņas

No 1.marta Burtnieku novada skolās tiks pārtrauktas klātienes mācības 1.-4.klašu skolēniem

Saskaņā ar Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) aktuālajiem datiem trīs dienas pēc jaunāko klašu mācību atsākšanas klātienē epidemioloģiski drošo pašvaldību kritērijiem vairs neatbilst Auces, Burtnieku, Cesvaines, Krustpils, Saulkrastu, Skrundas un Vecpiebalgas novads. Savukārt epidemioloģiski drošo pašvaldību sarakstā iekļauts Alojas, Apes, Lubānas un Zilupes novads.

Līdz ar to 24.februāri “drošās skolas” principam atbilda skolas 22 novados, tostarp joprojām Naukšēnu un Rūjienas novadā.

Aktualizētais saraksts ar pašvaldībām, kuru 14 dienu kumulatīvais Covid-19 saslimstības rādītājs nepārsniedz 220 uz 100 000 un nav novērots straujš saslimstības pieaugums, stāsies spēkā no 1.marta. Tas nozīmē, ka no nākamās pirmdienas visās trijās Burtnieku novada skolās – Rencēnu pamatskolā, Matīšu pamatskolā un Burtnieku Ausekļa pamatskolā 1.-4.klašu skolēni mācības turpinās attālināti.

Jau ziņots, ka pirmdien, 22.februārī, klātienes mācības 1.-4.klašu skolēniem Latvijā atsāktas 22 pašvaldībās, kas atbilstoši valstī noteiktajiem kritērijiem uzskatāmas par epidemioloģiski drošākām. Darbu klātienē varēja atsākt skolas arī trijās pašvaldībā no topošā Valmieras novada – Burtnieku, Naukšēnu un Rūjienas novadā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri