Valmieras Ziņas

Ļaujies rudens garšu ceļojumam Valmieras Restorānu nedēļā

Lasīšanas laiks: 4 min

Krāšņas, smaržīgas un vitamīniem bagātas rudens ražas veltes jau piepilda pagrabu un noliktavu plauktus. Vēss mijkrēslis aiz loga mijas ar siltas gaismas un sveču liesmu piepildītu noskaņu telpās, savukārt prātu un sirdi pārņem svētsvinīgi patriotiskas izjūtas par Latvijas Republikas proklamēšanas svētku gadadienu. Laikā no 10. līdz 20. novembrim aicinām valmieriešus un pilsētas viesus uz Valmieras Restorānu nedēļu, kad ar izmeklētu rudens garšu piedāvājumu priecēs vairāki pilsētas restorāni sadarbībā ar Valmieras novada saimniecībām, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada Tūrisma pārvaldes Tūrisma mārketinga speciāliste Baiba Misiņa.

Valmieras novads ir bagāts ar dažādiem uzņēmējiem un saimniecībām, kur tiek saražots daudzveidīgs produktu un izejvielu klāsts. Cieņā un godā vietējos ražotājus tur arī Valmieras restorānu šefpavāri. Veicinot viņu plašāku atpazīstamību un ilgtspējību, katrs restorāns savā piedāvājumā izcels vienu savu sadarbības partneri – vietējo Valmieras novada saimniecību, tās produkcijai piešķirot īpašu lomu izmeklētajā ēdienkartē. Restorānu nedēļas apmeklētājiem būs lieliska iespēja baudīt trīs kārtu maltīti 30 EUR vērtībā ar pieskaņotu dzērienu izlasi par papildu samaksu. Lai nobaudītu īpašos piedāvājumus, nepieciešams veikt iepriekšēju rezervāciju.

Iepazīsti ēdienkartes!

Restorāns “Akustika” ir vieta ar patīkamu atmosfēru vienā no skaistākajām Valmieras senajām ēkām. Elegantais restorāns apvienots ar kultūrtelpu dažādām muzikālām norisēm, vienuviet savijot kopā vairākus mākslas veidus – kulināro, vizuālo un muzikālo. Akustikas komanda savā Restorānu nedēļas piedāvājumā  akcentēs ekoloģiski audzēta gaļas zīmola “Bauņu bullītis” produkciju. Restorāna vadītājs Uģis Bormanis uzsver: “Ar Jāni Šļaukstiņu sadarbojamies kopš restorāna pirmās dienas, iekļaujot ēdienkartē kvalitatīvu, uzticamas izcelsmes un ekoloģiski tīru gaļu, kas audzēta tepat Matīšos. Viesiem pasniegsim medījuma un liellopa gaļu, papildinot to ar sezonāliem gardumiem, maltītei pieskaņojot garšas izceļošu vīnu izvēli.” Jāpiebilst, ka izvēles variantā būs arī veģetārais piedāvājums. Viss piedāvājums ŠEIT.

“Rātes vārti” ir ģimenes restorāns pašā Valmieras sirdī, iepretim Sv. Sīmaņa baznīcai, ar ilggadēju un bagātīgu pieredzi. Meistarīgā pavāru un viesmīļu komanda parūpēsies par patīkamu atmosfēru un maltīti, viesu garšu kārpiņām liekot aizceļot rudens garšu ceļojumā. Dažādos izpildījumos un kombinācijās varēs baudīt karalisko rudens ogu – ķirbi – no zemnieku saimniecības “Jaunstokas”. “Šī saimniecība jau iepriekš ir mūs iepriecinājuši ar savu rudens ražu, tādēļ ilgi nedomājot turpinām sadarboties” – tā “Rātes vārtu” komanda. Viss piedāvājums ŠEIT.

Valmieras romantiskā Vecpuišu parka ielokā un vēsturiski nozīmīgā Valmieras Paviljona ēkā mājo ģimenes restorāns “Vecpuisis”, kurā saimnieko entuziasma pilnā Sanitas un Jāņa Siliņa vadītā pavāru un viesmīļu komanda. Restorānu nedēļas piedāvājumā viesiem tiks piedāvāta izvēle starp diviem ēdienkartes variantiem, kas labākos Burtnieka ezera lomus ievīs kārdinošā garšu paletē uz šķīvja. “Makšķerēšana ir šefpavāra Jāņa Siliņa aizraušanās un atpūta, kuras laikā nereti tapušas arī idejas jaunām garšām ēdienkartē, tāpēc, izvēloties vietējo saimniecību, likumsakarīgi izvēle krita par labu Normunda Eglīša zvejnieku saimniecībai “Mezgli” – piezīmē Sanita Siliņa. Viss piedāvājums ŠEIT.

Viesnīcas “Wolmar” restorāns ir kā logs uz dabas pasauli, kur flora un fauna savā starpā mijiedarbojas, interjerā caurvijoties pļavas motīviem. Arī šajā restorānu nedēļas piedāvājumā galdā tiks celtas rudens ražas veltes no Latvijas laukiem un dabas, īpaši izceļot zemnieku saimniecību “Kaņepītes”, kura šogad ieguvusi preču zīmes “Radīts Valmieras novadā” lietošanas tiesības. Viesnīcas “Wolmar” saimniece Liāna Dance vēsta: “Tikšanās laikā ar saimniekiem sajutām milzīgu degsmi un lepnumu par savu veikumu.  Mūsu restorāna komanda ar tikpat lielu aizrautību šos bio produktus iekļaus ēdienkartē, izceļot to izmantošanas dažādību. Gatavotie ēdieni būs veltījums Latvijas svētkiem un jums.”  Viss piedāvājums ŠEIT.

Kafejnīca “Ahh-meat” ir omulīga vieta Valmierā, kur sev tīkamā kompānijā ikviens valmierietis un pilsētas viesis var nobaudīt izteiksmīgām garšām piesātinātus turku virtuves ēdienus un dzērienus.  Restorānu nedēļas piedāvājumā ēdienkartē īpašs uzsvars tiks likts uz vietējās Rencēnu pagasta saimniecības SIA “Lizagro” gaļas produkcijas pagatavošanu. Kafejnīcas saimnieks Ahmets Buluts ar sievu Lailu Vaskāni-Bulutu stāsta: “Ēdienkartē īpaši vēlamies izcelt SIA “Lizagro” saimniecību, kuru vada tās īpašnieks Aldis Trēziņš kopā ar sievu un mazo dēlēnu priekšgalā. Aldis ir cilvēks ar labām vērtībām un cieņu pret dabu. Lopkopības saimniecībā viss nepieciešamais tiek pašu audzēts, piekopjot dabai draudzīgas saimniekošanas metodes, kas saskan arī ar mūsu vērtībām.” Viss piedāvājums ŠEIT.

Novembra sākumā Visit Valmiera Facebook lapā norisināsies konkurss, lai noskaidrotu piecus laimīgos, kuri iegūs iespēju baudīt Valmieras Restorānu nedēļas piedāvājumu divām personām kādā no restorāniem.

Pēc Valmieras Restorānu nedēļas piedāvājuma baudīšanas aicinām aizpildīt īsu aptauju par savu pieredzējumu interneta vietnē: ej.uz/VRN_2023.  

Uz tikšanos Valmieras rudens garšu ceļojumā!

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “Valmieras Olimpiskais centrs” aicina savā komandā  BIROJA ADMINISTRATORU/-I Galvenie amata pienākumi: nodrošināt biroja ikdienas darbības nepārtrauktību un efektivitāti; koordinēt un pārvaldīt dokumentu apriti, arhivēšanu un lietvedību; veikt ienākošās un izejošās korespondences apstrādi; organizēt un protokolēt kapitālsabiedrības valdes un dalībnieku sēdes; sniegt atbalstu uzņēmuma struktūrvienību vadītājiem un darbiniekiem ikdienas jautājumos; komunicēt ar klientiem un sadarbības partneriem; sagatavot atskaites. Prasības kandidātiem: darbības sfērai atbilstoša vidējā profesionālā vai augstākā izglītība (vēlams administrācijas, vadības vai lietvedības jomā); ne mazāk kā divu gadu pieredze līdzīgā amatā; teicamas organizatoriskās un komunikācijas prasmes; prasme strādāt ar biroja tehniku un IT sistēmām; pieredzējuša lietotāja pieredze un laba izpratne par dokumentu vadības sistēmām, priekšroka kandidātiem ar pieredzi darbā ar DVS Namejs; augsta atbildības sajūta un pašorganizācijas līmenis, analītiska domāšana un precizitāte darbā. Piedāvājam: darbu uz nenoteiktu laiku; draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu; sociālās garantijas; veselības apdrošināšanas polisi pēc nostrādātiem 6 mēnešiem; dažāda veida “bonusus” pēc pārbaudes laika; atalgojumu no EUR 1400 līdz EUR 1600 pirms nodokļu nomaksas. CV un motivācijas vēstuli lūdzu sūtīt elektroniski uz danuta.zerbele@valmierasoc.lv līdz 05.06.2024. Tālrunis uzziņām +371 20021028 Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kurus aicināsim uz pārrunām. Pretendentu iesūtītie dokumenti un personas dati, uz vakances laiku un noteiktu laiku pēc norādītā termiņa beigām, pārziņa leģitīmo interešu ietvaros tiks uzglabāti pārziņa lietvedībā. Iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat savu personas datu apstrādei norādītās vakances pretendentu izvērtēšanas un atlases procesā un saziņai ar Jums. Nosūtītajos dokumentos lūgums neiekļaut sensitīvus (īpašās kategorijas) personas datus. Savu piekrišanu datu apstrādei norādītajiem mērķiem varat atsaukt jebkurā laikā, sazinoties ar pārzini. Pārzinis garantē nenodot pretendenta personas datus trešajām personām, bez pretendenta rakstveida saskaņojuma. Profesija: BIROJA ADMINISTRATORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Čempionu iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Vadība / Administrēšana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-06-05 Kontaktpersona: Danuta Žērbele Izglītības līmenis: 1.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

SIA “Valmieras Olimpiskais centrs”  Jāņa Daliņa sporta komplekss aicina pievienoties savai komandai  ADMINISTRATORU/-I Darbs uz nenoteiktu laiku Amata pienākumi: Uzņemt un apkalpot klientus, koordinēt apmeklētāju plūsmu; Reģistrēt un piešķirt viesiem viesnīcas numurus, darbs ar viesnīcas programmatūru; Ierādīt ģērbtuves saskaņā ar treniņu vai sacensību grafiku; Izsniegt un pieņemt telpu un viesnīcu numuriņu atslēgas; Iekasēt maksu par viesnīcas un sporta infrastruktūras izmantošanu; Veikt citus pienākumus saskaņā ar darba pienākumu aprakstu; Prasības kandidātam: Labas latviešu un angļu valodas zināšanas; Teicamas iemaņas darbā ar datoru; Augsta atbildības sajūta, iniciatīva un entuziasms; Elastīga domāšana, spēja veltīt uzmanību vairākiem uzdevumiem vienlaicīgi, nezaudējot kvalitāti; Vēlamas iemaņas darbā ar kases aparātu un POS terminālu; Citu valodu zināšanas, izglītība viesmīlības vai sporta jomā, kā arī iepriekšējā pieredze līdzīgā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību. Mēs piedāvājam: Pilnas slodzes darbu; Summēto darba laiku, darbu maiņās arī nakts maiņās; Dinamisku darbu draudzīgu un profesionālu kolēģu komandā; Iespēju katru dienu sastapt interesantus cilvēkus, kas dod labu pieredzi profesionālajā izaugsmē; Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas; Studentiem viesmīlības jomā apvienot prakses vietu ar darbavietu; Atalgojums: Stundas tarifa likme pārbaudes laikā– 5.50 EUR/h, pēc pārbaudes laika 6.00 EUR/h Pieteikuma vēstuli un CV lūdzam sūtīt līdz 07.06.2024. uz e-pastu – megija.stalberga@valmierasoc.lv. Tiks izskatīti tikai tie pieteikumi, kuros būs gan CV, gan motivācijas (pieteikuma) vēstules. Vairāk informācijas, rakstot e-pastā vai pa tālr. +371 27079858 Profesija: ADMINISTRATORS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Jāņa Daliņa iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-06-07 Kontaktpersona: Megija Stalberga Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

SIA “Valmieras Olimpiskais centrs” aicina savā komandā ĒKAS INŽENIERTEHNISKO UZRAUGU uz noteiktu laiku – līdz 31.10.2024. Amata pienākumi: piedalīties Jāņa Daliņa sporta kompleksa ikdienas saimniecisko darbu veikšanā, tajā skaitā strādāt ar traktortehniku, mehanizēto un teritoriju uzkopšanas tehniku; uzraudzīt un uzturēt darba kārtībā Jāņa Daliņa sporta kompleksa teritoriju, inventāru un tehnisko aprīkojumu. Uzraudzīt un uzturēt kārtībā Daliņu pludmali; tehniskā atbalsta sniegšana pasākumu organizatoriem, izmantojot stadiona un manēžas infrastruktūru un aprīkojumu; komunikācija un sadarbība ar darbu izpildītājiem, un dalība Jāņa Daliņa sporta kompleksa realizētajos projektos savas kompetences ietvaros. Prasības kandidātiem: vidējā izglītība; augsta atbildības sajūta, precizitāte, prasme orientēties tehniskas dabas jautājumos; pozitīvu un godīgu attieksmi pret darbu un kolēģiem; valsts valodas zināšanas saskaņā ar Valsts valodas likumu; pieredze līdzīgā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību. Mēs piedāvājam: teicamus darba apstākļus mūsdienīgā darba vidē; darba apģērbu; apmācības darbu uzsākot; atalgojums – 1280 EUR pirms nodokļu nomaksas; sociālās garantijas; darba vieta: Jāņa Daliņa sporta komplekss, Jāņa Daliņa iela 2, Valmiera CV lūdzam sūtīt uz megija.stalberga@valmierasoc.lv Kontaktpersona: Megija Stalberga (e-pasts: megija.stalberga@valmierasoc.lv; tālr.Nr. +371 27079858) Pieteikumu iesniegšanas termiņš – 07.06.2024. Profesija: Ēkas inžniertehnisko sistēmu UZRAUGS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Jāņa Daliņa iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Ierēdņa amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Ierēdņa amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-06-07 Kontaktpersona: Megija Stalberga Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri