“Lekrings” izglābjas pret “Rubeni” un uzvar “bullīšos”

Ārkārtīgi aizraujoša ELVI florbola līgas vīriešiem spēle sestdien, 17.decembrī, notika Cēsīs, kur mājiniece “Lekrings” uzņēma Kocēnu “Rubeni”, kam pirms trešā perioda vēl zaudēja ar 1:4, taču spēja panākt izlīdzinājumu, kā arī uzvarēt pēcspēles metienu sērijā – 7:6. Izšķirošo bullīti realizēja Aleksandrs Abramovs, informē Latvijas Florbola savienība.

Šoreiz tieši kocēnieši bija tie, kuri atklāja šīs spēles rezultātu – jau 2.minūtē Emīls Šūmanis ar precīzu metienu panāca 1:0, tā noslēdzās pirmais periods. 32.minūtē mājinieku situācija jau kļuva pavisam neapskaužama, jo “Rubenes” uzbrucējs Ritvars Bērziņš panāca 3:0. Tikai 37.minūtē savu nulli no rezultātu tablo beidzot nodzēsa arī cēsnieki, kuru labā vārtus guva Pēteris Trekše – 1:3. Pirms pēdējās trešdaļas Kocēnu komandai jau atkal bija triju vārtu pārsvars – 4:1. Trešajā periodā laukuma saimniekiem vajadzēja tikai nedaudz vairāk par septiņām minūtēm, lai panāktu neizšķirtu – 4:4. “Rubene” gan vēl nebija padevusies – 50.minūtē viesi atkal ieguva divu vārtu pārsvaru – 6:4. Toties Cēsu florbolistiem veiksmīga bija 53.minūtē, kad viņi ar 30 sekunžu intervālu guva divus vārtus, atjaunojot neizšķirtu – 6:6. Līdz pamatlaika beigām, kā arī pagarinājumā rezultāts vairs nemainījās, tāpēc uzvarētāju bija jānoskaidro ar pēcspēles metienu palīdzību. “Lekringa” labā savas iespējas realizēja Andris Malkavs, kamēr cēsnieku vārtsargu pārspēt prata tikai Juris Zilberts – 7:6.

Par labāko spēlētāju starp uzvarētājiem atzina izšķirošā bullīša autoru Aleksandru Abramovu, kuram arī pamatlaikā viens gols. Ar diviem vārtu guvumiem izcēlās Pēteris Trekše, bet Andrim Rajeckim 3 (1+2) punkti. Labākā spēlētāja balvu “Rubenes” rindās saņēma pirmo vārtu autors Emīls Šūmanis, 2 (1+1) punkti Ārnija Kuratņika kontā, divus golus iemeta Ritvars Bērziņš, bet rezultatīvākais ar 3 (1+2) punktiem bija komandas spēlējošais treneris Ivars Jēkabsons.

“Lekringam” pēc šo divu punktu izcīnīšanas ir 26 punkti un 3.vieta turnīra tabulā. “Rubenei” tagad 15 punktu un joprojām 7.pozīcija.

“Lekrings” – “Rubene” 7:6 PS (0:1, 1:3, 5:2, 0:0. 1:0)

Metienu attiecība:
31:23 (11:5, 10:9, 9:9, 1:0)

Rezultatīvākie:

“Lekrings” – Andris Rajeckis 3 (1+2), Pēteris Trekše 2 (2+0), Gints Bērtulis 2 (0+2), Artis Savins 2 (0+2), Aleksandrs Abramovs 1 (1+0), Jānis Melders 1 (1+0), Pauls Erenbots 1 (1+0).

“Rubene” – Ivars Jēkabsons 3 (1+2), Ritvars Bērziņš 2 (2+0), Ārnijs Kuratņiks 2 (1+1), Emīls Šūmanis 1 (1+0), Renārs Jēkabsons 1 (1+0), Ingars Matisons 1 (0+1), Gatis Akūlovs 1 (0+1), Matīss Mālnieks 1 (0+1).

Aicinām darbā PERSONĀLA SPECIĀLISTU MĒS TEV UZTICĒSIM: plānot un organizēt darbinieku kvalifikācijas celšanas kursus un apmācības plānot un organizēt pilnu personāla atlases ciklu uzturēt personāla lietvedības sistēmu, sagatavojot un izstrādājot visa veida personāla dokumentus organizēt un veikt atvaļinājumu grafika plānošanu, apstiprināšanu un izpildi organizēt un vadīt darbinieku novērtēšanas procesu organizēt un nodrošināt komercsabiedrības dokumentu arhivēšanas procesu atbilstoši tiesību aktu prasībām organizēt un kontrolēt veselības pārbaudes darbiniekiem (sagatavot un izsniegt nosūtījumus) veikt darbinieku ikmēneša darba grafiku pārbaudi, saskaņošanu un darbinieku nostrādāto stundu un virsstundu analīzi veikt komercsabiedrības darbinieku darbnespējas lapu uzskaiti iesaistīties komercsabiedrības iekšējo pasākumu un aktivitāšu organizēšanā atbalstīt un sniegt konsultācijas kolēģiem personāla vadības jautājumos NOVĒRTĒSIM, JA TEV BŪS: vēlme un interese attīstīties personāla vadības jomā augstākā izglītība personāla vadībā ne mazāk kā divu gadu pieredze līdzvērtīgā amatā augsta atbildības sajūta, precizitāte un spēja argumentēt savu viedokli teicamas komunikācijas un sadarbības prasmes, vēlme sniegt atbalstu citiem kolēģiem zināšanas lietvedībā un dokumentu pārvaldībā labas datorprasmes un esi gatava/-s savu digitālo prasmju attīstīšanai un pilnveidošanai pieredze darbā ar resursu vadības sistēmām, piemēram, Microsoft Business Solutions Navision teicamas latviešu valodas zināšanas pieredze darbā ar vizuālo materiālu sagatavošanu programmās, piemēram, Corel Draw, Adobe Illustrator MĒS TEV PIEDĀVĀJAM: ikmēneša atalgojumu EUR 1300 līdz EUR 1450 bruto (viss atkarīgs no tavām zināšanām, prasmēm un līdzšinējās pieredzes) darbu stabilā uzņēmumā sadarbību uz nenoteiktu laiku normālu darba laiku (piecu dienu darba nedēļa, 40 stundas nedēļā) dinamisku un profesionālu darba vidi pilnas sociālās garantijas veselības apdrošināšanas polisi darba vietu mūsdienīgā un labiekārtotā birojā Brandeļos, Kocēnu pagastā CV un motivācijas vēstuli ar norādi vakancei „Personāla speciālists” līdz š.g. 26. maijam iesniegt: sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv Informācija 64229332 Ar pretendentiem, kuri būs izvirzīti nākamajai atlases kārtai, sazināsimies nedēļas laikā pēc sludinājumā norādītā pieteikšanās termiņa beigām. * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: PERSONĀLA SPECIĀLISTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-26