Valmieras Ziņas

No 1.marta Burtnieku novada skolās tiks pārtrauktas klātienes mācības 1.-4.klašu skolēniem

Lasīšanas laiks: < 1 min

Saskaņā ar Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) aktuālajiem datiem trīs dienas pēc jaunāko klašu mācību atsākšanas klātienē epidemioloģiski drošo pašvaldību kritērijiem vairs neatbilst Auces, Burtnieku, Cesvaines, Krustpils, Saulkrastu, Skrundas un Vecpiebalgas novads. Savukārt epidemioloģiski drošo pašvaldību sarakstā iekļauts Alojas, Apes, Lubānas un Zilupes novads.

Līdz ar to 24.februāri “drošās skolas” principam atbilda skolas 22 novados, tostarp joprojām Naukšēnu un Rūjienas novadā.

Aktualizētais saraksts ar pašvaldībām, kuru 14 dienu kumulatīvais Covid-19 saslimstības rādītājs nepārsniedz 220 uz 100 000 un nav novērots straujš saslimstības pieaugums, stāsies spēkā no 1.marta. Tas nozīmē, ka no nākamās pirmdienas visās trijās Burtnieku novada skolās – Rencēnu pamatskolā, Matīšu pamatskolā un Burtnieku Ausekļa pamatskolā 1.-4.klašu skolēni mācības turpinās attālināti.

Jau ziņots, ka pirmdien, 22.februārī, klātienes mācības 1.-4.klašu skolēniem Latvijā atsāktas 22 pašvaldībās, kas atbilstoši valstī noteiktajiem kritērijiem uzskatāmas par epidemioloģiski drošākām. Darbu klātienē varēja atsākt skolas arī trijās pašvaldībā no topošā Valmieras novada – Burtnieku, Naukšēnu un Rūjienas novadā.

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KOCĒNU KOMUNĀLĀ SAIMNIECĪBA" aicina SANTEHNIĶI Pienākumi: Veikt komercuzskaites mēraparātu, ūdens patēriņa skaitītāju un siltumenerģijas skaitītāju mezglu montāžas darbus; Veikt ūdenssaimniecības un siltumapgādes inženierkomunikāciju un iekārtu montāžas, ekspluatācijas, remonta un pilnveidošanas darbus, izmantojot atbilstošas iekārtas, instrumentus un tehnoloģiskos paņēmienus; Iesaistīties ūdenssaimniecības/siltumapgādes avāriju novēršanas darbos. Prasības: Prasme patstāvīgi organizēt sava darba pienākumu izpildi, noteikt prioritātes, plānot savu darbu; Prasme pielietot mūsdienu tehnoloģijas darba procesā; Teicamas saskarsmes spējas, spēja strādāt gan patstāvīgi, gan komandā; Augsta atbildības sajūta, mērķtiecīgums, iniciatīva. B kategorijas autovadītāja apliecība. Uzņēmums piedāvā: Darbu stabilā uzņēmumā; Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika; Darba līgumu uz nenoteiktu laiku; Darba pienākumu pildīšanai darba automašīnu; Darba vieta – Kocēnu un Burtnieku apvienības teritorija Valmieras novadā. CV sūtīt uz e-pastu birojs@siakks.lv ar norādi santehniķis. Profesija: SANTEHNIĶIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-05 Kontaktpersona: Māris Heinols Izglītības līmenis: Profesionālā pamatizglītība

Mūsu partneri